بوق زدن کیس و روشن نشدن کامپیوتر

دلیل بوق زدن کامپیوتر چیست؟

بوق زدن کیس کامپیوتر می تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد اما اغلب اوقات درصد بسیار زیادی از این موارد بر اثر مشکلات سخت افزاری ایجاد می شود که برای رفع کردن آنها به کمک تکنسین یا تعمیرکار کامپیوتر نیاز دارید البته تعداد محدودی از آنها نیز راحت تر و بدون کمک فرد متخصص قابل رفع می باشند به عنوان مثال یکی از بوق ها مربوط به مشکل در اتصال کیبورد است که به راحتی با کنترل کردن کیبورد و اینکه آیا درست نصب شده است یا نه قابل رفع می باشد. اگر کیس کامپیوتر شما هم بوق می زند و قصد تعمیر آن را دارید ابتدا ویدئو زیر را ببینید سپس فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا کارشناسان دیجی بان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

خواندن بیشتر
مهم!

4 نکته مهم در مورد تعمیر کامپیوتر
حتما قبل از اقدام به تعمیر کامپیوتر

ویدئو زیر را ببینید

دیجی بان کیست؟ و چطور به شما کمک میکند؟

دیجی بان، همراه و پشتیبان همیشگی شما است و همه مسایل و مشکلات شما در فضای دیجیتال اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را حل می کند.

با خیال راحت کامپیوتر خود و تجهیزات جانبی آن را برای تعمیر به دیجی بان بسپرید و از نتیجه مطمئن باشید.

ما برای رفع دغدغه های شما آماده ایم

مزایای استفاده از خدمات دیجی بان

 • 4 روز مهلت تست

  یکی از دغدغه های مشتریان گارانتی تعمیرات و مهلت تست است، دیجی بان تا 4 روز پس از تحویل تعمیرات خود را گارانتی می نماید در این مدت اگر در حال استفاده از کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن هر مشکلی ایجاد شود دیجی بان ایراد ایجاد شده را برای شما رفع می کند.

 • استفاده از قطعات اصل (اورجینال)

  همواره برای تعمیر کامپیوتر شما از قطعات اصل و معتبر موجود در بازار استفاده می نماییم.

 • تعمیرکاران مجرب، کارآزموه و مطمئن

  تعمیرکارانی باتجربه و مطمئن که علاوه بر تعمیرات صحیح، از دستگاه شما نیز محافظت می کنند و دستگاه شما نزد آنها ایمن و مطمئن خواهد بود

 • رسیدگی سریع و بدون معطلی

  می دانیم که زندگی روزمره همه ما به دستگاه های الکترونیک بخصوص کامپیوتر و تجهیزات آن وابسته شده  بنابراین عدم تاخیر و تعمیر کامپیوتر در کوتاه ترین زمان ممکن را از وظایف اصلی خود می دانیم و به آن توجه می کنیم.

هزینه تعمیر کامپیوتر و لوازم جانبی آن چقدر است؟

با توجه به طیف وسیع مشکلات و ایراداتی که کامپیوتر و لوازم جانبی آن می تواند پیدا کند اعم از سخت افزاری و نرم افزاری، هزینه بسیار متفاوت است، ولی تا کنون بیشترین و کمترین هزینه ای که در دیجی بان برای تعمیر لپ تاپ پرداخت شده بین 2.800.000 تا 120.000 تومان بوده است.

 • کمترین هزینه تعمیر کامپیوتر: 120.000 تومان
 • بیشترین هزینه تعمیر کامپیوتر: 2.800.000 تومان

اگر ایرادات نرم افزاری باشند با هزینه کمتر و هرچه تعمیرات مربوط به قطعات سخت افزاری مانند LCD یا مادربرد باشد هزینه بیشتر خواهد شد.

اگر هزینه تعمیر خارج از محدوده فوق باشد حتما قبل از انجام با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

قیمت تعمیر کامپیوتر

زمان تعمیر کامپیوتر و لوازم جانبی آن چقدر است؟

کامپیوترها و لوازم جانبی آن از دستگاه های الکترونیکی پیچیده ای هستند که از آنها استفاده می کنیم و ممکن است ایرادات و اشکالات بسیار متفاوتی پیدا می کنند بر حسب نوع ایراد زمان تعمیر آنها می تواند بسیار متفاوت باشد. تا کنون در دیجی بان:

 • بیشترین زمان تعمیر یک کامپیوتر: 10 روز
 • و کمترین زمان تعمیر کامپیوتر: 1 روز بوده است

اگر مدت زمان خارج از محدوده فوق باشد حتما با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

تعمیرات کامپیوتر

چرا به دیجی بان اعتماد کنیم؟

تا کنون تعمیر کامپیوتر و لوازم جانبی بیش از 1100 مشتری که به دیجی بان اعتماد کرده اند انجام شده است

1100+

کامپیوتر تعمیر شده و مشتری راضی

همه کامپیوترها و تجهیزات جانبی آن نیاز به تعمیر پیدا می کنند، در نمودار زیر سهم انواع تعمیرات کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن که توسط دیجی بان انجام شده آورده شده است.

نظر برخی مشتریان درباره دیجی بان

با تشکر از شرکت دیجی بان . من از نحوه برخورد پرسنل و انجام کارها راضی بودم

سودابه مرادیتعمیر مادربورد کامپیوتر

کامپیوتر من مشکل هارد داشت به خوب تعمیر شد و سالم  و در مدت کوتاه تحویل شد

ممنونم

ماهان علی یاریتعمیر هارد کامپیوتر

فن مشکل کامپیوتر داشت و داغ میکرد و صدا میداد ضمنا مشکل نرم افزاری هم داشتم

فن تعویض با تعویض اوکی شد و با نضب مجدد ویندوز کاملا کامپیوترم درست شد

علی اکبر موحدیتعمیر فن و نرم افزار

با تشکر از از سایت دیحی بان مشکل کارت گرافیک و پرش مانیتور داشتم برطرف شد

سید مجید حسینیتعمیر کارت گرافیک

برای دریافت مشاوره رایگان و درخواست تعمیر کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن اینجا کلیک کنید و در صورت نیاز میتوانید مقاله آموزشی زیر را مطالعه کنید

بهترین راهنمای عیب یابی بوق زدن کیس و روشن نشدن کامپیوتر

یکی از بدترین احساسات زمانی است که یک کامپیوتر قابل اعتماد ناگهان متوقف شود ما این را تصدیق می کنیم که وقتی سیستم خود را خاموش می کنیم ، دفعه بعد که می خواهیم از آن استفاده کنیم ، شروع به  بوق زدن کیس و روشن نشدن کامپیوترمی شود. در هر صورت ، این یک مشکل قابل حل است و لزوماً پایان جهان نیست. دلایل مختلفی برای بوق زدن کیس و روشن نشدن کامپیوتر وجود دارد که عبور از سیم برق یکی از آنهاست بنابراین وقتی کامپیوتر شما شروع به کار نمی کند به طور کلی پیشامد ناگواری است کامپیوتری که شروع به کار نمی کند و صدا در می آورد ، نقص به اندازه کافی شدید را تجربه می کند تا از بوت شدن سیستم جلوگیری کند. یکی از اولین کارهایی که یک کامپیوتر هنگام روشن بودن آن انجام می دهد ، انجام یک Power On Self Test است که در آن سیستم یک تست تشخیصی سخت افزاری را برای تأیید همه چیز کار می کند. صدای بوق نشانگر کد خطا برای کمک به شما در تشخیص مشکل است. معنای کد بوق بین تولید کنندگان BIOS متفاوت است چندین دلیل احتمالی برای بوق زدن کیس و روشن نشدن کامپیوتر وجود دارد ، بنابراین بسیار مهم است که مانند یک روش عیب یابی کامل مانند روشی که در زیر بیان کردیم قدم بردارید.

دلایل بوق زدن کیس و روشن نشدن کامپیوتر

 1. اتصالات کامپیوتر را بررسی کنید

سخت افزار سست و نادرست نصب شده می تواند کدهای خطای بوق POST را طی کند. کامپیوتر نمی تواند به درستی کار کند مگر اینکه سخت افزار به درستی وصل شده باشد اگر اخیراً در پشت کامپیوتر خود کار کرده اید ، ممکن است یک مؤلفه را گم کرده یا به طور نادرست آن را نصب کرده باشید به عنوان مثال برخی از مادربردهای اینتل اگر کارت گرافیکی به طور صحیح وصل نشوند ، دو بار به صدا در می آیند و اگر RAM به درستی متصل نباشد ، سه بار بوق می زند. در مورد هرگونه سخت افزار و کابل هایی که گمان می کنید برای عیب یابی خطا سست باشید. همچنین مشکل بوق زدن کیس و روشن نشدن کامپیوتر ممکن است درون کامپیوتر نباشد. بنابراین اتصالات خارجی محیط کیس کامپیوتر را چک کنید. به خصوص اگر کامپیوتر به اطراف منتقل شده اید یا به هر دلیلی پرونده را باز کرده اید ، کاملاً ممکن است که یک کابل شل شده باشد یا اتصال الکتریکی خوبی نداشته باشد. همیشه ارزش دارد کابل ها را با جدا کردن و اتصال مجدد هر یک به نوبه خود ، دوباره بررسی کنید. کابل هایی که به طور عمده مورد توجه قرار می گیرند ، کابل هایی هستند که هارد را به مادربرد و کابل های واحد منبع تغذیه که به مادربرد وصل می شوند متصل می کنند.

 1. سخت افزار جدید مشکل دارد

اگر سخت افزار جدید نادرست نصب شود ، باعث بوق زدن کیس و روشن نشدن کامپیوتر می شود در صورت نصب صحیح و در صورت ایجاد خطاهای POST ممکن است این سخت افزار با مادربرد ناسازگار باشد به عنوان مثال اگر CPU ناسازگار باشد ، تابلوهای Intel دو بار در POST می شوند همچنین می توانید دستگاه های غیر ضروری محیطی را جدا کنید.

× مشاوره نیاز داری؟ اینجا کلیک کن