تعمیر تاچ پد لپ تاپ

تاچ پد، صفحه لمسی، موس (ماوس) لپ تاپ همگی نام های یک قطعه سخت افزاری لپ تاپ هستند که قطعه ای بسیار ضروری نیز هست. تاچ پد لپ تاپ عمل موس (ماوس) های کابلی را برای شما انجام می دهند. اگر تاچ پد لپ تاپ شما خراب شده است تقریبا شما هیچکاری نمی توانید با لپ تاپ خود انجام دهید چرا که تعدادی خیلی کمی از کاربران لپ تاپ از ماوس های کابلی استفاده می کنند بنابراین فعالیت های آن ها وابسته به صفحه لمسی لپ تاپ است.

اگر قصد تعمیر تاچ پد لپ تاپ خود را دارید ابتدا ویدئو زیر را ببینید سپس فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا کارشناسان دیجی بان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

خواندن بیشتر
مهم!

4 نکته مهم در مورد تعمیر لپ تاپ
حتما قبل از اقدام به تعمیر لپ تاپ

ویدئو زیر را ببینید

دیجی بان کیست؟ و چطور به شما کمک میکند؟

دیجی بان، همراه و پشتیبان همیشگی شما است و همه مسایل و مشکلات شما در فضای دیجیتال اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را حل می کند.

با خیال راحت لپ تاپ خود را برای تعمیر به دیجی بان بسپرید و از نتیجه مطمئن باشید.

ما برای رفع دغدغه های شما آماده ایم

مزایای استفاده از خدمات دیجی بان

 • 4 روز مهلت تست

  یکی از دغدغه های مشتریان گارانتی تعمیرات و مهلت تست است، دیجی بان تا 4 روز پس از تحویل تعمیرات خود را گارانتی می نماید در این مدت اگر در حال استفاده از لپ تاپ هر مشکلی برای لپ تاپ شما ایجاد شود دیجی بان ایراد ایجاد شده را برای شما رفع می کند.

 • استفاده از قطعات اصل (اورجینال)

  همواره برای تعمیر لپ تاپ شما از قطعات اصل و معتبر موجود در بازار استفاده می نماییم.

 • تعمیرکاران مجرب، کارآزموه و مطمئن

  تعمیرکارانی باتجربه و مطمئن که علاوه بر تعمیرات صحیح، از دستگاه شما نیز محافظت می کنند و دستگاه شما نزد آنها ایمن و مطمئن خواهد بود

 • رسیدگی سریع و بدون معطلی

  می دانیم که زندگی روزمره همه ما به دستگاه های الکترونیک بخصوص لپ تاپ وابسته شده  بنابراین عدم تاخیر و تعمیر لپ تاپ در کوتاه ترین زمان ممکن را از وظایف اصلی خود می دانیم و به آن توجه می کنیم.

هزینه تعمیر لپ تاپ چقدر است؟

با توجه به طیف وسیع مشکلات و ایراداتی که لپ تاپ می تواند پیدا کند اعم از سخت افزاری و نرم افزاری، هزینه بسیار متفاوت است، ولی تا کنون بیشترین و کمترین هزینه ای که در دیجی بان برای تعمیر لپ تاپ پرداخت شده بین 3.000.000 تا 100.000 تومان بوده است.

 • کمترین هزینه تعمیر لپ تاپ: 100.000 تومان
 • بیشترین هزینه تعمیر لپ تاپ 3.000.000 تومان

اگر ایرادات نرم افزاری باشند با هزینه کمتر و هرچه تعمیرات مربوط به قطعات سخت افزاری مانند LCD یا مادربرد باشد هزینه بیشتر خواهد شد.

اگر هزینه تعمیر خارج از محدوده فوق باشد حتما قبل از انجام با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

قیمت تعمیر لپ تاپ

زمان تعمیر لپ تاپ چقدر است؟

لپ تاپ ها یکی از پیچیده ترین دستگاه های الکترونیکی هستند ایرادات و اشکالات بسیار متفاوتی پیدا می کنند بر حسب نوع ایراد زمان تعمیر آنها می تواند بسیار متفاوت باشد. تا کنون در دیجی بان:

 • بیشترین زمان تعمیر یک لپ تاپ: 12 روز
 • و کمترین زمان تعمیر لپ تاپ 1 روز بوده است

اگر مدت زمان خارج از محدوده فوق باشد حتما با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

تعمیرات لپ تاپ

چرا به دیجی بان اعتماد کنیم؟

تا کنون تعمیر لپ تاپ بیش از 1200 مشتری که به دیجی بان اعتماد کرده اند انجام شده است

1200+

لپ تاپ تعمیر شده و مشتری راضی

همه برندهای لپ تاپ نیاز به تعمیر پیدا می کنند، در نمودار زیر سهم هر برند از کل تعمیرات لپ تاپ دیجی بان قابل آورده شده است.

نظر برخی مشتریان درباره دیجی بان

راضی بودم تعمیر لپ تاپ من به موقع انجام شد و نتیجه خوب بود

احسان فرزینتعمیر لپ تاپ HP

لپ تاپ من مشکل هارد داشت تعمیر شد و سالم تحویل شد

ممنونم

محمد عسگریتعمیر لپ تاپ دل

فن مشکل داشت و خوب کار نمیکرد و صدا میداد ضمنا مشکل نرم افزاری هم داشت

فن تعویض شد و با نضب مجدد ویندوز و نرم افزارهای کاربردی دیگه لپ تاپ درست شد

سمیه اسدیمشکل فن لپ تاپ

ویندوز و مشکل ارتباط با اینترنت داشتم

ویندوز عوض شد و درایور های کارت شبکه مجددا نصب شد

رضا قنبریمشکل نرم افزاری

برای دریافت مشاوره رایگان و درخواست تعمیر لپ تاپ اینجا کلیک کنید و در صورت نیاز میتوانید مقاله آموزشی زیر را مطالعه کنید

خراب شدن تاچ پد لپ تاپ

تعمیر تاچ پد لپ تاپ (تعمیرات موس لپ تاپ) یا همان تعمیر تاچ پد لپ تاپ امری بسیار ضروری است. چرا که لپ تاپ ها درواقع کامپیوتر های قابل حمل هستند و اکثر کاربران از لپ تاپ در مکان های تفاوت استفاده می کنند بنابراین لپ تاپ ها در دفعات زیادی به مکان های متفاوت حمل می شوند. ماوس های سیمی یا کابلی و موس های بلوتوثی قابل اتصال به لپ تاپ ها هستند اما هرچه لوازم جانبی لپ تاپ شما بیشتر باشد در نتیجه در حمل آن نیز دچار مشکل بیشتری می شوید. اکثر مردم هزینه های بسیاری زیادی پرداخت می کنند تا لپ تاپ های هرچه باریک تر و در نتیجه سبک تر و با قابلیت حمل آسان تر تهیه کنند بنابراین هرچه تجهیزات وابسته به لپ تاپ نیز کمتر باشد حمل آن آسان تر خواهد بود.

ضعیف بودن تاچ پد لپ تاپ

خرابی تاچ پد لپ تاپ و اهمیت تعمیر آن

با توجه کاربرد این قطعه، خرابی تاچ پد لپ تاپ یا حتی وجود کوچک ترین اختلال در عملکرد تاچ پد باعث به دردسر افتادن کاربر می شود. با خراب شدن تاچ پد لپ تاپ، لپ تاپ شما دیگر قادر به شناسایی حسگر انگشت شما نخواهد بود و در نتیجه تمامی فعالیت های شما تحت تاثیر قرار گرفته و مختل خواهید شد. معمولا کاربرانی که از لپ تاپ استفاده می کنند عادت به استفاده از ماوس را ندارند بنابراین کار نکردن تاچ پد لپ تاپ باعث اذیت آن ها می شود. بنابراین خدمات مربوط به تعمیرات صفحه لمسی لپ تاپ امری مهم است چون در جامعه امروزی که تعداد کاربران لپ تاپ روز به روز در حال افزایش است بنابراین خدمات مربوط به تعمیرات لپ تاپ نیز حرفه ای بسیار با اهمیت است.

تعمیرات تاچ پد لپ تاپ و رایج ترین دلایل آن

تاچ پد لپ تاپ یکی از قطعات سخت افزاری بسیار آسیب پذیر لپ تاپ است که احتمال به وجود آمدن اختلال در عملکرد این قطعه نسبت به سایر قطعات سخت افزاری لپ تاپ بیشتر است به دلیل این که به طور مداوم از آن استفاده می شود. ضعیف کار کردن تاچ پد لپ تاپ، مشکل تاچ پد لپ تاپ هنگام شارژ، هنگ کردن تاچ پد لپ تاپ، قفل کردن تاچ پد لپ تاپ و .. همگی از مشکلات رایجی است که ممکن است برای این قطعه به وجود آید. البته در بسیاری از موارد خراب شدن تاچ پد لپ تاپ می تواند به علت مشکلات نرم افزاری لپ تاپ شما نیز باشد. بعضی وقت ها بعضی بدافزار ها یا ویروس ها باعث تغییر تنظیمات لپ تاپ می شوند و ممکن است این تغییرات باعث کار نکردن تاچ پد لپ تاپ بشود یعنی صفحه لمسی لپ تاپ غیرفعال شود و شما گمان کنید به تعمیر تاچ پد لپ تاپ نیاز دارید.

اهمیت عیب یابی صحیح هنگامی که تاچ پد لپ تاپ کار نمی کند

تعمیرکار یا به طور کلی مرکز تعمیراتی که برای تعمیر صفحه لمسی لپ تاپ خود به آن مراجعه می کنید باید قابل اطمینان و حرفه ای باشد چرا که در صورت عیب یابی نادرست، خسارت زیادی به دستگاه شما وارد خواهد شد. به طور مثال اگر علت کار نکردن تاچ پد لپ تاپ نرم افزاری باشد و تعمیرکار متوجه نشود و به تعمیرات سخت افزاری بپردازد، ممکن است مشکلات بیشتری در فرآیند تعمیر صفحه لمسی لپ تاپ برای این قطعه به وجود آید و خرابی های سخت افزاری نیز به مشکلات نرم افزاری اضافه شود. اکثر صفحه های لمسی لپ تاپ ها دارای دو کلید نیز هستند که وظیفه کلید سمت راست و کلید سمت چپ ماوس های کابلی را بر عهده دارند، در مواردی ممکن است عملکرد این کلید ها دچار اختلال شود و به علت خرابی آن ها مجبور به تعمیرات سخت افزاری یا تعویض تاچ پد لپ تاپ خود شوید. از دیگر ویژگی هایی که یک تعمیرکار خوب باید داشته باشد این است که به تعمیرات قطعه های لپ تاپ های شرکت های سازنده متفاوت به طور جداگانه مسلط باشد. در زمینه تعمیرات صفحه لمسی لپ تاپ تعمیرکار باید آگاهی کامل به تعمیر تاچ پد لپ تاپ ایسوس، تعمیرتاچ پد لپ تاپ د، تعمیر تاچ پد لپ تاپ لنوو و تعمیر تاچ پد لپ تاپ اچ پی به طور جداگانه داشته باشد زیرا ممکن است صفحات لمسی لپ تاپ ها با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشند.

تعمیر تاچ پد لپ تاپ

هزینه تعمیر تاچ پد لپ تاپ

هزینه تعمیر تاچ پد لپ تاپ نیز مانند تعمیرات سایر قطعات سخت افزاری نیز به نوع آسیب دیدگی و میزان آسیب دیدگی آن بستگی دارد هرچه آسیب دیدگی عمیق تر باشد و نیاز به مهارت، دقت و تجربه بیشتر داشته باشد هزینه تعمیر نیز بالاتر می رود. در صورتی که کارشناس و تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیرات لپ تاپ تشخیص دهد که خرابی تاچ پد لپ تاپ شما به علت مشکلات نرم افزاری است، برای تعمیر صفحه لمسی لپ تاپ خود می توانید از روش تعمیر تاچ پد لپ تاپ به صورت آنلاین استفاده کنید. خدمات تعمیرات آنلاین به صورت کاملا تخصصی در دیجی بان ارائه شده است. این روش تعمیرات به این صورت است که پس از پر کردن فرم توسط مشتری، با مشتری تماس گرفته می شود و با راهنمایی های کارشناس متخصص مشتری می تواند خود به تعمیر تاچ پد لپ تاپ خود بپردازد و در هزینه تعمیرات موس لپ تاپ (تعمیرات ماوس لپ تاپ) خود صرفه جویی کنید.

× مشاوره نیاز داری؟ اینجا کلیک کن