بهترین خرید قیمت دوربین مدار بسته ارزان

بسیاری از معاملات خارق العاده در دوربین های مدار بسته وجود دارد تا خانه شما ایمن باشد اگر به این فکر کرده اید که لایه ای از امنیت هوشمند را به خانه خود اضافه کنید اکنون زمان آن فرا رسیده است تا با استفاده از انتخاب چند مورد از بهترین گزینه های فروش قیمت دوربین مدار بسته ارزان آرامش خاطر خود را حفظ کنید و خانه خود را ایمن نمایید. سالها پیش نصب یک سیستم امنیتی برای خانه فرآیندی پر هزینه و پیچیده بود. اما در حال حاضر انواع دوربین های مدار بسته پروتکل اینترنت وجود دارد که تقریباً در هر بودجه ای می توانند نیاز مشتریان را برطرف کنند بهترین خبر این است که پس از نصب دوربین مدار بسته با استفاده از تلفن های هوشمند ، تبلت یا لپ تاپ تصاویردر حال ضبط به راحتی قابل دسترس و مشاهده هستند.چندین تجارت وجود دارد که باید به دنبال خرید یک سیستم دوربین مدار بسته برای اماکن خود باشید درک اساسی درباره این که چه مؤلفه هایی مورد نیاز هستند و چگونه ظاهر می شود ، مهم است. ما می خواهیم به شما کمک کنیم بهترین دوربین مدار بسته برای محیط خانه وکار را با قیمتی مناسب انتخاب کنید. امنیت خانه می تواند گران باشد ، اما همیشه اینگونه نیست. در حالی که قیمت دوربین مدار بسته ارزان رده بالا با بودجه کم همه گزینه های انتخابی شما را دارند. ما به برخی از دوربین مدار بسته ارزان قیمت برای نصب داخل و خارج از محیط نگاهی انداخته ایم تا به شما نشان دهیم که با هزینه کم هم میتوانید از محیط خانه وکار خود محافظت کنید. در این مقاله سعی می کنیم ایم تا به شما در درک تفاوت های بین سیستم های مختلف دوربین مدار بسته موجود کمک کنیم تا در خرید خود اطمینان بیشتری داشته باشید.

 

اگر تاکنون از طریق بروشورهای دوربین مداربسته با ده ها گزینه عکس محصول ، مشخصات و قیمت های مختلف آنها روبرو شده باشید ممکن است از خرید خود منصرف شوید یا سیستم امنیتی خود را ارتقا ندهید. مجموعه وسیعی از انواع دوربین های مدار بسته در بازار می تواند دلهره آور باشد و تصمیم گیری در مورد اینکه کدام سیستم به بهترین وجه برای محیط خانه یا محل کار شما مناسب باشد ، دشوار خواهد بود .ما بعضی از اصول اولیه انتخاب دوربین های مدار بسته را در اینجا بیان می کنیم تا قبل از سرمایه گذاری در سیستم دوربین امنیتی در نظر بگیرید.

 

 

معیارهای موثر بر قیمت دوربین مدار بسته ارزان

1. انتخاب نوع دوربین :هنگام خرید سیستم های امنیتی دوربین های مدار بسته IP، HD و آنالوگ را پیدا خواهید کرد. مدت زمان طولانی است که آنالوگ وجود دارد دوربین های مدار بسته آنالوگ وسیع ترین سازگاری متقابل را دارند و در هنگام ضبط از فضای کمتری استفاده می کنند و مقرون به صرفه هستند.سیستم های دوربین مدار بسته IP و دوربین های مدار بسته HD جایگزین آنالوگ شده اند دوربین های مدار بسته HD جدیدترین محصولات موجود در بازار هستند خوشبختانه قیمت روز دوربین مدار بسته ارزان با پیشرفت تکنولوژی بسیار کاهش یافته است. این امر دوربین های مدار بسته HD را وارد عرصه خانه و مشاغل کوچک و متوسط ​​کرده است. دوربین مدار بسته IP از کیفیت تصویر برتری برخوردار هستند و دسترسی از طریق اینترنت را فراهم می کنند اما نکته منفی این است که این نوع دوربین ها گران هستند .

 

 

  1. مقایسه دوربینهای آنالوگ ، HD و IP :

تصمیم گیری در مورد انتخاب دوربین مدار بسته آنالوگ و HD یا IP بستگی به کیفیت تصویر مورد نظر شما و نیازهای امنیتی فعلی و طولانی مدت شما دارد. یک دوربین آنالوگ پایه تصویری با وضوح پایین ، مناسب برای تشخیص افراد و برای نظارت بر مناطق ارائه می دهد و یک دوربین HD تصویری با وضوح بالا و مناسب برای شناسایی اعداد و کاراکترها یا ضبط آشکار برای اهداف قانونی فراهم می کند. بنابراین دوربین های مدار بسته HD  با وضوح تصویر بالاتر به مراتب پیشرفته تر هستند که دارای بزرگنمایی دیجیتالی می باشند و مناسب برای تعقیب سوژه ها و جزئیاتی از قبیل شناسایی شماره پلاک وسیله نقلیه بشمار می روند. دوربین های مدار بسته IP می توانند به شبکه منزل یا محل کار شما وصل شوند تا زنگ خطای امنیتی را صدا کنند و داده هایی مانند تصاویر را از طریق اتصال پهنای باند مانند اینترنت بیسیم  WIFIیا ADSL به مرکز کنترل ارائه دهنده امنیت انتقال دهند. از طریق منفعل و پرتوهای فضای باز که با دوربین مدار بستهIP  در سیستم زنگ خطر منزل یا مشاغل ادغام شده اند ، می توان تخلفات را برداشت. مشاغل کوچک و متوسط ​​تمایل به انتخاب دوربین های رده بالا HD و دوربین های IP سطح ورودی دارند.

 

  1. قابلیت های اصلی دوربین :

هنگام انتخاب دوربین های مدار بسته باید اندازه لنز ، درجه زاویه دید گسترده و حافظه را برای ذخیره داده در نظر بگیرید. برای هر میلی متر از اندازه لنز ، باید دقت کنید که دوربین مدار بسته در فاصله چند متری قادر خواهد بود تا موضوع خود را (فاصله کانونی) مشاهده کند. درجه لنزهای با زاویه دید گسترده باعث می شود میدان بینایی مشخص شود و با بزرگتر شدن زاویه ، فاصله کانونی کوتاه می شود. به عنوان مثال یک زاویه اصلی 60 درجه ای در لنزهای 4 میلی متری به طور موثر می توانند هدف متحرک را تا 4 متر شناسایی کنند ، اما برای مشاهده اموال همسایه در سمت چپ یا راست ، دامنه کافی نخواهد داشت با افزایش اندازه لنز میدان بینایی در سمت چپ و راست کاهش می یابد ، در حالی که دامنه شناسایی یک هدف متحرک افزایش می یابد. این لنز در قسمت جلوی دوربین قرار دارد و به جمع آوری نور از محیط کمک می کند. انتخاب اینکه دوربین مدار بسته بتواند وسیله نقلیه خارج از درب جلو و خیابان را مشاهده کند یا یک عابر پیاده در حال زنگ زدن را ببیند با شماست ما اغلب توانایی بینایی انسان را با آنچه انتظار داریم دوربین ها انجام دهند مقایسه می کنیم. در حالی که هیچ دوربین مدار بسته ای وجود ندارد که بتواند به طور کامل از پویا و عمق دید چشم انسان تقلید کند ، پیشرفت های فناوری راه حل هایی برای دامنه پویا ، دید 360 درجه و کار با شرایط مختلف نورپردازی ارائه می دهد. هنگام خرید سیستم های دوربین مدار بسته برای تجارت خود ، به دنبال لنز زوم باشید. چندین نمونه به عنوان مثال دیجیتال و نوری وجود دارد. دیجیتال توسط نرم افزار کنترل می شود در حالی که نوری توسط دوربین اداره می شود. بزرگنمایی دیجیتال می تواند مشکل ساز باشد زیرا هیچ اطلاعات بیشتری از آنچه در تصویر اصلی موجود است فراهم نمی کند بنابراین بزرگنمایی نوری بهتر است.

 

 

  1. بررسی ضمانت :

برخی از خرده فروشان دوربین های مدار بسته که بدون محدودیت  در بازار دوربین مدار بسته میفروشند ممکن است فقط در بهترین حالت یک ضمانت قانونی شش ماهه محصول را ارائه دهند ، اما یک شرکت امنیتی معتبر دوربین های مداربسته را با ضمانت حداکثر سه سال به فروش می رساند و خدمات نصب و پشتیبانی حرفه ای را ارائه می دهد.

 

  1. انتخاب بهترین موقعیت :

تصمیم گیری در مورد قرارگیری اولین دوربین شما تا حد زیادی به توپوگرافی ملک یا محل کار شما و نیازهای امنیتی شما بستگی دارد. معمولاً دوربین اول در موقعیتی مانند نزدیکی درب جلو نصب می شود تا اطلاعاتی را در مورد افراد یا وسایل نقلیه ای که وارد می شوند جمع آوری کند  و به دنبال آن دوربین های اضافی برای پوشش “نقاط ضعف” قرار می گیرند. به عنوان مثال در نزدیکی دیوار پشتی که به طور موازی با یک کوچه یا در تاریکترین طرف خانه شما نصب خواهند شد. در حالت ایده آل پوشش کل محیط اطراف این دوربین با دوربینهای مدار بسته دیگر ، امنیت سیستم اخطار اولیه را فراهم می کند و می تواند نقض های امنیتی را بدون نگاه کردن به پنجره بررسی کند.

 

 

  1. نیاز به نورپردازی پشتیبانی

دوربین های مداربسته می توانند رنگ را در طول روز وشب ضبط کنند اما بسیاری از دوربین های مدار بسته دید در شب رنگی ندارند و با استفاده از تنظیم روشنایی پشتیبانی کافی به رنگ سیاه و سفید تصاویر را در طول شب ضبط می کنند.  قیمت همچنین دوربین های کم نور که نیازی به روشنایی پشتیبانی ندارند در دسترس هستند اما بسیار گران تر هستند اما استفاده از نورپردازی را مقرون به صرفه می کند .

 

  1. تمام هزینه های نصب

انتخاب نوع صحیح دوربین مدار بسته فقط بخشی از روند خرید آن بشمار میرود تحقیقات شما همچنین باید با در نظر گرفتن هزینه ضبط کننده و لوازم جانبی مانند کابل ، منبع تغذیه و هزینه کار و راه اندازی دوربین مدار بسته باشد. مهم است که در ابتدا از کل هزینه های خرید و نصب یک دوربین سؤال کنید تا بعداً از هرگونه شگفتی در قیمت دوربین مدار بسته ارزان جلوگیری کنید.

 

  1. استفاده ار دوربین مدار بسته بیسیم

دوربین های امنیتی بیسیم شامل انواع دوربین های مدار بسته ای هستند که شما به جای ارتباط با یک شرکت امنیتی برای انجام نصب و راه اندازی ، خودتان به راحتی دوربین مدار بسته را تنظیم و نظارت می کنید. بنابراین آنها می توانند شما را از هزینه های نصب و خرید مانیتور نجات دهند همچنین با استفاده از گزینه سنسور حرکتی و هشدارهایی که در تلفن همراه شما ظاهر می شود احساس امنیت بیشتری خواهید کرد. برای اطلاع از قیمت دوربین مدار بسته کوچک ارزان و بیسیم می توانید از متخصصین دوربین مدار بسته مشاوره بگیرید .

 

  1. مشاوره از یک متخصص امنیتی

قبل از انتخاب دوربین مدار بسته برای خانه یا محل کار خود ، به دنبال مشاوره از یک متخصص دوربین مدار بسته باشید این متخصصین قادر خواهند بود تا امكانات شما را ارزیابی كنند و فیلمبرداری از انواع مختلف دوربین مدار بسته را نشان دهند كه به شما این امکان را می دهد تا قبل از تصمیم گیری ، اطلاعات كامل از كیفیت و قیمت دوربین مدار بسته ارزان را بگیرید.

 

 

 

افکار برتر نهایی

 

به عنوان یک تجارت ، سرمایه گذاری در دوربین مدار بسته بسیار مهم است زیرا این امر به نظارت بر مشاغل ، کارمندان و جلوگیری از سرقت های داخلی و خارجی کمک می کند علاوه بر این ، به صاحبان مشاغل آرامش می بخشد زیرا آنها سیستمی دارند که محیط خود را نظارت می کنند. هنگام خرید سیستم دوربین مدار بسته عواملی که در قیمت دوربین مدار بسته ارزان  مانند لنزهای مناسب ، سنسور مناسب ، وضوح خروجی ، نوع دوربین ، فشرده سازی ضبط و قابلیت شبکه اشاره  نمودیم را هنگام خرید در نظر بگیرید. موفق ترین خریدها مواردی هستند که به خوبی افراد از آن آگاه هستند بنابراین آگاهی هنگام خرید راهنمای خرید است درک و آگاهی از طیف گسترده ای از فن آوری دوربین مدار بسته در بازار می تواند مدتی طول بکشد و در این بین موارد جدیدتری نیز اضافه شوند. آیا می خواهید در مورد قابلیت های پیشرفته دوربین مدار بسته اطلاعات بیشتری کسب کنید یا سؤالی در رابطه با این موضوع دارید که دوربین های مدار بسته چگونه می توانند سیستم امنیتی خانه یا کار شما را ارتقا بخشند؟متخصصان فروش و فنی ما در زمینه انواع دوربین مدار بسته برای کمک به هرگونه سؤال مربوط به دوربین های مدار بسته در دسترس شما هستند و میتوانند بصورت رایگان به شما برای خرید دوربین مدار بسته مشاوره بدهند. بنابراین برای اطلاع از قیمت دوربین مدار بسته ارزان حتی قیمت دوربین مدار بسته ارزان دست دوم با مادر ارتباط باشید.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *