تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ

قاب و بدنه لپ تاپ شما زیبایی لپ تاپ شما را تضمین می کنند اما علاوه بر زیبایی ظاهری، قاب و بدنه لپ تاپ شما به سلامت فیزیکی لپ تاپ شما کمک می کند. لپ تاپ به خودی خود دستگاهی آسیب پذیر است و در صورتی که به آن ضربه فیزیکی شدیدی وارد شد بی شک دچار مشکل می شود. قاب و بدنه اطراف لپ تاپ شما احتمال آسیب را پایین تر می آورند.

اگر قاب لپ تاپ شما هم آسیب دیده و قصد تعمیر آن را دارید ابتدا ویدئو زیر را ببینید سپس فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا کارشناسان دیجی بان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

خواندن بیشتر
مهم!

4 نکته مهم در مورد تعمیر لپ تاپ
حتما قبل از اقدام به تعمیر لپ تاپ

ویدئو زیر را ببینید

دیجی بان کیست؟ و چطور به شما کمک میکند؟

دیجی بان، همراه و پشتیبان همیشگی شما است و همه مسایل و مشکلات شما در فضای دیجیتال اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را حل می کند.

با خیال راحت لپ تاپ خود را برای تعمیر به دیجی بان بسپرید و از نتیجه مطمئن باشید.

ما برای رفع دغدغه های شما آماده ایم

مزایای استفاده از خدمات دیجی بان

 • 4 روز مهلت تست

  یکی از دغدغه های مشتریان گارانتی تعمیرات و مهلت تست است، دیجی بان تا 4 روز پس از تحویل تعمیرات خود را گارانتی می نماید در این مدت اگر در حال استفاده از لپ تاپ هر مشکلی برای لپ تاپ شما ایجاد شود دیجی بان ایراد ایجاد شده را برای شما رفع می کند.

 • استفاده از قطعات اصل (اورجینال)

  همواره برای تعمیر لپ تاپ شما از قطعات اصل و معتبر موجود در بازار استفاده می نماییم.

 • تعمیرکاران مجرب، کارآزموه و مطمئن

  تعمیرکارانی باتجربه و مطمئن که علاوه بر تعمیرات صحیح، از دستگاه شما نیز محافظت می کنند و دستگاه شما نزد آنها ایمن و مطمئن خواهد بود

 • رسیدگی سریع و بدون معطلی

  می دانیم که زندگی روزمره همه ما به دستگاه های الکترونیک بخصوص لپ تاپ وابسته شده  بنابراین عدم تاخیر و تعمیر لپ تاپ در کوتاه ترین زمان ممکن را از وظایف اصلی خود می دانیم و به آن توجه می کنیم.

هزینه تعمیر لپ تاپ چقدر است؟

با توجه به طیف وسیع مشکلات و ایراداتی که لپ تاپ می تواند پیدا کند اعم از سخت افزاری و نرم افزاری، هزینه بسیار متفاوت است، ولی تا کنون بیشترین و کمترین هزینه ای که در دیجی بان برای تعمیر لپ تاپ پرداخت شده بین 3.000.000 تا 100.000 تومان بوده است.

 • کمترین هزینه تعمیر لپ تاپ: 100.000 تومان
 • بیشترین هزینه تعمیر لپ تاپ 3.000.000 تومان

اگر ایرادات نرم افزاری باشند با هزینه کمتر و هرچه تعمیرات مربوط به قطعات سخت افزاری مانند LCD یا مادربرد باشد هزینه بیشتر خواهد شد.

اگر هزینه تعمیر خارج از محدوده فوق باشد حتما قبل از انجام با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

قیمت تعمیر لپ تاپ

زمان تعمیر لپ تاپ چقدر است؟

لپ تاپ ها یکی از پیچیده ترین دستگاه های الکترونیکی هستند ایرادات و اشکالات بسیار متفاوتی پیدا می کنند بر حسب نوع ایراد زمان تعمیر آنها می تواند بسیار متفاوت باشد. تا کنون در دیجی بان:

 • بیشترین زمان تعمیر یک لپ تاپ: 12 روز
 • و کمترین زمان تعمیر لپ تاپ 1 روز بوده است

اگر مدت زمان خارج از محدوده فوق باشد حتما با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

تعمیرات لپ تاپ

چرا به دیجی بان اعتماد کنیم؟

تا کنون تعمیر لپ تاپ بیش از 1200 مشتری که به دیجی بان اعتماد کرده اند انجام شده است

1200+

لپ تاپ تعمیر شده و مشتری راضی

همه برندهای لپ تاپ نیاز به تعمیر پیدا می کنند، در نمودار زیر سهم هر برند از کل تعمیرات لپ تاپ دیجی بان قابل آورده شده است.

نظر برخی مشتریان درباره دیجی بان

راضی بودم تعمیر لپ تاپ من به موقع انجام شد و نتیجه خوب بود

احسان فرزینتعمیر لپ تاپ HP

لپ تاپ من مشکل هارد داشت تعمیر شد و سالم تحویل شد

ممنونم

محمد عسگریتعمیر لپ تاپ دل

فن مشکل داشت و خوب کار نمیکرد و صدا میداد ضمنا مشکل نرم افزاری هم داشت

فن تعویض شد و با نضب مجدد ویندوز و نرم افزارهای کاربردی دیگه لپ تاپ درست شد

سمیه اسدیمشکل فن لپ تاپ

ویندوز و مشکل ارتباط با اینترنت داشتم

ویندوز عوض شد و درایور های کارت شبکه مجددا نصب شد

رضا قنبریمشکل نرم افزاری

برای دریافت مشاوره رایگان و درخواست تعمیر لپ تاپ اینجا کلیک کنید و در صورت نیاز میتوانید مقاله آموزشی زیر را مطالعه کنید

تعمیر قاب لپ تاپ و تعمیر بدنه لپ تاپ

تعمیر قاب لپ تاپ ممکن است مورد نیاز بسیاری از کاربران تجهیزات الکترونیکی باشد چرا که قاب و بدنه لپ تاپ معمولا پلاستیکی است و ممکن است بر اثر اتفاقات و مشکلات متفاوتی دچار شکستگی شوند و کاربر نیاز به تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ خود پیدا کند. کامپیوتر ها نقش بسیار مهمی در زندگی ما داشته اند با توجه به نیازه انسان ها شرکت های سازنده ابزارات الکترونیکی تصمیم گرفتند تا کامپیوتر های قابل حمل و رومیزی را بسازند که نتیجه آن ساخت و تولید لپ تاپ ها بود.

هرروزه شرکت های سازنده ابزارات الکترونیکی در تلاش هستند تا لپ تاپ های باریک تری بسازند. چرا که وجه تمایز اصلی لپ تاپ ها با کامپیوتر ها قابل حمل بودن آنهاست. بنابراین هرچه لپ تاپ باریک تر و در نتیجه سبک تر باشد بهتر توانسته است نیاز کاربر خود را رفع کند.

به دلیل ظرافت و سبک بودن بدنه لپ تاپ ممکن است کاربران به دفعات زیادی نیاز به تعمیر قاب لپ تاپ یا تعمیر بدنه لپ تاپ خود پیدا کنند. برای این که با انواع روش های تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ آشنا شوید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تعمیر قاب لپ تاپ

اهمیت تعمیرات قاب و بدنه لپ تاپ

در صورتی که با خرابی قاب لپ تاپ یا خرابی بدنه لپ تاپ مواجه شدید و احساس کردید که به تعمیرات قاب و بدنه لپ تاپ خود نیاز دارید، بهتر است سریعا برای قاب لپ تاپ خود یا تعمیر بدنه لپ تاپ خود اقدام کنید؛ زیرا به طور کلی قاب و بدنه لپ تاپ وظیفه حفاظت از قطعات حساس و مهم لپ تاپ را بر عهده دارند.

به طور مثال قاب لپ تاپ وظیفه حفاظت و جلوگیری از آسیب دیدن صفحه نمایش لپ تاپ که قطعه ای بسیار حساس است را بر عهده دارد. بنابراین اگر شما تعمیر قاب لپ تاپ خود را تعویق بیاندازید ممکن است باعث آسیب صفحه ی نمایش خود شوید و مجبور شوید هزینه ی بیشتری برای تعمیرات دستگاه خود صرف کنید. چرا که تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ هزینه بسیار زیادی برای شما خواهد داشت؛ بنابراین بهتر است در صورت خرابی قاب و بدنه لپ تاپ سریعا برای تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ خود اقدام کنید.

قاب و بدنه لپ تاپ شما علاوه بر حفظ زیبایی لپ تاپ شما نقش بسیار مهمی در حفاظت فیزیکی لپ تاپ شما دارد. خراب بودن قاب لپ تاپ شما احتمال آسیب به لپ تاپ شما را بسیار بالاتر می رود. در صورت غفلت از تعمیرات قاب و بدنه لپ تاپ خود ممکن است با وارد شدن ضربه فیزیکی به دستگاه خسارت بیشتری به لپ تاپ شما وارد شود.

خرابی قاب و بدنه لپ تاپ

همانطور که به این موضوع اشاره کردیم هر چه لپ تاپ ها باریک تر باشند در نتیجه سبک تر خواهند بود، هر چه لپ تاپ ها سبک تر باشند امکان آسیب دیدگی و خرابی قاب و بدنه لپ تاپ بیشتر است؛ زیرا قابلیت حمل آن ها آسان تر است و کاربران لپ تاپ های سبک تر بیشتر دستگاه خود را به مکان های مختلف حمل می کنند. هر چه حمل لپ تاپ بیشتر باشد احتمال آسیب دیدگی و خرابی قاب لپ تاپ بر اثر ضربه فیزیکی شدید نیز بالا تر می رود.

قاب، بدنه یا لولای لپ تاپ معمولا بر اثر ضربات فیزیکی شدید یا استفاده نادرست دچار شکستگی یا مشکلات جزئی دیگر می شوند. خرابی قاب لپ تاپ یا خرابی بدنه لپ تاپ معمولا قابل ترمیم است و در بدترین حالت در تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ نیاز به تعویض قطعات است. رایج ترین دلیلی که باعث خرابی قاب و بدنه لپ تاپ می شود و به احتمال زیاد نیاز به تعمیر قاب لپ تاپ یا تعمیر بدنه لپ تاپ پیدا می کنید، بر اثر ضربه فیزیکی و سهل انگاری کاربر دستگاه است.

هزینه تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ

هزینه تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ بستگی به نوع آسیب دیدگی و میزان خرابی قاب لپ تاپ یا خرابی بدنه لپ تاپ شما دارد. اگر در هنگام انجام فرآیند تعمیرات قاب و بدنه لپ تاپ ، تکنسین تعمیر قاب لپ تاپ تشخیص دهد که قطعه ای نیاز به تعویض دارد هزینه تعمیرات قاب لپ تاپ یا هزینه قاب و بدنه لپ تاپ بیشتر خواهد بود.

تعمیر بدنه لپ تاپ

اگر لپ تاپ دچار شکستگی قاب و بدنه لپ تاپ شده باشد و قابل ترمیم باشد، تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ هزینه کمتری برای شما خواهد داشت. هرگونه تعمیرات قاب لپ تاپ یا تعمیر بدنه لپ تاپ شما در مجموعه حرفه ای دیجی بان در کم ترین زمان ممکن و با به صرفه ترین هزینه قابل انجام است. خدمات مربوط به تعمیر قاب لپ تاپ دل، تعمیر قاب لپ تاپ ایسر، تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس، تعمیر قاب لپ تاپ لنوو، تعمیر قاب لپ تاپ hp هر کدام به صورت تخصصی در مجموعه دیجی بان ارائه شده است.

خدمات ارائه شده در جهت تعمیرات قاب لپ تاپ یا تعمیرات بدنه لپ تاپ

از جمله خدمات ارائه شده توسط مجموعه ی دیجی بان در جهت تعمیرات قاب و بدنه لپ تاپ شما:

 1. ترمیم و تعمیر لولای لپ تاپ
 2. ترمیم و تعمیر قاب صفحه نمایش لپ تاپ
 3. تعمیر شکستگی قاب لپ تاپ
 4. تعمیر شکستگی لولای لپ تاپ
 5. تعمیر شکستگی بدنه لپ تاپ
 6. تعمیر لولای شکسته لپ تاپ
 7. نقاشی و رنگ کاری قاب لپ تاپ
 8. ترمیم و جوش پلاستیک قاب و بدنه لپ تاپ
 9. تعویض لولای شکسته لپ تاپ
 10. تعمیر رنگ قاب لپ تاپ

از جمله مواردی که ممکن است شما را نیازمند تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ کند

در ابتدا بهتر است بدانید که قاب، بدنه و لولای لپ تاپ های شرکت های سازنده متفاوت با یکدیگر تفاوت های جزئی دارند بنابراین تعمیرکاری که برای تعمیر بدنه لپ تاپ و تعمیر قاب لپ تاپ و لولای لپ تاپی اقدام می کند، باید به تفاوت ساخت لپ تاپ های شرکت های سازنده متفاوت مسلط باشد. تا بعنوان مثال هنگام تعمیر شکستگی قاب لپ تاپ بتوانید بی نقص به تعمیر قاب شکسته لپ تاپ بپردازد.

در این قسمت از مقاله به رایج ترین مشکلاتی که برای قاب و لولای لپ تاپ پیش می آید و به احتمال زیاد شما برای رفع آنها نیاز به تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ پیدا می کنید، می پردازیم:

شکستن قاب یا بدنه لپ تاپ هنگام تعمیر قاب شکسته لپ تاپ

جنس قاب و بدنه لپ تاپ های شرکت های سازنده مختلف با یکدیگر متفاوت است. احتمال خراب شدن قاب و بدنه لپ تاپ ها بستگی به جنس قاب و بدنه لپ تاپ شما دارد. در صورت شکستگی قاب و بدنه لپ تاپ برای تعمیر قاب لپ تاپ یا تعمیر بدنه لپ تاپ از یک چسب مخصوص استفاده می شود.

تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ

مهارت تکنسین تعمیر قاب لپ تاپ در انجام فرآیند تعمیر قاب شکسته لپ تاپ و تعمیرات قاب و بدنه لپ تاپ بسیار مهم است؛ چرا که تعمیرکار مورد نظر و متخصص در زمینه تعمیرات لپ تاپ باید مهارت کافی را داشته باشد و باید طوری تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ را انجام دهد که جای چسب روی قاب و بدنه لپ تاپ مشخص نباشد.

مشکلات مربوط به لولای لپ تاپ هنگام تعمیرات قاب لپ تاپ

اگر احساس می کنید که هنگام بستن درب لپ تاپ، صفحه لپ تاپ روی کیبورد کمی لق می زند مشکل از لولای لپ تاپ شما است. بهتر است در صورت بروز همچین مشکلی به سرعت برای تعمیر لولای لپ تاپ خود اقدام کنید؛

چون این مشکل ممکن است باعث آسیب جدی به قطعه حساس و آسیب پذیر لپ تاپ شما یعنی صفحه نمایش شود و یا حتی شما نیازمند تعمیرات قاب لپ تاپ شوید. البته که انجام تعمیرات صفحه نمایش لپ تاپ هزینه بسیار بیشتری نسبت به تعمیر قاب لپ تاپ یا تعمیر بدنه لپ تاپ خواهد داشت.

نیاز به تعویض کلی قاب لپ تاپ هنگام تعمیرات بدنه لپ تاپ

در فرآیند تعمیر قاب و بدنه لپ تاپ بعضی اوقات میزان شکستگی قاب و بدنه لپ تاپ به قدری است که تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیرات قاب و بدنه لپ تاپ تشخیص می دهد که قاب و بدنه لپ تاپ شما نیاز به تعویض دارد. در تعمیرات بدنه لپ تاپ باید دقت داشته باشید اطمینان یابید که تعمیرکار مورد نظر به جنس قاب و بدنه لپ تاپ شما توجه می کند و از قاب همجنس لپ تاپ شما برای جایگزینی قاب آسیب دیده استفاده می کند.

× مشاوره نیاز داری؟ اینجا کلیک کن