قیمت انواع دوربین مداربسته برای منزل

انتخاب دوربین مداربسته مناسب برای منزل

 

 

برای تحقق هرگونه نیاز امنیتی احتمالی در هر شرایطی برای منزل خود انواع دوربین مدار بسته بسیار سریع به شما کمک می کنند شما میتوانید از انواع این دوربین های مدار بسته بدون WiFi ، بدون برق ، بدون کابل ، درب جلو ، حیاط خلوت ، باغ ، گاراژ خود با نصب سریع وآسان استفاده نمایید. اما در عین حال ، ممکن است در انتخاب انواع بی پایان دوربین مدار بسته برای منزل خود سردرگم شوید همه ما از اهمیت انتخاب نوع دوربین مدار بسته مناسب برای استفاده مناسب برای منزل خود آگاهی داریم بنابراین بهترین نوع دوربین امنیتی برای امنیت منزل چیست؟ برای تماشای حیوانات خانگی ، کودک یا پرستار بچه کدام یک را باید انتخاب کنیم؟ بهترین نوع دوربین امنیتی برای فضای بیرون و فضای داخل منزل چیست؟ بیایید به 7 نوع از مشخصات ، کاربردها و قیمت انواع دوربین مداربسته برای منزل نگاهی بیندازیم و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف دوربین های مداربسته بیابیم.

 

لیست انواع دوربین مداربسته برای منزل

 

 • دوربین های مدار بسته باطری
 • دوربین مدار بسته سیم کارت خور 4G
 • دوربین های مدار بسته PTZ
 • دوربین های مدار بسته بولت
 • دوربین های مدار بسته دام
 • دوربین های مدار بسته بی سیم

 

تقریباً تمام انواع دوربین مدار بسته بالا قابلیت ضبط  HD 1080p، لنزMP4 یا MP 5 ، دسترسی از راه دور ، دید در شب IR ، تشخیص حرکت و ارسال اعلان های هشدار از طریق تلفن همراه را دارند و برخی از آنها مانند دوربین مدار بسته Reolink  شما را مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای فضای ذخیره سازی ابری نمی کنند.

 

 

 1. دوربین های باطری : در واقع این نوع از دوربین مدار بسته به دلایل بزرگی در سال های اخیر توجه بیشتر افراد را به خود جلب نموده است نصب و راه اندازی این نوع از دوربین بسیار آسان است با طراحی خلاقانه باتری در این دوربین ها نیازی به هیچ کابلی برای برق و سیمی برای انتقال داده وجود نخواهد داشت بعد از قرار دادن باتری دوربین آماده به کار است و لازم نیست نگران عمر باتری آن باشید به طور معمول باتری این نوع از دوربین ها می تواند 4 تا 6 ماه دوام داشته باشد .همچنین این نوع از دوربین های مدار بسته بدلیل استفاده از باطری حمل آن بسیار آسان است در مورد آن فکر کنید می توانید دوربین مدار بسته خود را در هر کجا که دوست دارید از اتاق کودک تا اتاق نشیمن یا بیرون از خانه خود قرار دهید و جابجا کنید بنابراین شما همیشه می توانید امنیت را در هر کجا که به آن نیاز دارید تجربه نمایید. یکی دیگر از طراحی های جالب این نوع دوربین مدار بسته این است که معمولاً از سنسور حرکتی برخوردار هستند که نسبت به حرکات انسانی یا حیوانات حساس می باشند

 

 1. دوربین های مدار بسته سیم کارت خور4G: اگر از نظر WiFi و محدودیت توان برای نظارت بر منزل خود از راه دور نگران هستید می توانید از این نوع دوربین ها استفاده نمایید گرچه قیمت این دوربین نسبت به قیمت انواع دوربین مداربسته برای منزل شما گران تر است اما بیشتر نیازهای امنیتی منزل شما را تامین می کند. دوربین مدار بسته سیم کارت خور4G به جای استفاده از شبکه مودم برای کار خود از راه دور، روی داده های G4 با یک سیم کارت داخلی کار می کند این بدان معنا است که شما تا زمانی که یک سیم کارت داشته باشید و یک برنامه داده برای این نوع دوربین مدار بسته باز کنید ، می توانید به راحتی در هر مکانی که می خواهید ، منزل خود را مشاهده نمایید. بنابراین دوربین مدار بسته سیم کارت خور4G نیز برای خانه شما انتخاب ایده آلی است ، به خصوص اگر می خواهید پهنای باند اینترنت منزل خود را ذخیره کنید.

 

 1. دوربین های مدار بسته PTZ : یکی از محبوب ترین انواع دوربین مدار بسته برای امنیت منزل شما دوربین مدار بسته PTZ است دوربین های امنیتی PTZ چیست؟ فایده این نوع دوربین های مدار بسته چیست ؟ به عبارت ساده تر ، دوربین های مدار بسته PTZ به شما این امکان را می دهند که از طریق نرم افزار نظارتی خاص عملکرد دوربین ، شیب و بزرگنمایی را از راه دور کنترل کنید. این بدان معنا است که یک دوربین مدار بسته PTZ از دید بسیار وسیعی برخوردار است که معمولاً دارای شیب 90 درجه و چرخش 360 درجه است و می تواند با بزرگنمایی خود اشیاء دور را به وضوح مشاهده کند عملکرد دوربین مدار بسته PTZ باعث می شود که از این نوع دوربین برای پوشش کامل فضای حیاط خلوت ، درب جلو ، باغ ، گاراژ ، راهرو و غیره بصورت ایده آل استفاده نمایید و همچنین شما می توانید این نوع دوربین  را در موقعیت های بالاتری مانند طبقه سوم ساختمان خود نیز قرار دهید و جزئیات تصاویر را زوم کنید دوربین های مدار بسته PTZ بزرگتر از  طول 5 اینچ کمی از قیمت انواع دوربین مداربسته برای منزل شما بالاتر هستند زیرا از ویژگی های بیشتری برخوردار هستند.

 

 1. دوربین های مدار بسته بولت : رایج ترین نوع دوربین مدار بسته دوربین های مدار بسته بولت هستند که به طور عادی می توانید این نوع از دوربین ها را در خیابان ، سوپر مارکت و … مشاهده نمایید معمولاً این نوع از دوربین ها برای نقاط خاص دارای زاویه دید قدرتمندی در حدود 80 درجه به صورت افقی و 40 درجه به صورت عمودی هستن و خودشان قادر به حرکت نیستند مگر اینکه خودتان آن را بصورت دستی تنظیم کنید به طور کلی انواع دوربین مدار بسته بولت در اندازه کوچک می باشند که مخفی کردن آنها راحت تر است و اگر آن را به درستی قرار دهیدکمتر مورد توجه افراد قرار می گیرند به عنوان مثال معمولاً دوربین های مدار بسته بولت با لنزهای ثابت از دوربین هایی مدار بسته با لنز بزرگنمایی کوچکتر هستند بنابراین انتخاب این نوع از دوربین ها ایده آل تر است که هم در بیرون از منزل و هم در داخل خانه مورد استفاده قرار می گیرد و روی دیوارها یا سقف ها از طریق کابل کشی نصب می شود. همچنین دوربین های مدار بسته بولت دارای بدنه آلومینیومی ضد آب می باشند و از همه اجزای داخلی خود در برابر گردو غبار وآب محافظت می کنند .

 

 1. دوربین های مدار بسته IPدام : همانطور که از نام این نوع دوربین ها پیدا است نوعی دوربین مدار بسته با پوشش گنبدی شکل هستند بزرگترین مزیت این نوع دوربین مداربسته این است که دوربین های مدار بسته دام در مکان های مختلف فریبنده هستند و شما نمی توانید در فاصله دور آن را تشخیص دهید . با این وجود این نوع دوربین های امنیتی مانند دوربین های مدار بسته بولت ، زاویه دید ثابتی را ندارد و نمی توانند یک منظره پانوراما و تحریف شده را به شما ارائه دهند.

 

 1. دوربین های مدار بسته بیسیم : این نوع دوربین مدار بسته تا حدی گمراه کننده است که “بیسیم” نامیده شده است در واقع این نوع دوربین های مدار بسته تنها داده ها را به صورت بیسیم ارسال می کند اما از طریق کابل به منبع تغذیه متصل می شوند که آن را از انواع دوربین مدار بسته واقعاً بدون سیم جدا می کند همچنین برای نصب دوربین مدار بسته بیسیم ، لازم است که مطمئن شوید محل نصب دارای اتصال WiFi پایدار است به طور کلی سیگنال WiFi می تواند تا فاصله 20متر و 2 طبقه در منزل شما را پاسخگو باشد اگر در مورد انتخاب این نوع از دوربین مدار بسته برای زاویه دید آن مطمئن نیستید ، ایده خوبی است که زاویه دید آن را را با تلفن هوشمند خود بررسی کنید.

 

عوامل موثر بر قیمت انواع دوربین مداربسته برای منزل

 

درک این مسئله که قیمت انواع دوربین مداربسته برای منزل چه میزان از هزینه درآمد ماهیانه شما می کاهد نقش بسزایی دارد گزینه های انتخابی گوناگونی کاربران را قادر می سازد تا برند و کیفیت متناسب با بودجه خود را پیدا کنند که به بهترین وجه متناسب با نیازهای آنها آباشند اگرچه بیشتر ارائه دهندگان قیمت انواع دوربین مداربسته برای منزل را بازگو نمی کنند ، اما می توان از عوامل مؤثر بر قیمت انواع دوربین مداربسته برای منزل نتایج مورد نظر خود را به دست آورید. همچنین بدیهی است که قیمت انواع دوربین مداربسته برای منزل می تواند از قیمت نسبتاً ارزان تا گران بصورت متغیر باشد اما بیشتر به میزان تجهیزات مورد نیاز برای محافظت از دارایی های شما و میزان بودجه شما بستگی دارد در اینجا چند مورد از اقدامات امنیتی که برای حفظ امنیت یک ساختمان مسکونی در نظر گرفته شده اند را بیان می نماییم:

 

 

 • در واقع کنترل پنل ها منبع تغذیه سیستم شما را تأمین می کنند.
 • پیش بینی هزینه های مرتبط با سیستم های کنترل دسترسی دشوار است اکثر شرکت ها می خواهند یک جلسه داشته باشند تا یک به یک با شما صحبت کنند تا دقیقاً آنچه را که شما نیاز دارید را مورد بررسی قرار بدهند شما هنوز هم باید با فروشندگان متعدد ملاقات کنید تا درک درستی از قیمت انواع دوربین مداربسته برای منزل خود را داشته باشید به طور معمول قیمت انواع دوربین مداربسته برای منزل شامل سخت افزار ، نرم افزار و نصب آنها هستند.
 • سنسورهای در و پنجره از انرژی فروسرخ استفاده می کنند تا هنگام برخورد یک سارق از انرژی کم نور استفاده کنند آنها غالباً در اطراف قاب های پنجره نصب می شوند اگر در بودجه امنیتی خود پول بیشتری را دارید ، می توانید حسگرهای شکست شیشه را نیز انتخاب کنید که در صورت شناسایی هرگونه موج شوک صوتی از شکستن شیشه محافظت می کنند.
 • دوربین های مدار بسته: کیفیت سیستم های نظارت تصویری توسط تعدادی از عوامل مختلف تعیین می شود و بسیار مهم است که بدانید که چندین گزینه برای ایجاد فاکتور قیمت انواع دوربین مداربسته برای منزل وجود دارد و بسته به ویژگی های کاربردی برای منزل شما متفاوت است به عنوان مثال قالب هایی با بدنه بزرگتر ، وضوح بالاتر و حساسیت بهتر قیمت های بالاتری را دارند.

 

افکار نهایی در انتخاب دوربین مدار بسته با توجه به بودجه شما

 

برای اینکه حداقل هزینه های اضافی را به حداقل برسانید و ضمن اینکه محیط منزل خود را نیز ایمن نگه دارید ، ضروری است که برای تهیه برنامه امنیتی صحیح با یک ارائه دهنده دوربین مدار بسته مشورت کنید در بعضی موارد یک سیستم دوربین مدار بسته اساسی تمام محافظتی را که شما به آن نیاز دارید را ارائه می دهد و منطقی بر انتخاب قیمت انواع دوربین مداربسته برای منزل شما نیست با این حال اگر یک ویژگی پیشرفته در دوربین مدار بسته خطرات امنیتی محیط منزل شما را به میزان زیادی کاهش دهد ، ممکن است هزینه بیشتری نسبت به بودجه مورد نظر شما نیاز باشد. در نهایت نماینده فروش دوربین مدار بسته شما می تواند در مورد ویژگی هایی که به بهترین وجه برای پیشبرد مسائل امنیتی محیط منزل شما مناسب هستند ، به شما توصیه ها وپیشنهادات لازم را ارائه بدهد کند . همچنین مسئولیت هر یک از سؤالات مربوط به امنیت منزل کوچک یا بزرگ شما را برطرف می کنند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *