تعمیر تلویزیون

 • تعمیرات تلویزیون

  تعمیر تلویزیون خود را به دیجی بان بسپارید

  تعمیر تلویزیون
تعمیر تلویزیون
logo

دیجی بان ، ارائه دهنده همه خدمات

مرتبط با حوزه دیجیتال و IT

تعمیر تلویزیون فرآیندی است که همه ما ممکن است به آن نیاز پیدا کنیم چرا که تلویزیون عضوی جدا نشدنی از خانه است و اکثر ما بخشی از اوقات فراغت خود را به تماشای تلویزیون می پردازیم به همین دلیل این دستگاه در ساعات زیادی از شبانه روز روشن و در حال کار کردن است. تماشا ی تلویزیون به یکی از کار های روزمره ما تبدیل شده است و استفاده زیاد از تلویزیون منجر به بروز اختلالات عدیده ای در آن می شود که باعث می شود به تعمیر تلویزیون نیاز پیدا کنیم. وابستگی ما به تلویزیون به این معنی است که به تعمیرات تلویزیون نیز وابسته هستیم. برند های سازنده زیادی برای تلویزیون در سراسر جهان وجود دارد اما به هر حال بهترین تلویزیون از بهترین برند نیز نقاط ضعفی دارد و ممکن است دچار مشکل شود و شما را به انجام تعمیرات تلویزیون نیازمند کند.

خواندن بیشتر

برای درخواست تعمیرات تلویزیون خود فرم زیر را پر کنید

(کارشناسان ما در اسرع وقت برای هماهنگی با شما تماس میگیرند)


  تعمیر تخصصی تلویزیون

  تعمیر تلویزیون و تجهیزات وابسته به آن مانند تعمیر کنترل تلویزیون، امروزه تخصصی با اهمیت ویژه است چرا که تلویزیون عضوی جدا نشدنی از زندگی روزمره انسان ها است. ما هرروزه تلاش می کنند تا سیستم های تکنولوژی را گسترده تر کنیم و امروزه با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی، تلویزیون ها نیز بسیار پیشرفته و هوشمند تر شده اند. تلویزیون یک نمایشگر الکترونیکی و ابزار ارتباطات است. شبکه های تلویزیونی یکی از تاثیرگذارترین رسانه ها در مردم هستند و همه ما با خراب شدن آن به سرعت به دنبال راهی برای تعمیر تلویزیون خود می گردیم. تعمیرات تلویزیون نیازمند تخصص و دانش خاص خود است، به خصوص تلویزیون های هوشمند امروزی که در ساخت آن ها از قطعات سخت افزاری حساس و سیستم نرم افزاری پیچیده استفاده شده است و در فرآیند سرویس تلویزیون با کوچک ترین اشتباه تعمیرکار ممکن است خسارت زیادی به دستگاه شما وارد شود.

  تعمیرات تلویزیون در دیجی بان به صورت کاملا تخصصی انجام می شود. کارشناس ماهر و مجرب در زمینه تعمیرات تلویزیون، با دسترسی به بهترین و بروزترین تجهیزات و همچنین دانش مورد نیاز پس از طی مراحل مربوط به عیب یابی صحیح و شرح مشکل دستگاه به کاربر برای تعمیر تلویزیون اقدام می کند.

  مشکلات رایجی که کاربران به دلیل آن ها برای تعمیر و سرویس تلویزیون خود اقدام میکنند :

  مشکلات مربوط به بخش صدا تلویزیون

  ممکن است تلویزیون شما تصویر داشته باشد اما صدا نداشته باشد یا بلعکس، این مشکل عموما مربوط به تنظیمات نرم افزاری دستگاه در بخش صدا یا تصویر است.

  مشکلات درست نمایش ندادن رنگ ها در تصویر

  اگر مشکل تصویر با خاموش و روشن کردن دستگاه یا اتصال تلویزیون به منبع ویدیوئی دیگری مانند کنسول های بازی برطرف نشد، دستگاه شما باید مورد بررسی و تعمیر تخصصی قرار گیرد.

  ایرادات مربوط به سیگنال

  یکی از مشکلات رایج در تلویزیون ها مشکلات مربوط به آنتن دهی و عدم دریافت سیگنال ها است. این مشکل میتواند مربوط به درست نبودن تنظیم آنتن، تداخل سیگنال ها و یا حتی مشکل نرم افزاری باشد.

  آسیب دیدگی پنل تلویزیون بر اثر شکستگی یا نفوذ رطوبت

  پنل های تلویزیون های امروزی بسیار نازک هستند بنابراین امکان دارد با کوچک ترین ضربه فیزیکی دچار شکستگی یا آسیب دیدگی شوند. نفوذ رطوبت و آب خوردگی نیز ممکن است شما را ملزم کند هزینه زیادی برای تعمیر تلویزیون خود بپردازید چرا که ارتباط مستقیم مایعات با پنل دستگاه یا خود تلویزیون به احتمال زیاد باعث خراب شدن پنل یا سوخت آی سی های دستگاه می شود. در صورت آب خوردگی دستگاه سریعا آن را خاموش کنید و برای سرویس تلویزیون خود اقدام کنید تا باعث خسارت بیشتر نشود.

  خاموش شدن و روشن شدن تلویزیون به صورت خودکار

  یکی از مشکلات بسیار رایج در خرابی های تلویزیون ها خاموش و روشن شدن آن ها به صورت خودکار است که برای رفع این مشکل دستگاه باید مورد بررسی دقیق تعمیرکار قرار گیرد.

  مشکل پر نور یا کم نور بودن بخش هایی از تصویر

  این مشکل مربوط به لایت و اتصال TFT ها به صفحه نمایشگر می باشد که در اکثر مواقع نیاز به تعویض پنل یا لایت تلویزیون است.

  مشکلات مربوط به عدم اتصال وای فای یا قطع و وصلی مداوم آن

  این مشکل در اغلب اوقات نرم افزاری است. در صورت برطرف نشدن مشکل توسط خودتان، تعمیرکار می تواند مشکلات نرم افزاری را نیز حل کند.

  مشکلات مربوط به پاسخگویی تلویزیون به کنترل از راه دور

  در صورت وجود مشکل کنترل تلویزیون از راه دور معمولا نیاز به تعمیر کنترل تلویزیون است. در ابتدا باید کنترل تلویزیون مورد تست سلامت قرار بگیرد.

  وجود برفک در تصویر

  در صورت وجود مشکل برفک در تصویر از اتصال صحیح کابل ها مطمئن شوید.

  آسیب دیدگی یا شکستگی صفحه نمایش بر اثر ضربه فیزیکی

  میتوان گفت پرهزینه ترین تعمیر مربوط به تعمیر تلویزیون در بخش صفحه نمایش آن است و با توجه به برند سازنده دستگاه، گاهی اوقات هزینه تعمیر صفحه نمایش از خرید تلویزیون جدید نیز بیشتر است.

  آسیب دیدگی سوکت های (ورودی های) تلویزیون، وجود نقاط قرمز یا سیاه در تصویر، وجود لکه سفید در تصویر، وجود خطوط افقی یا عمودی در تصویر و… از دیگر مشکلات رایج در تلویزیون ها است.

  تعمیرات تلویزیون

  هزینه تعمیر تلویزیون

  هزینه تعمیر تلویزیون با بالا رفتن قیمت قطعات سخت افزاری، طبیعتا اگر دستگاه شما دچار مشکل سخت افزاری شده باشد و کارشناس در تعمیر تلویزیون شما تشخیص بدهد که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی دارد، هزینه تعمیر تلویزیون بستگی به قیمت قطعه یا قطعات آسیب دیده، برند دستگاه شما، شدت آسیب دیدگی و حتی مدل دستگاه دارد. در تعمیرات تلویزیون به این نکته توجه کنید که تعمیرکار از قطعات سخت افزاری 100% اورجینال و اصل برای جایگزینی قطعات آسیب دیده استفاده کند چرا که در غیر این صورت و با استفاده از قطعات سخت افزاری غیر اصل در دراز مدت باعث بوجود آمدن مشکلات بیشتری در دستگاه شما می شوند.

  تعمیر تلویزیون در محل

  تعمیر تلویزیون در محل یکی از خدمات ارائه شده در دیجی بان است. اگر حمل تلویزیون و رساندن آن به مرکز تعمیرات تلویزیون کار سختی برای شما است و یا وقت کافی برای این کار را ندارید می توانید از روش تعمیر تلویزیون در محل برای سرویس تلویزیون خود استفاده کنید. بعد از ثبت درخواست توسط کاربر، تعمیرکار متخصص در تعمیرات تلویزیون برای تعمیر تلویزیون شما در محل مورد نظر شما حاضر شده و با حضور شما به تعمیر دستگاه می پردازد.

  تعمیر تلویزیون آنلاین

  تعمیر تلویزیون آنلاین نیز از دیگر خدمات ارائه شده در دیجی بان است. اگر فکر می کنید که مشکل دستگاه شما سطحی است و به دست خودتان قابل تعمیر است، پس از پر کردن فرم و ثبت درخواست تعمیرکار به صورت آنلاین به شما مشاوره می دهد و دستگاه را عیب یابی می کند سپس با انجام دستورالعمل های گفته شده توسط کارشناس تلویزیون شما تعمیر می شود.

  × مشاوره نیاز داری؟ اینجا کلیک کن