تعمیر باتری لپ تاپ

 • بنر تعمیرات لپ تاپ

باتری! بی شک با آن آشنایی دارید و می دانید که باتری قلب لپ تاپ شما و مهم ترین قطعه سخت افزاری دستگاه شما می باشد. اکثر کاربرانی که از لپ تاپ استفاده می کنند آگاه هستند که در صورت وارد شدن هر گونه آسیب به باتری لپ تاپ و خراب شدن آن امکان این که هر کدام از قطعات سخت افزاری لپ تاپ شما دچار مشکل شود بسیار بالا است. اگر باتری لپ تاپ شما هم با مشکل مواجه شده و قصد تعمیر یا تعویض آن را دارید ابتدا ویدئو زیر را ببینید سپس فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا کارشناسان دیجی بان در اسر وقت با شما تماس بگیرند

خواندن بیشتر
مهم!

4 نکته مهم در مورد تعمیر لپ تاپ
حتما قبل از اقدام به تعمیر لپ تاپ

ویدئو زیر را ببینید

دیجی بان کیست؟ و چطور به شما کمک میکند؟

دیجی بان، همراه و پشتیبان همیشگی شما است و همه مسایل و مشکلات شما در فضای دیجیتال اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را حل می کند.

با خیال راحت لپ تاپ خود را برای تعمیر به دیجی بان بسپرید و از نتیجه مطمئن باشید.

ما برای رفع دغدغه های شما آماده ایم

مزایای استفاده از خدمات دیجی بان

 • 4 روز مهلت تست

  یکی از دغدغه های مشتریان گارانتی تعمیرات و مهلت تست است، دیجی بان تا 4 روز پس از تحویل تعمیرات خود را گارانتی می نماید در این مدت اگر در حال استفاده از لپ تاپ هر مشکلی برای لپ تاپ شما ایجاد شود دیجی بان ایراد ایجاد شده را برای شما رفع می کند.

 • استفاده از قطعات اصل (اورجینال)

  همواره برای تعمیر لپ تاپ شما از قطعات اصل و معتبر موجود در بازار استفاده می نماییم.

 • تعمیرکاران مجرب، کارآزموه و مطمئن

  تعمیرکارانی باتجربه و مطمئن که علاوه بر تعمیرات صحیح، از دستگاه شما نیز محافظت می کنند و دستگاه شما نزد آنها ایمن و مطمئن خواهد بود

 • رسیدگی سریع و بدون معطلی

  می دانیم که زندگی روزمره همه ما به دستگاه های الکترونیک بخصوص لپ تاپ وابسته شده  بنابراین عدم تاخیر و تعمیر لپ تاپ در کوتاه ترین زمان ممکن را از وظایف اصلی خود می دانیم و به آن توجه می کنیم.

هزینه تعمیر لپ تاپ چقدر است؟

با توجه به طیف وسیع مشکلات و ایراداتی که لپ تاپ می تواند پیدا کند اعم از سخت افزاری و نرم افزاری، هزینه بسیار متفاوت است، ولی تا کنون بیشترین و کمترین هزینه ای که در دیجی بان برای تعمیر لپ تاپ پرداخت شده بین 3.000.000 تا 100.000 تومان بوده است.

 • کمترین هزینه تعمیر لپ تاپ: 100.000 تومان
 • بیشترین هزینه تعمیر لپ تاپ 3.000.000 تومان

اگر ایرادات نرم افزاری باشند با هزینه کمتر و هرچه تعمیرات مربوط به قطعات سخت افزاری مانند LCD یا مادربرد باشد هزینه بیشتر خواهد شد.

اگر هزینه تعمیر خارج از محدوده فوق باشد حتما قبل از انجام با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

قیمت تعمیر لپ تاپ

زمان تعمیر لپ تاپ چقدر است؟

لپ تاپ ها یکی از پیچیده ترین دستگاه های الکترونیکی هستند ایرادات و اشکالات بسیار متفاوتی پیدا می کنند بر حسب نوع ایراد زمان تعمیر آنها می تواند بسیار متفاوت باشد. تا کنون در دیجی بان:

 • بیشترین زمان تعمیر یک لپ تاپ: 12 روز
 • و کمترین زمان تعمیر لپ تاپ 1 روز بوده است

اگر مدت زمان خارج از محدوده فوق باشد حتما با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

تعمیرات لپ تاپ

چرا به دیجی بان اعتماد کنیم؟

تا کنون تعمیر لپ تاپ بیش از 1200 مشتری که به دیجی بان اعتماد کرده اند انجام شده است

1200+

لپ تاپ تعمیر شده و مشتری راضی

همه برندهای لپ تاپ نیاز به تعمیر پیدا می کنند، در نمودار زیر سهم هر برند از کل تعمیرات لپ تاپ دیجی بان قابل آورده شده است.

نظر برخی مشتریان درباره دیجی بان

راضی بودم تعمیر لپ تاپ من به موقع انجام شد و نتیجه خوب بود

احسان فرزینتعمیر لپ تاپ HP

لپ تاپ من مشکل هارد داشت تعمیر شد و سالم تحویل شد

ممنونم

محمد عسگریتعمیر لپ تاپ دل

فن مشکل داشت و خوب کار نمیکرد و صدا میداد ضمنا مشکل نرم افزاری هم داشت

فن تعویض شد و با نضب مجدد ویندوز و نرم افزارهای کاربردی دیگه لپ تاپ درست شد

سمیه اسدیمشکل فن لپ تاپ

ویندوز و مشکل ارتباط با اینترنت داشتم

ویندوز عوض شد و درایور های کارت شبکه مجددا نصب شد

رضا قنبریمشکل نرم افزاری

برای دریافت مشاوره رایگان و درخواست تعمیر لپ تاپ اینجا کلیک کنید و در صورت نیاز میتوانید مقاله آموزشی زیر را مطالعه کنید

باتری لپ تاپ چیست؟

لپ تاپ ها درواقع کامپیوتر های قابل حمل هستند بنابراین دارای باتری هستند. باتری ها انرژی را در خود ذخیره می کنند تا بتوان از دستگاه بدون نیاز به اتصال به برق استفاده کرد. همراه با تغییرات شیمیایی که در باتری به وجود می آید انرژی الکتریکی ذخیره و در مواقع استفاده آزاد می شود. باتری هایی که قابل شارژ هستند این فرآیند تکرار می شود البته ناگفته نماند که حتی بهترین باتری ها ععملکرد 100% ندارند زیرا در طی فرایند تغییرات شیمیایی چه در زمان شارژ شدن و چه در زمان استفاده از باتری (خالی شدن شارژ) بخشی از انرژی تبدیل به گرما می شود.

ساختار باتری لپ تاپ ها  به این صورت است که دارای دو قسمت اصلی سلول و برد هستند. وظیفه بخش سلول باتری ذخیره سازی انرژی است و وظیفه بخش برد باتری ارتباط با مادربرد دستگاه یا همان لپ تاپ است. انواع باتری های لپ تاپ عبارت اند از:

باتری لیتیون یون (Li-ion)، باتری نیکل کادمیوم (Ni-Cd)، باتری متال هیدرید (Ni-MH)، باتری لیتیوم پلیمری (Li-Pol)، باتری هوشمند (Smart Battery)

تعمیر کاری که برای تعمیرات باتری لپ تاپ اقدام می کند باید به ویژگی های انواع باتری ها مسلط باشد تا در صورت خراب شدن باتری لپ تاپ کاربری بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد و درصد اشتباه در فرآیند تعمیرات باتری لپ تاپ را به حداقل برساند.

تعمیر باتری لپ تاپ

رفع خرابی باتری لپ تاپ

باتری مهم ترین قطعه سخت افزاری در لپ تاپ است و اگر دچار مشکلی شود عملکرد کل لپ تاپ مختل شده و حتی به سایر قطعات سخت افزاری لپ تاپ نیز آسیب می رساند. بنابراین در صورتی که احساس وجود مشکل در روند عملکرد باتری لپ تاپ خود کردید بهتر است به سرعت برای تعمیر باتری لپ تاپ خود اقدام کنید. از جمله مشکلات رایجی که برای باتری لپ تاپ ها به وجود می آید و کاربران برای تعمیر باتری لپ تاپ خود اقدام می کنند عبارت است از:

خالی شدن سریع شارژ باتری لپ تاپ

عدم شناسایی باتری لپ تاپ توسط دستگاه شما

شارژ نشدن باتری لپ تاپ

شارژ شدن باتری اما عدم روشن شدن لپ تاپ

عدم شارژ شدن باتری به صورت کامل ( فول شارژ نمی شود)

هر کدام از این موارد نشانه وجود مشکل و ایراد در باتری لپ تاپ است که در صورت وجود آن ها بهتر است به سرعت برای تعمیر باتری لپ تاپ اقدام شود تا با گذشت زمان خسارت بیشتری به دستگاه وارد نشود.

تعمیرات باتری لپ تاپ به صورت تخصصی

تعمیر باتری لپ تاپ باید به صورت تخصصی انجام شود. علاوه بر این که باتری ها انواع متفاوتی دارند و تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر لپ تاپ باید به تفاوت بین آن ها مسلط باشد، باتری انواع لپ تاپ ها نیز باهم تفاوت هایی دارند یعنی تعمیرکار و کارشناس متخصص در این زمینه باید به طور جداگانه به تعمیر باتری لپ تاپ اچ پی، تعمیر باتری لپ تاپ دل، تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس، تعمیر باتری لپ تاپ لنوو و تعمیر باتری تمامی برند های لپ تاپ مسلط باشد. دیجی بان با داشتن متخصصان حرفه ای می تواند هرگونه مشکل مربوط به خرابی باتری لپ تاپ شما را حل کند.

علت خراب شدن باتری لپ تاپ ها

خرابی باتری لپ تاپ ها علل زیادی می تواند داشته باشد اما به طور کلی بهترین باتری ها نیز دارای یک طول عمر مفید هستند و بعد از سپری شدن طول عمر مفید آن ها از کیفیت کارایی آن ها کاسته می شود اما استفاده صحیح از دستگاه می تواند نیاز شما به تعمیر باتری لپ تاپ را به تعویق بیندازد. خدمات تعمیر باتری لپ تاپ باید به طور کاملا حرفه ای به کاربر ارائه شود چرا که در صورت عیب یابی نادرست و اشتباه در روند تعمیر باتری لپ تاپ، خسارت بسیار زیادی به دستگاه شما وارد خواهد شد. بنابراین برای تعمیرات باتری لپ تاپ خود حتما به یک مرکز تعمیرات لپ تاپ مطمئن مراجعه کنید. هزینه تعمیر باتری لپ تاپ نیز بستگی به نوع آسیب دیدگی و میزان آسیب دیدگی باتری لپ تاپ شما دارد اگر تعمیر باتری لپ تاپ قابل انجام نباشد و نیاز به تعویض باتری لپ تاپ باشد طبیعتا شما هزینه بیشتری را متحمل خواهید شد.

هزینه تعمیر باتری لپ تاپ

هزینه تعمیر باتری طبیعتا بیشتر از تعمیرات سایر قطعات سخت افزاری لپ تاپ شما است اما با این حال هزینه تعمیر باتری لپ تاپ بستگی به نوع آسیب دیدگی و میزان آسیب دیدگی وارد شده به باتری شما دارد. اگر باتری شما قابل تعمیر نباشد شما مجبور به تعویض باتری لپ تاپ می شوید، تعویض باتری طبیعتا هزینه بیشتری نسبت به تعمیر آن دارد. بهتر است از خراب شدن باتری لپ تاپ خود جلوگیری کنید چون به طور کلی هزینه تعمیر باتری لپ تاپ بسیار بالا است و پیدا کردن نمونه اصلی و اورجینال قطعه باتری هر برند لپ تاپی کار آسانی نیست و نمونه اصلی این قطعه بسیار کمیاب است پس بهتر است مرکز تعمیراتی را برای تعمیر لپ تاپ خود انتخاب کنید که مجهز به قطعه های سخت افزاری اورجینال و اصل باشد تا نمونه غیر اصل را جایگزین قطعه آسیب دیده لپ تاپ شما نکند. همان طور که می دانید در صورتی که قطعه غیر اصل در ساخت دستگاه شما به کار رود در دراز مدت باعث آسیب بیشتر به سایر قطعات لپ تاپ شما خواهد شد بنابراین برای هزینه کمتر، خسارت بیشتری به دستگاه خود وارد نکنید زیرا باعث می شود تا شما در آینده هزینه بیشتری را برای تعمیر دستگاه خود صرف کنید.

× مشاوره نیاز داری؟ اینجا کلیک کن