توضیحی درباره آیپد ها و تعمیرات آیپد

ما در این دوره بهتر است که باور کنیم گوشی های هوشمند حتی اگر تولید شرکت سیب گاز زده و یا همان اپل که نیز باشد باز هم می تواند برایش مشکلاتی پیش اید و سبب دردسر برای مصرف کننده بشود . هرچند که اجناس این برند از قیمت نسبتا بالایی در مقایسه با باقی شرکت ها برخوردارند . حتی اگر این ایرادات و دردسر ها بسیار جزئی نیز باشد بازهم سبب به مشکل برخوردن کسانی که از این برند استفاده می کنند می شوند . ما در این مقاله می خواهیم کمی در مورد این مشکلاتی که معمولا ایفون ها و ایپاد ها و ایپد ها و باقی محصولات اپل با ان رو به رو می شوند صحبت کنیم تا شما راحت تر بتوانید مشکل گوشی آیپد خود را تشخیص دهید و بتوانید برای برطرف کردن و یا تعمیرات آیپد اقدام کنید . لطفا ما را در باقی این مطلب همراهی کنید .

از مشکلاتی که خیلی زیاد گریبان گیر مصرف کنندگان و طرفداران این برند می شود می توان عمر کوتاه باطری اپل را نام برد. این ایراد بیشتر در ایپد ها مشاهده می شود . قابل به ذکر است که گوشی در حالت نو باطری اش ضعیف نمی شود و طی مرور زمان این اتفاق برایش می افتد . یکی از راه کار هایی که می توانیم به شما معرفی کنیم این است که برنامه هایی که در پس زمینه گوشیتان باز هستند را ببندید . این برنامه ها سبب می شوند که گوشی شما برای باز نگه داشتنش شارژ بیشتری مصرف کند . و با این عمل شما دیر تر نیاز به تعمیرات آیپد پیدا می کنید .

 

و این شارژ مصرف کردن اگر به طور‌مداوم باشود می تواند از طول عمر باطری شما بکاهد و سبب شود باتری کیفیت روز های اول خود را نداشته باشد و زود به زود شارژش تمام شود . یک راه دیگری که برای بالا بردن شارژ دهی مد نظر دارسم اسن اشت که شما امکانات گوشی و ادشن های اضافی را غیر فعال کنید . دقت داشته باشید که منظور ما از امکانات ایتم هایی مثل وای فای و بلوتوث و اینترنت سیم کارت و باقی این امکانات است. این گزینه ها در صورت فعال بودن شارژ باطری را زود تر ‌تمام می کنند و شما مجدد مجبور به شارژ گوشی شوید . یکی از مسایلی که در امر طول عمر باطری باید شما به ان دقت فرمایید این است که هیچ وقت در حالت شارژ از گوشی خود استفاده این نکنید . این فرایند عمر باطری شما را به شدت کاهش می دهد. حال توجه داشته باشید که اگر بخواهید برنامه های اجرا شده هیدن را بیندید می توانسد وارد ستینگ شوید و بعد در قسمت ژنرال و بعد گزینه بکگراند اپ رفرش را بزنید . اگر از لوکیشن گوشی برای مپ ها و فرستادن محل فعلیتان استفاده نمی کند ان را هم غیر فعال کنید تا شارژ کم تر مصرف شود . همچنین شما می توانید برای مدت زمان بازدهی بیشتر باطری گوشی ، گوشی ایفون خود را در حالت پاپر سیوینگ بگذارید .

لگ دادن و دیر اجرا شدن دستورات

این تاخیرات گاهی ممکن است برای دستگاه ایفون شما پیش بیاید و شما نتوانسد دستوراتتان را سریع وارد کنید و گوشی بعد از گرفت دستور برای مدتی هرچند کم تاخیر کند هرچند که این تاخیر کم در طولانی مدت می تواند شما را کلافه کند . این مشکل دلایل مختلفی می تواند داشته باشد . یکی از بدیهی ترین عواملی که باعث می شود دست گذه شما لگ پیدا کند و نتواند خوب کار کند این است که حافظه نود گوشی ایفونتون پر شده باشد ، خب قاعدتا برای این دغدغه راه کار هایی وجود دارد.

شما باید گوشی را از دیتا های بیهوده و اضافه خالی کنید . شما می توانید در وهله اول برنامه هایتان را چک کنید . ببینید اگر برنامه هایی دارید که لزومی بر داشتنشان نیست ان ها را پاک کنید تا حافظه گوشی شما نفس بکشد . در مرحله بعدی بهتر است بروید سراغ مدیای گوشی . منظور از مدیا فایل های صوتی و‌تصویری گوشی شماست ، مانند عکس ها و فیلم ها و اهنگ ها.. با فیلتر کردن این قسمت و پاک کردن تصاویر و عکس ها و دیتا های اضافی باز هم به گوشی و حافظه گوشی خود برای کار کرد بهتر کمک کرده اید .

یکی از مشکلاتی که کم پیش می اید ولی همیشه احتمال رخ دادنش برای کاربر‌ وجود دارد این است که گاهی ممکن است که ارتباط شما قطع شود و سیم کارت شما نتواند درست کار کند . این مشکل می تواند دلیل هایی داشته باشد ، شما در اولین کار بهتر است که برای مدت زمانی حدود ۳۰ تا ۶۰دقیقه گوشی اپلتان را در حال ایر پلن مود قرار دهید . به احتمال زیاد مشکل گوشی بر طرف خواهد شد ولی اگر گوشی شما در این حال باقی ماند شما باید به امور مشترکین و خدمات شذکت سیم کارت مراجعه کنید تا علت خرابی سیم کارت را بفمید و برای تعمیرات آیپد خود اقدام کنید  . اگر در اخر نتوانستید که مشکل را حل کنید بهتر است یک دور گوشی را ریست فکتوری کنید که اگر مشکل از نرم افزار باشد صد در صد حل خواهد شد ولی اگر نه دیگر باید برای تعمیر آیفون خود اقدام کنید . شما می توانید برای تعمیرات آیپد خود از سایت دیجیبان کمک بگیرید .

گاهی مشاهده شده است که کاربران در ارسال اس ام‌ اس ناتوان می شوند و به مشکل بر‌می‌خورند . این مشکل گهگداری برای محصولات اپل ممکن است پیش بیاید . اگر پیام اینترنتی شما به مشکل خورده است ، ایراد از اینتر‌نت شماست ، در این حال شبکه اینترنتتان را چک کنید اگر با سیم کارت وصل شده اید باید در تنظیمات در قسمت کانکت در قسمت نتوورک … از اتصال شبکه اطمینان یابید ، اگر با وای فای به شبکه وایرلس خانه یا محل کار وصلید باید از اینتر‌نت خطی که مودم به ان وصل است مطمان شوید . اگر که پیام های متنی اس ام اس شما برای طرف مقابل ارسال نمی شود در مرحله پیشنهاد ما به شما این است که یک‌ دور گوشی خود را فورس ریستارت کنید و سپس این مراحل را دوباری انجام دهید . اگر باز هم نشد شما باید گوشیتان را ریست فکتوری کنید تا مطلع شوید از اسن که ایا مشکل از گوشی است یا سیم کارت ، اگر از گوشی بود به یک تعمیر کار مجرب نشان دهید و اگر از خط ، با پشتیبانی شرکت خط گوشیتان مانند همراه اول و ایرانسل و … تماس بگیرید و مشکل را با ان ها مطرح کنید تا تعمیرات آیپد را یا گوشی اپلتان را انجام دهند .

مشکل لاگین کردن اکانت یا همان همگام سازی

این مشکل بسیار ازاردهنده است برای کاربران اپل . کشور ما به علت محدودیت ها و تحریم هایی که شده است از بسیاری ار دسترسی ها محروم شده است و شما راحت نمی توانید برای این کار اقدام کنید . در نخست توصیه می کنم اینترنتتان را چک کنید ، گاهی ممکن است اینترنتتان دچار ایراد شده باشد پس بهتر است که قبل از ان از اتصال گوشی خود به شبکه خاطر جمع شوید . بعد از وصل شدن یک دور در مروگر صفحه ای را باز کنید تا بفهمید که گوشی  به درستی به اینترنت وصل شده با خیر . دقت داشته باشید که شما بهتر است برای این هنگام سازی از پراکسی یا وی پی ان نیز استفاده کنید چون که گاهی دسترسی ما به این قسمت قطع می شود و ما مجبور می‌شویم از فیلتر شکن استفاده کنیم . در نهایت اگر باز هم‌ نتوانستید این کار را انجام دهید سیستم ای یو اس دستگاهتان را که مخصوص شرکت اپل است را به روز کنید . این حرکت به طور‌ معمول بیشتر ارور ها و نا بسامانی های گوشی را بر طرف می‌کند و به شما کمک می کند که راحت دستگاه خود را با اکانت خود ران کنید .

کرش کردن ا‌پلیکیشن ها و برنامه هایی که بر روی گوشی دارید .

اگر دستگاه شما سیستم ای یو اسش قدیمیست قبل از هرکاری این سیستم را اپدیت کنید تا به احتمال بسیاری این مشکل حل شود . در ضمن همیشه به خاطر داشته باشید که باید برنامه ها و اپلیکیشن هایتان را به صورت مدام به روز کنید ، شما برای این کار می توانید از برنامه اپ استور استفاده کنید ، در این برنامه شما این توانایی را دارید که اپدیت شدن اپلیکیشن ها را به صورت اتوماتیک قرار دهید تا اگر یادتان رفت و فراموش کردید دستگاه خود به خود برنامه ها را به روز کنید .  اگر باز هم این دغدغه ادامه دار بود ، بهتر است یک مرتبه گوشیتان را فورس ریست کنید و سپس ادامه به کار دهید .

 

یک مسئله دیگری که گاهی برای کاربران پیش می اید این است که صفحه نمایش یا همان ال سی دی دستورات مجری را اجرا نمی کند و انتقال نمی دهد به این صورت که صفحه لمسی مشکل پیدا می کند ، این مشکل می تواند دو علت داشته باشد بکی نرم افزاری و دیگری سخت افزاری ، اگر مشکل نرم افزاری باشد شما می توانید با یک دور ریست فکتوری کردن ایراد را بر طرف کنید ولی اما اگر سخت افزاری باشد شما باید به یک تعمیرکار موبایل مراجعه کنید . اگر صفحه کار نکرد و شما خواستید ریستارت لحظه ای کنید می توانید به صورت فیزیکی دکمه خانه و دکمه خاموش و روشن شدن دستگاه ایفون خود را برای چند ثانیه نگه دارید تا گوشی ریست شود و اگر باز درست نشد می توانید برای تعمیرات آیپد خود با سایت دیجیبان تماس بگیرید .

دیجیبان برای مصرف کنندگان گرامی امکاناتی از جمله تعمیرات آیپد اپل ، تعمیرات آیپد در تهران ، تعمیرات آیپد در کرج ، تعمیر آیپد ، تعمیرات آیپد ایر را فراهم آورده شما می توانید با پرکردن فرم درخواست از دیجیبان کمک بگیرید .