تعمیرات مک بوک

 • تعمیر مک بوک

  تعمیرات مک بوک خود را به دیجی بان بسپارید!

  تعمیرات مک بوک

اگر شما هم شانس داشتن یک مک بوک را دارید حتما این موضوع را به خوبی می دانید که مک بوک ها احتیاج کمری به مراقبت دارند معمولا کمتری ویروسی می شوند و بدفزارهای کمی امکان ایاد خرابی در آنها را دارند رابط کارباری حرفه ای و مناسبی دارند و به همین دلیل تجربه لذت بخشی را برای کاربر ایجاد می کنند با وجود تمام این خوبی ها که برای سیستم های مک برشمردیم نمی توان این موضوع را نادیده گرفت که لپ تاپ های مک بوک تفاوت های زیادی با دیگر لپ تاپ های موجود در بازار دارند و همین تفاوت ها بر میزان تخصص مورد نیاز رای تعمیر آنها نیز اثرگذار استاین تاثیر تا اندازه ای زیاد است که در صورت نیاز به خدمات تعمیر مک بوک لازم است حتما از تخصص و مهارت تعمیرکار خود اطمینان داشته سپس دستگاه خود را برای تعمیر به او بسپرید به زبان دیگر بررسی، عیب یابی و تعمیرات مک بوک کاملا تخصصی است و نمیتوان لپ تاپ های مک بوک را بدون اطمینان از تخصص و مهارت تعمیرکار به او سپرد.

اگر مک بوک شما هم نیاز به تعمیر دارد پیشنهاد میکنیم ابتدا ویدئو زیر را ببینید سپس فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا کارشناسان دیجی بان دراسرع وقت با شما تماس بگیرند.

خواندن بیشتر
مهم!

6 نکته مهم و قابل توجه قبل از تعمیر مک بوک
حتما قبل از اقدام به تعمیر مک بوک

ویدئو زیر را ببینید

دیجی بان کیست؟ و چطور به شما کمک میکند؟

دیجی بان، همراه و پشتیبان همیشگی شما است و همه مسایل و مشکلات شما در فضای دیجیتال اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را حل می کند.

با خیال راحت مک بوک و تجهیزات جانبی آن را برای تعمیر به دیجی بان بسپرید و از نتیجه مطمئن باشید.

ما برای رفع دغدغه های شما آماده ایم

مزایای استفاده از خدمات دیجی بان

 • 4 روز مهلت تست

  یکی از دغدغه های مشتریان گارانتی تعمیرات و مهلت تست است، دیجی بان تا 4 روز پس از تحویل تعمیرات خود را گارانتی می نماید در این مدت اگر در حال استفاده از مک بوک هر مشکلی ایجاد شود دیجی بان ایراد ایجاد شده را برای شما رفع می کند.

 • استفاده از قطعات اصل (اورجینال)

  همواره برای تعمیر مک بوک شما و لوازم جانبی آن از قطعات اصل و معتبر موجود در بازار استفاده می نماییم.

 • تعمیرکاران مجرب، کارآزموه و مطمئن

  تعمیرکارانی باتجربه و مطمئن که علاوه بر تعمیرات صحیح، از دستگاه شما نیز محافظت می کنند و دستگاه شما و اطلاعات آن نزد آنها ایمن و مطمئن خواهد بود

 • رسیدگی سریع و بدون معطلی

  می دانیم که زندگی روزمره همه ما به دستگاه های دیجیتالی بخصوص لپ تاپ ها و تجهیزات آن وابسته شده  بنابراین عدم تاخیر و تعمیر مک بوک شما در کوتاه ترین زمان ممکن را از وظایف اصلی خود می دانیم و به آن توجه می کنیم.

هزینه تعمیر مک بوک و لوازم جانبی آن چقدر است؟

با توجه به طیف وسیع مشکلات و ایراداتی که مک بوک و لوازم جانبی آن می تواند پیدا کند اعم از سخت افزاری و نرم افزاری، هزینه بسیار متفاوت است، ولی تا کنون بیشترین و کمترین هزینه ای که در دیجی بان برای تعمیر مک بوک پرداخت شده بین 15.500.000 تا 200.000 تومان بوده است.

 • کمترین هزینه تعمیر مک بوک: 200.000 تومان
 • بیشترین هزینه تعمیر مک بوک: 15.500.000 تومان

اگر ایرادات نرم افزاری باشند با هزینه کمتر و هرچه تعمیرات مربوط به قطعات سخت افزاری مانند LCD یا برد باشد هزینه بیشتر خواهد شد.

اگر هزینه تعمیر خارج از محدوده فوق باشد حتما قبل از انجام با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

هزینه تعمیر مک بوک

زمان تعمیر مک بوک و لوازم جانبی آن چقدر است؟

مک بوک و لوازم جانبی آن از دستگاه های الکترونیکی پیچیده ای هستند که از آنها استفاده می کنیم و ممکن است ایرادات و اشکالات بسیار متفاوتی پیدا می کنند بر حسب نوع ایراد زمان تعمیر آنها می تواند بسیار متفاوت باشد. تا کنون در دیجی بان:

 • بیشترین زمان تعمیر مک بوک: 12 روز
 • و کمترین زمان تعمیر مک بوک: 1 روز بوده است

اگر مدت زمان خارج از محدوده فوق باشد حتما با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

تعمیرات مک بوک

چرا به دیجی بان اعتماد کنیم؟

تا کنون تعمیر مک بوک و لوازم جانبی بیش از 650 مشتری که به دیجی بان اعتماد کرده اند انجام شده است

650+

مک بوک تعمیر شده و مشتری راضی

در بعضی موارد مک بوک ها و تجهیزات جانبی آن نیاز به تعمیر پیدا می کنند، در نمودار زیر  سهم تعمیرات مختلف در تعمیرات مک بوک قابل مشاهده است. این تعمیرات مواردی است که بیشتر از طرف مشتریان درخواست شده ولی دیجی بان توانایی انجام هرگونه تعمیرات مک بوک ها را دارا می باشد

نظر برخی مشتریان درباره دیجی بان

با تشکر از شرکت دیجی بان . من مک بوک خراب شده بود هیچ برنامه ای کار نمیکرد دیجی بان با هزینه ای که راضی بودم برام درست کرد

امیرحسین کریمیتعمیر مک بوک پرو

مک بوک من من مشکل باتری داشت و هرجا میرفتم باتری اصلیش نبود  اما تو دیجی بان پیداش کردم ، خودشون برام عوض کردن و از کاری که انجام شد راضی بودم

آرمین دستنبوتعویض باتری مک بوک

ال سی دی مک بوک من شکسته بود تو دیجی بان به خوبی تعمیر شد، چند روزی زمان برد که مثل اینکه ال سی دی مدل من کمیاب بوده ولی بلاخره پیدا شد و انجام شد. با تشکر از تیم دیجی بان

سهیلا عسگریتعویض ال سی دی

با تشکر از از سایت دیحی بان مشکل تاچ بار مک بوک داشتم که روشن نمیشد. تعمیر، زمان و هزینه خوب بود، راضی بودم

مبیناتعمیر تاچ بار مک بوک

برای دریافت مشاوره رایگان و درخواست تعمیر مک بوک و تجهیزات جانبی آن اینجا کلیک کنید و در صورت نیاز میتوانید مقاله آموزشی زیر را مطالعه کنید

تعمیر تخصصی مک بوک

تعمیر تخصصی مک بوک در ابتدا نیازمند عیب یابی صحیح است در غیر این صورت موجب ایجاد مشکلات و آسیب های بیشتر سخت افزاری یا نرم افزاری میشود. مک بوک نام تجاری لپ تاپ های اپل است و از کیفیت ساختاری بسیار بالایی برخودار هستند با این حال ممکن است دچار مشکلات و خرابی هایی شوند که نیاز به تعمیر مک بوک باشد . تعمیرات مک بوک ها به علت ساختار پیچیده و درعین حال ظریف سخت افزاری و نرم افزاری شان نسبت به بقیه لپ تاپ های موجود در بازار نیاز به تخصص بیشتری دارند و باید با ابزار و دستگاه های تخصصی تعمیر شوند. تعمیر macbook خود از جمله مک بوک پرو، مک مینی، مک بوک ایر، مک بوک رتینا را میتوانید به دیجی بان بسپارید . دیجی بان با دسترسی به متخصصین باتجربه و کاربلد لپ تاپ های اپل میتواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. شما میتوانید تعمیرات Macbook خود را با هرگونه مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری به دیجی بان بسپارید و به ما اطمینان کنید.

توانایی های مورد نیاز برای تعمیرات macbook

تعمیرات Macbook تخصص بسیار گسترده ای است، چرا که لپ تاپ های اپل بسیار متفاوت تر از سایر لپ تاپ ها هستند .اکثر لپ تاپ ها دارای سیستم عامل ویندوز هستند اما مک بوک ها سیستم عامل مکینتاش را حمایت میکنند و این خود موجب تمایز آنها از سایر لپ تاپ ها است. همچنین مک بوک ها دارای مدل های متفاوتی نیز هستند، مدل های موجود در بازار ایران عبارت اند از : A1278، A1286، A1369، A1466، A1370، A1465، A1502، A1398، A1534، A1708، A1706، A1707، A1989، A1990، A1932  که تفاوت های جزئی نیز باهمدیگر دارند، همین تفاوت هایشان با یکدیگر و همچنین با سایر لپ تاپ ها باعث میشود تکنسین تعمیرات مک بوک شما نیازمند میزان تخصص بیشتری باشد و نباید تعمیر آن را به هر فرد یا مجموعه ای بسپارید .

مشکلات احتمالی مک بوک ها

ساختار مک بوک ها متفاوت تر و حساس تر از سایر لپ تاپ هاست به همین دلیل حتی برای مشکلات جزئی هم تعمیرات مک بوک خود را به افراد کم تجربه نسپارید. دلیل خرابی های رایج مک بوک ها معمولا بدلیل آب خوردگی، ضربات فیزیکی و یا مشکلات نرم افزاری میباشد. داغ شدن بیش از حد مک بوک ها، روشن نشدن صفحه مک بوک، صدا دادن اسپیکر و باز نشدن صفحه وب (مرورگر) از دیگر مشکلات رایج است .

مشکلات نرم افزاری

یکی از موارد مهم در تعمیر تخصصی مک بوک رفع مشکلات و ایراد های نرم افزاری آن است و کارایی سیستم شما نتیجه هماهنگی برنامه ها با بخش های سخت افزاری است و وقتی قسمتی از این مجموعه دچار مشکل شود فرآیند کاری سیستم شما نیز ایراد پیدا میکند . نکته مهم در تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ های اپل فرق سیستم عامل آن ها با سایر لپ تاپ هاست که بالاتر به آن اشاره کردیم .  بسیاری از بخش های سیستم عامل مک با ویندوز متفاوت است  بنابراین لازم است شما تعمیرات مک بوک خود را به فردی بسپارید که به صورت تخصصی در این زمینه مهارت داشته باشد .

برخی از خدمات نرم افزاری در تعمیرات مک بوک:

نصب نرم افزار های مخصوص مک بوک

بازیابی اطلاعات از دست رفته نرم افزاری (ریکاوری دیتا)

نصب و آپدیت سیستم عامل مکینتاش

رفع مشکلات مربوط به  آنتی ویروس

رفع مشکلات مربوط به MacOS

رفع ایرادات بوت

مشکلات سخت افزاری مک بوک ها:

علاوه  بر مشکلات نرم افزاری ممکن است مک بوک شما مشکلات سخت افزاری پیدا کند و نیاز به تعمیر مک بوک باشد. پس از عیب یابی قطعه یا قطعات آسیب دیده تعمیر و یا تعویض میشوند. فن، کیبورد، مادربورد، سی پی یو، خازن ها، مدار ها، آداپتور، پورت ها، کارت گرافیک و … باید از نظر سلامت مورد بررسی قرار گیرند . دیجی بان این ضمانت را به شما میدهد که از قطعات کاملا اصل برای تعویض قطعات شما استفاده میشود.

برخی از خدمات سخت افزاری در تعمیرات مک بوک:

تعویض یا برطرف کردن مشکلات مربوط به کیبورد

تعویض یا حل مشکلات مربوط به تاچ پد

تعویض یا رفع مشکلات بخش صدا یا سیستم خنک کنندگی  (Fan)

برطرف کردن مشکلات مربوط به شارژر و باتری

برطرف کردن مشکلات مربوط به برد مک بوک

ارتقا هارد دیسک یا چیپ گرافیک

رفع آسیب دیدگی های مربوط به قاب و لولا

رفع مشکلات مربوط به وایرلس (بلوتوث)

رفع مشکلات مربوط به درایور

برطرف کردن آسیب دیدگی ها یا مشکلات دیگر سوکت های ورودی مک بوک

برطر ف کردن مشکلات مربوط به تاچ بار مک بوک

تعویض فریم

تعویض انواع چیپ

ارتقا رم یا هارد

تعمیر و تعویض انواع مودم مک بوک

تعویض انواع آی سی

رفع مشکلات مربوط به شارژر در تعمیر macbook

تعمیر شارژر که جزئی از تعمیرات سخت افزاری به حساب می آید از واحد های بسیار تخصصی تعمیر مک بوک ها به حساب می آید.نمونه اصلی شارژر مک بوک به سختی پیدا میشود و به همین دلیل معمولا قیمت بالایی دارد. بهتر استحد تا امکان آن را تعمیر کرده و از تعویض شارژر خودداری کنید . خرابی شارژر ممکن است از آداپتور، برد و یا قطعی کابل باشد. در مراحل تعمیر شارژر ابتدا آداپتور تست میشود و این کار مشخص میکند که کدام قسمت شارژر دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد .

موارد ضروری در تعمیرات مک بوک

عوامل بیرونی مانند گرد و خاک یا ریختن مایع روی مک بوک و … علاوه بر آن استفاده زیاد و نادرست ممکن است موجب بروز مشکل در قسمت های مختلف شود و نیاز به تعمیر Macbook شما باشد . تعمیر زمانی ضروری است که مواردی همچون بالا نیامدن سیستم عامل،  پاک شدن اطلاعات و … در بخش نرم افزاری و داغ شدن دستگاه، نفوذ مایع به داخل دستگاه، خاموش شدن ناگهانی دستگاه و …در بخش سخت افزاری بوجود بیاید. ایراداتی که ذکر شد برای تعمیر نیازمند فرد متخصص در زمینه لپ تاپ های اپل است.

هزینه تعمیرات مک بوک

قیمت مک بوک و قطعات آن به دلیل خوش ساختی و کیفیت بالا بالاتر از سایر لپ تاپ هاست و معمولا مک بوک ها نیاز به تعمیرات سخت افزاری پیدا نمیکنند و بیشتر مشکلات آنها نرم افزاری میباشد. هزینه تعمیرات نرم افزاری نسبت به سخت افزاری به مراتب کمتر است. قطعات مک بوک ها نیز به مراتب گران تر از سایر لپ تاپ هاست و ظرافت به کار رفته سخت افزاری آن ها باعث میشود تعمیرات مک بوک ها به مراتب حساس تر از سایر لپ تاپ ها باشد.طبیعتا هزینه تعمیرات Macbook نیز نسبت به سایر لپ تاپ ها بیشتر است. شما برای تعمیرات مک بوک خود میتوانید از خدمات تعمیرات Macbook آنلاین و یا تعمیر Macbook در محل، دیجی بان استفاده کنید.

× مشاوره نیاز داری؟ اینجا کلیک کن