تعمیرات موبایل

logo

دیجی بان ، ارائه دهنده همه خدمات

مرتبط با حوزه دیجیتال و IT

تعمیرات موبایل ، سرویسی که همه ما به آن نیازداریم، چقدر به موبایل خود وابسته هستید، کار، زندگی و سرگرمی شما چقدر به موبایل شما وابسته است، هر چه وابستگی شما به موبایل بیشتر باشد به سرویس تعمیرات موبایل هم بیشتر وابسته هستید و شناختن تعمیرکارانی با مهارت بالا این سرویس را به شما ارائه می دهد که بتوانید در سریعترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تعمیرات موبایل خود را انجام دهید. وقتی گوشی موبایل شما خراب شده و از کار می افتد اولین چیزی که به آن فکر میکنید تعمیر گوشی موبایل است، تعمیر موبایل در حل حاضر و با توجه به قیمت های گزافی که گوشی های موبایل دارند بهترین و مقرون بصرفه ترین راه حل است.

تعمیر گوشی اگر به درستی انجام شود می تواند شما را از پرداخت هزینه های سنگین خرید مجدد گوشی موبایل نجات دهد. بنابراین مهم است که تعمیرات موبایل خود را به چه شخص یا شرکتی می سپارید گوشی ممکن است ایرادات مختلفی پیدا کند امکان دارد ال سی دی آن آسیب بیند، ناگهانی خاموش شده و روشن نشود، قطعات سخت افزاری آن با مشکل مواجه شود یا هر ایراد دیگری پیدا کند میتوانید با خیال راحت تعمیرات موبایل خود را به دیجی بان سپرده و گوشی خود را دوباره سالم تحویل بگرید.

دیجی بان با شبکه ای از تعمیرکاران مرتبط است که در حرفه و فن خود ماهر و با تجربه هستند و می توانند بهترین خدمات تعمیر گوشی موبایل را به شما ارائه می دهند. اگر موبایل شما با توجه به تعمیراتی که نیاز دارد در محل قابل سرویس دهی باشد سرویس در محل به ما ارائه خواهد در غیر اینصورت موبایل با رعایت نکات محرمانگی اطلاعات شما برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل شده و پس از انجام تعمیرات موبایل به شما عودت خواهد شد.

از طرف دیگر چون بین شبکه تعمیرکاران دیجی بان رقابت برای گرفتن کار وجود دارد تعمیرکاران قیمت های منصفانه ای نیز ارائه می دهند تا بتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند البته رقابت بین تعمیرکاران علاوه بر اینکه باعث ارائه قیمت های منصفانه می شود باعث می شود که خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه شود.

همه نوع تعمیر گوشی از همه برندها در تخصص شبکه تعمیرکاران دیجی بان قراردارد و شما می توانید با اطمینان تعمیر موبایل خود را به دیجی بان بسپرید حتی برندهایی که تعمیرکاران مطمئن آن به راحتی در دسترس شما نیستند. تعمیرات گوشی تخصص ماست و این تخصص را برای ارائه بهترین خدمات و سرویس به مشتریان خود به کار میگیریم.

خواندن بیشتر

برای درخواست تعمیرات گوشی موبایل خود فرم زیر را پر کنید

(کارشناسان ما در اسرع وقت برای هماهنگی با شما تماس میگیرند)


تعمیرات گوشی

در عصر حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از گوشی های موبایل، تعمیرات موبایل و سرویس آن اهمیت ویژه ای پیدا کرده است . موبایل ها بسته به برندی که آن ها را توزیع کرده است، قطعات و سیستم عامل های متفاوتی دارند، که تسلط بر هر یک از آن ها تخصص ویژه ای می طلبد.

متخصص تعمیر موبایل، با تسلط به قطعات و تجهیزات موبایل در برند ها و سیستم عامل های مختلف، در مواقع بروز مشکل یا اختلال برای گوشی، به تعمیرات گوشی می پردازند. امروزه با گسترش فناوری، امکان تعمیرات موبایل آنلاین و نیز تعمیر موبایل در محل افزایش یافته و تعمیرجویان می توانند از این طرق به تعمیر گوشی خود بپردازند.

تعمیر گوشی موبایل توسط خودمان یا متخصص؟

در پاسخی کوتاه باید گفت متخصص ! اما چرا؟!

با وجود کوچکی و ظاهر ساده ای که دارند، برای سرویس و تعمیرات موبایل، مانند سایر دستگاه ها و وسیله ها، وجود یک متخصص لازم است. همانطور که در صورت خرابی ماشین به تعمیرگاه مراجعه می کنید تا تعمیرکار(مکانیک) آن را سرویس کند؛ برای تعمیر گوشی موبایل یا سرویس آن نیز باید به تعمیرگاه و متخصص مراجعه کنید!

متخصصان تعمیر گوشی، با گذراندن واحدها و دوره های مختلف، و آشنایی با بخش های نرم افزاری و سخت افزاری موبایل، قادر به عیب یابی و تعمیر گوشی موبایل می شوند. یکی از مهم ترین مهارت هایی که متخصص تعمیر موبایل، باید داشته باشد؛ قطعه شناسی تخصصی تجهیزات تلفن همراه می باشد. متخصصی که با ساختار سیستم عامل گوشی آشنا باشد؛ مسلما در عیب یابی راحت تر وسریعتر عمل کرده و متعاقبا تعمیرات گوشی برای او آسان تر خواهد بود.

ویژگی تعمیرکار خوب

 • آشنایی و تسلط کامل با سیستم عامل های برند های مختلف موبایل (نظیر وبندوزفون، android, ios, miui )
 • آشنایی کامل با قطعات الکترونیکی انواع موبایل
 • توانایی تست و اندازه گیری قطعات
 • مهارت تعویض قطعات
 • مهارت عیب یابی موبایل

تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی موبایل خود را جدی بگیرید اگر:

 1. موبایل شما شارژ نگه نمی دارد. به طور استاندارد، باتری یک گوشی موبایل سالم به صورت میانگین باید تا 12-15 ساعت شارژ را در خود نگاه دارد. اگر باتری موبایل شما زود تر زمان استاندارد (3،4) ساعته خالی می شود، تا دیر نشده به فکر عیب یابی و تعمیر گوشی بیفتید.

راه حل:

در مواقعی که که با گوشی کار نمی کنید، داده و نقطه اتصال گوشی را خاموش کرده و حتی الامکان آن را روی حالت پرواز قرار دهید.

قبل از قفل کردن صفحه ی گوشی، تمامی برنامه های باز شده را ببندید.

اگر با انجام موارد فوق، مشکل باتری موبایلتان حل نشد، می توانید با استفاده از تعمیرات موبایل آنلاین، و مشاوره با کارشناسان، به بررسی اختلال به وجود آمده بپردازید.

 1. گرم بودن بیش از حد پشت گوشی که می تواند ناشی از پرکار بودن برد گوشی و یا باتری آن باشد.

راه حل: مداوم از موبایل استفاده نکنید.

 1. هنگ کردن موبایل به هنگام استفاده از آن: هنگ کردن گوشی، ناشی از اجرای برنامه های سنگین گرافیکی و بازی در موبایل می باشد. این برنامه ها در طولانی مدت، عملکرد گوشی را تحت تاثیر قرار داده و باعث کاهش قدرت سیستم های آن می شود؛ استمرار این عمل در موبایل، شما را به سوی تعمیرات گوشی می کشاند.
 • در تعمیر موبایل خود دقت کنید اگر موبایلتان به تعویض وسیله نیاز داشت حتما از ابزار اورجینال و با کیفیت استفاده شود. زیرا ابزار و قطعات فیک در کوتاه مدت قابل استفاده است و به مرور زمان کارکرد گوشی شما را کاهش می دهد.
 • با توجه به شرایط فعلی حاکم بر جهان، به علت شیوع ویروس کرونا، و رعایت پروتکل های بهداشتی، از تماس الکل یا آب به سوکت شارژ و هندزفری موبایل به شدت پرهیز کنید! زیرا این کار منجر به سوخت برد گوشی شده و تعمیرات موبایل را تا حدودی غیرممکن می سازد.
 • هم چنین در شرایط کرونایی، بهتر است تا جایی که میشود از خدمات تعمیرات موبایل آنلاین و یا تعمیر موبایل در محل و در حضور مشتری استفاده کنید.

دلایل رایج خرابی موبایل

برنامه های نصب شده روی گوشی : از جمله رایج ترین دلایلی که موبایل شما را دچار اختلال می کند؛ می توان به برنامه های نصب شده زیاد، روی تلفن همراه اشاره کرد. برنامه هایی که روی گوشی خود نصب می کنید روی عمر مفید باتری آن تاثیر مستقیمی دارد (البته این امر به برند موبایل شما بستگی زیادی دارد). در حالت کلی برای پیش گیری از خرابی و تعمیر گوشی، بهتر است از نصب برنامه های زیاد یا سنگین نظیر بازی ها، و برنامه های گرافیکی رو تلفن همراه خود بپرهیزید!

صفحه ال سی دی و لمس گوشی: شکسته شدن صفحه نمایش موبایل و کارنکردن لمس آن، یکی دیگر از رایج ترین دلایل در خرابی گوشی به شمار می آید. صفحه نمایش، بخش بیرونی گوشی شماست که در زیبایی آن تاثیر مفید دارد. استفاده ازقاب ای اورجینال،  گلس ها و مراقب های صفحه نمایش موبایل عمر استفاده از آن ها را افزایش می دهد.

دوربین گوشی: شکستگی لنز دوربین در اثر افتادن یا پرتاپ گوشی، یکی دیگر از دلایل تعمیر گوشی موبایل به شمار می آید.

تحلیل باتری گوشی: اگر باتری موبایلتان زود شارژ خالی می کند، دلیل بر کاهش عملکرد مفید آن است؛ که می توانید با کالیبره کردن در جهت بهبود بخشیدن به آن اقدام کنید.

هارد گوشی: آسیب دیدگی هارد گوشی می تواند دلایل متعددی داشته باشد. اگر هارد گوشی به صورت جدی آسیب دیده باشد، ممکن است قابل تعمیر نباشد؛ اما در موارد سطحی با مراجعه به متخصصان برای تعمیرات گوشی می توان مشکل را برطرف نمود. هارد گوشی یکی از بخش های اساسی و مهم آن است که تعمیرات موبایل را سخت می کند. برخی از دلایل آسیب دیدگی هارد گوشی عبارت است از:

 • ضربه خوردگی و آب خوردگی
 • استفاده از شارژر های غیر استاندارد
 • خاموش کردن یا ریست کردن گوشی در حین شارژ

چگونه بفهمیم هارد موبایل دچار مشکل شده است؟

یکی از دلایلی که با آن، قبل از سوختن، می توانید متوجه شوید هاردتان دچار مشکل شده است؛ خاموشی های ناگهانی گوشی شماست. دلیل دیگر عدم عملکرد در آپلود و دانلود اطلاعات در گوشی می باشد.

اگر با موارد بالا برخورد داشتید تا دیر نشده است برای تعمیر موبایل خود به کارشناس مراجعه کنید! به هر حال پیشگیری بهتر از درمان است.

تعمیر گوشی موبایل

تعمیرات موبایل آنلاین

اگر چند ساعت یا چند روز بی گوشی ماندن اذییتتان می کند یا دوست ندارید موبایلتان را به دست تعمیرکار بسپارید، بهتر است از تعمیرات موبایل آنلاین و خدمات تعمیر موبایل در محل استفاده کنید.

مشاوره های آنلاین به صورت پرسش و پاسخ در سایتهای تخصصی تعمیرات موبایل آنلاین قابل دسترسی است. به این صورت که شما مشکل موبایل را برای کارشناسان و متخصصان توضیح می دهید؛ و کارشناس پس از تشخیص اختلال به وجود آمده، در رابطه با تعمیر گوشی به شما توضیحاتی می دهد. با انجام دستورالعمل های توضیح داده شده، فرایند تعمیرات موبایل شما انجام می شود. مشاوره و تعمیرات موبایل آنلاین، برای مواردی که مشکل گوشی سطحی است؛ و به دست خودتان قابل برطرف شدن است، بسیار کاربردی و خوب است.

تعمیر موبایل در محل

خدمات تعمیر موبایل در محل، عبارت از عیب یابی و تعمیر گوشی در حضور مشتری است. یعنی با ارتباط تلفنی یا حضوری با متخصص، درخواست تعمیرات موبایل را برای او ارسال می کنید، و او با انجام هماهنگی های لازم، برای تعمیر موبایل به لوکیشن شما مراجعه می کند. تعمیر موبایل در محل، در شرایط کرونایی و اهمیت رعایت بهداشت، روش تعمیری مناسبی برای کاربران می باشد.

خدمات تعمیر گوشی ال جی، تعمیر گوشی سامسونگ، تعمیر گوشی شیائومی، تعمیر گوشی نوکیا، تعمیر گوشی هواوی، تعمیرات گوشی سونی به صورت کاملا تخصصی در دیجی بان ارائه شده است.