قیمت دوربین مدار بسته دید در شب

قیمت دوربین مدار بسته دید در شب اهمیت نصب آن

اهمیت نصب دوربین مداربسته دید درشب

نصب دوربین مداربسته یکی از راه های مؤثر برای محافظت از خانه ها ، مشاغل و خانواده ها حتی در مناطق تاریک است. یک دوربین مداربسته دید در شب بسته به مدل خود می تواند از حدود 10 متر تا 150 متر در شب را ببیند. برخی از انواع دوربین مداربسته دید در شب دارای LED مادون قرمز هستند که برای دید در فواصل کوتاه طراحی شده اند ، در حالی که دید دوربین های حرفه ای دید در شب می توانند به فواصل خیلی بیشتر هم برسند. بیاییدکمی بیشتر در مورد این موضوع در این مقاله مطالعه کنیم. دستیابی به دوربین مداربسته دید در شب تنها به معنای خرید و نصب آن نیست بلکه عوامل متعددی را باید هنگام خرید دوربین مداربسته برای نظارت بر مناطق تاریک در نظر بگیرند. قبل از خرید و نصب دوربین مداربسته دید در شب در خانه یا ملک خود ، ابتدا ابتدا باید به این سؤالات پاسخ داده شود.

 

 • مشخصات دوربین مداربسته چیست؟
 • آیا دوربین مداربسته تصاویر و فیلم های واضح را ضبط و ارائه می کند؟
 • آیا فیلم های دوربین مداربسته با صدا همراه هستند؟
 • پوشش دوربین مداربسته چگونه است؟
 • چه عواملی برقیمت دوربین مدار بسته دید در شب تاثیر می گذارد؟

 

عواملی موثر بر قیمت دوربین مدار بسته دید در شب

 

به یاد داشته باشید که شما برای محافظت از محیط کار و منزل خود ، نه تنها در طول روز بلکه به ویژه در شب ، نیاز به دوربین مداربسته دید در شب دارید بنابراین هنگامی که همه در حال استراحت هستند و در یک خواب عمیق قرار دارند ، رایج ترین زمان برای اعتصاب سارقان و متجاوزان است عوامل مختلفی بر قیمت دوربین مدار بسته دید در شب و حتی در روز میتواند تأثیر بگذارد که در زیر به این عوامل اشاره کرده ایم.

 

 

 • کیفیت دوربین مداربسته دید در شب

یک عامل مهم در هنگام استفاده دوربین مداربسته دید در شب کیفیت آن است اطمینان حاصل کنید که هنگام خرید ، دوربین مدار بسته را با بهترین کیفیت دریافت می کنید. دوربین های مداربسته مدرن و جدیدتر می توانند تصاویر و فیلم های بهتری را ارائه دهند و نظارت را بصورت یکپارچه و موثر انجام دهند . همچنین دید در شب همه دوربین های مداربسته با هم برابر نیستند بنابراین ، هنگام خرید دقیق و کنجکاو باشیددر هنگام خرید اطمینان حاصل کنید که دوربین مدار بسته مورد نظر با نیازها و ترجیحات شما مطابقت دارد. با این حال ، بهترین راه برای اطمینان از قیمت دوربین مدار بسته دید در شب مناسب ، تحقیق در مورد یکی از برندهای معتبر و با امنیت بالا است.

 • وضوح دوربین مداربسته دید در شب

در دوربین های مداربسته دید در شب وضوح تصویر بسیار ضروری است. اگر دوربین مدار بسته شما بتواند شب را ببیند اما فیلم ها و تصاویر ضعیفی را ارائه دهد ، عملا این کار فایده ای برای شما نخواهد داشت بنابراین بسیار مهم است که شما از مواردی همچون رزولوشن نیز آگاه باشید و فقط از برند و قیمت دوربین مدار بسته دید در شب استفاده نکنید. دوربین های مدار بسته دید درشب با وضوح بالا بهترین هستند امروزه دوربین های امنیتی HD بسیار مقرون به صرفه می شوند بنابراین می توانید سیستم های دوربین مداربسته 4 مگاپیکسل و فورکی را خریداری کنید تا بتوانید نظارت ویدیویی با جزئیات واضح داشته باشید.

 

 • فاصله کانونی دوربین مداربسته دید در شب

در واقع فاصله کانونی به اندازه لنزهای دوربین مدار بسته شما اشاره دارد این مهمترین عاملی است که هنگام دستیابی به قیمت دوربین مدار بسته دید در شب باید در نظر بگیرید. فاصله کانونی تعیین می کند که یک دوربین مداربسته تا چه حدی را می تواند ببیند طول فاصله کانونی در معیار میلی متر اندازه گیری می شود همچنین فاصله کانونی به این موارد طبقه بندی شود:

 1. فاصله کانونی متغیر که در دوربین های مداربسته IP varifocal موجود است.
 2. فاصله کانونی ثابت که در لنزهای ثابت دوربین های مداربسته یافت می شود.

نکته مهم: حتما به یاد داشته باشید که فاصله کانونی بزرگتر به معنی یک میدان دید باریک است و فاصله کانونی کوچکتر به معنای یک میدان دید گسترده تر است به عنوان مثال برای نمای دید حداکثر 15 متر ، یک دوربین مداربسته  با لنز ثابت حداکثر 4 مگاپیکسل همان چیزی است که باید بدست آورید اما اگر می خواهید دوربین مداربسته شما از دید گسترده تری برخوردار باشد باید دوربین های مداربسته PTZ یا دوربین های دارای قابلیت بزرگنمایی را تهیه کنید این نوع از دوربین ها فاصله نصب آن ها می تواند فراتر از 15متر را مشاهده کند بنابراین باعث می شود دیدگاه آن گسترده تر شود.

 • موقعیت مکانی مناسب دوربین مداربسته دید در شب

موقعیت مکانی نقش مهمی را در زمینه مشاهده دوربین مداربسته دید در شب شما ایفا می کند بنابراین یکی از عوامل موثر بر قیمت دوربین مدار بسته دید در شب  ، مکانی است که دوربین مدار بسته شما در آن قرار دارد گاهی اوقات یک درخت یا دیوار ساده مانع از دید دوربین مداربسته دید در شب شما می شود و می تواند بر دیدگاه آن تأثیر بگذارد پس در هنگام نصب سعی کنید مکان دوربین مداربسته شما بدون مانع باشد. تابش مستقیم نور نیز عاملی است که می تواند بر دیدگاه دوربین مداربسته دید در شب شما تأثیر بگذارد بنابراین شما باید محل دوربین مداربسته دید در شب خود را به درستی انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید که در منطقه ای واقع شده است که از دید کاملی برخوردار باشد.

 

انواع دوربین های مدار بسته دید در شب

 

به طور کلی دوربین های مدار بسته دید در شب در سه نوع ارائه می شوند:

 • دوربین های مدار بسته دید در شب کم برد و ارزان قیمت : همانطور که از نام آن مشخص است این نوع از دوربین مدار بسته دید در شب از هزینه کمتری برخوردار هستند به عبارتی ویژگی های محدود و کیفیت و برد پایین برکاهش قیمت دوربین مدار بسته دید در شب در این نوع از دوربین ها موثر بوده است.
 • دوربین های مدار بسته دید در شب میان برد : هنگام صحبت درباره دید در شب دوربین ها میتوان گفت که این نوع از دوربین ها قابلیت دید در شب را دارند با این حال دیدگاه این نوع از دوربین های مداربسته دید در شب محدود است و فواصل خیلی دور را نمی تواند ببیند.
 • دوربین های مدار بسته دید در شب سطح بالا : این مربوط به دوربین های مدار بسته HD است این نوع از دوربین ها دارای کیفیت عالی در ضبط تصاویر هستند و هم در طول روز و هم در شب تصاویر آنها بسیار روشن و واضح است. استفاده از بهترین تجهیزات وکیفیت بالا در این نوع از دوربین ها باعث افزایش قیمت دوربین مدار بسته دید در شب آنها است .دوربین مداربسته دید در شب مادون قرمز یکی از انواع این دوربین ها به شما می آید که نمونه ای از این دوربین ها

می تواند تا فاصله 150 متر در تاریکی را ببیند. به همین دلیل قیمت دوربین مدار بسته دید در شب مادون قرمز گران است.

 

 

نکات مهم قبل از خرید دوربین مداربسته دید در شب بیسیم

 

یکی دیگر از گزینه های انتخاب هنگام خرید دوربین مداربسته دید در شب برای منزل و محیط کار شما دوربین مداربسته دید در شب بیسیم است بدیهی است این نوع از دوربین ها نیاز به کابل کشی ندارند و به راحتی میتوانید خودتان بدون نیاز به کارشناس نصب آن را راه اندازی نمایید. به عبارتی آنچه دوربین مداربسته دید در شب بیسیم را برای صاحبان خانه جذاب تر می کند این است که شما این آزادی را دارید که آنها را در هر کجا نصب کنید و این نوع از دوربین ها می توانند بدون محدودیت از محیط کار و منزل شمامحافظت کنند. اگر علاقه مند به خرید این نوع از دوربین های امنیتی هستید باید بدانید که قیمت دوربین مدار بسته دید در شب بیسیم نیز مانند سایر دوربین ها بسته به برند و شاخص های مختلف متنوع است. دوربین های مداربسته دید در شب بیسیم منبع تغذیه خاص خود را دارند ، بنابراین حتی در حین قطع برق نیزآنها می توانند از اموال شما محافظت کنند. یکی از بزرگترین معایب دوربین مداربسته دید در شب بیسیم این است که شما باید باتری ها را به صورت دستی تعویض کنید یا به صورت دوره ای آنها را شارژ کنید معمولا انتخاب دوربین با یک باتری قابل شارژ بهتر است زیرا نیاز به خرید باتری مجدد را ندارید .همچنین به یاد داشته باشید که عمر باتری را حتما بررسی کنید  بعضی از این نوع از دوربین ها می توانند روزها یا ماه ها بدون شارژ مجدد کار کنند اما برخی دیگر هنگام تشخیص حرکت ، شروع به ضبط می کنند و این باعث افزایش عمر باتری در دوربین مداربسته می شود یکی دیگر از ویژگی های مهم برای جستجو این است که هرچه میدان دید در این نوع از دوربین ها بزرگتر باشد ، اساساً مسافت بیشتری دیده می شود. دوربین های دارای نمای دید تا 180 درجه با کیفیت بالاتری در بازار وجود دارند ، اما می توانید بعضی از آنها که حتی میدان دید گسترده تری تا 360 درجه نیز دارند را تهیه کنید.

 

 

خلاصه ای تمام وکمال

 

بسیار ضروری است که دوربین مداربسته شما بتواند شب ها را ببیند و اینکه دیدگاه وسیع تری را در شب داشته باشد بنابراین دوربین مدار بسته دید در شب شما باید فیلم ها و تصاویر روشن و واضح را ارائه دهد. برای اطمینان از اینکه دوربین مداربسته شما دقیقاً چنین کاری را انجام می دهد ، همگی به نوع دوربین مداربسته که خریداری می کنید بستگی دارد. اطمینان حاصل کنید که یکی از آنها را با وضوح بالا دریافت کنید. همچنین باید قابلیت بزرگنمایی با نتایج واضح را داشته باشد. البته خرید دوربین مداربسته از تولید کنندگان معتبر نیز مهم است اگرچه ممکن است قیمت دوربین مدار بسته دید در شب آنها کمی بیشتر از برندهای ناشناخته باشد ، اما شما با بهترین کیفیت تضمین می شوید همچنین این نوع از دوربین دارای ضمانت و پشتیبانی فنی هستند.حتمابه این نکته توجه کنید که دوربین مداربسته شما در محلی نصب شده است که مانعی ندارد. اگر از دید دوربین مداربسته دید در شب شما جلوگیری شود ، شما نمی توانید از مزایای کامل آن بهره مند شوید. به یاد داشته باشید که یک دیوار ، یک درخت. بوته ای بلند ، پست و زاویه نامناسب عواملی هستند که می توانند در عملکرد دوربین مداربسته شما تأثیر داشته باشند.گرچه ممکن است این عوامل در ذهن شما صرفاً فاکتورهای ساده ای باشند  اما در صورت غفلت می تواند امنیت خانه و محل کار شما را به خطر اندازد.. به لطف فناوری پیشرفته روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد و یکی از محبوب ترین راه های محافظت از خانواده و املاک ، نصب دوربین های مداربسته دید در شب است. اگر میخواهید اموال و خانه های خود را ایمن نگه دارید میتوانید از متخصصان حرفه ای ما در زمینه انواع دوربین های مدار بسته مشاوره بگیرید تا مناسب ترین دوربین مداربسته دید در شب را برای شما نصب و راه اندازی نمایند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *