تعمیر لپ تاپ

 • بنر تعمیرات لپ تاپ

لپ تاپ ها از پیچیده ترین دستگاه های الکترونیکی هستند، این دستگاه ها از قطعات زیادی تشکیل شده اند و به دلیل محدودیت در فضا این تعداد قطعه به صورت فشرده کنار یکدیگر قرار می گیرند تا لپ تاپ ها از نظر ابعاد و وزن مناسب جابجایی باشند و به دلیل تکنولوژی های بالایی که در ساخت آنها بکار می رود در صورتیکه با خرابی مواجه شوند معمولا هزینه های قابل توجهی را برای تعمیر به دارنده خود تحمیل می کنند.

اگر لپ تاپ شما هم خراب شده و به دنبال تعمیر آن هستید ویدئو زیر که حاوی نکات مهمی است که قبل از تعمیر باید به آن توجه کنید را ببینید و حتما لپ تاپ خود را برای تعمیر به تعمیرکاران معتبر، مطمئن و با تجربه بسپرید تا از درست تعمیر شدن آن اطمینان داشته باشید. پس تردید نکنید و فرم مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا کارشناسان دیجی بان در اسرع وقت برای مشاوره با شما تماس بگیرند.

دیجی بان مجموعه ای تخصصی برای تعمیر همه دستگاه های دیجیتال از جمله لپ تاپ است شما میتوانید تخصصی ترین خدمات را با کیفیت بالا و قابل اطمینان از دیجی بان دریافت کنید.

مهم!

4 نکته مهم در مورد تعمیر لپ تاپ
حتما قبل از اقدام به تعمیر لپ تاپ

ویدئو زیر را ببینید

دیجی بان کیست؟ و چطور به شما کمک میکند؟

دیجی بان، همراه و پشتیبان همیشگی شما است و همه مسایل و مشکلات شما در فضای دیجیتال اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را حل می کند.

با خیال راحت لپ تاپ خود را برای تعمیر به دیجی بان بسپرید و از نتیجه مطمئن باشید.

ما برای رفع دغدغه های شما آماده ایم

مزایای استفاده از خدمات دیجی بان

 • 4 روز مهلت تست

  یکی از دغدغه های مشتریان گارانتی تعمیرات و مهلت تست است، دیجی بان تا 4 روز پس از تحویل تعمیرات خود را گارانتی می نماید در این مدت اگر در حال استفاده از لپ تاپ هر مشکلی برای لپ تاپ شما ایجاد شود دیجی بان ایراد ایجاد شده را برای شما رفع می کند.

 • استفاده از قطعات اصل (اورجینال)

  همواره برای تعمیر لپ تاپ شما از قطعات اصل و معتبر موجود در بازار استفاده می نماییم.

 • تعمیرکاران مجرب، کارآزموه و مطمئن

  تعمیرکارانی باتجربه و مطمئن که علاوه بر تعمیرات صحیح، از دستگاه شما نیز محافظت می کنند و دستگاه شما نزد آنها ایمن و مطمئن خواهد بود

 • رسیدگی سریع و بدون معطلی

  می دانیم که زندگی روزمره همه ما به دستگاه های الکترونیک بخصوص لپ تاپ وابسته شده  بنابراین عدم تاخیر و تعمیر لپ تاپ در کوتاه ترین زمان ممکن را از وظایف اصلی خود می دانیم و به آن توجه می کنیم.

هزینه تعمیر لپ تاپ چقدر است؟

با توجه به طیف وسیع مشکلات و ایراداتی که لپ تاپ می تواند پیدا کند اعم از سخت افزاری و نرم افزاری، هزینه بسیار متفاوت است، ولی تا کنون بیشترین و کمترین هزینه ای که در دیجی بان برای تعمیر لپ تاپ پرداخت شده بین 3.000.000 تا 100.000 تومان بوده است.

 • کمترین هزینه تعمیر لپ تاپ: 100.000 تومان
 • بیشترین هزینه تعمیر لپ تاپ 3.000.000 تومان

اگر ایرادات نرم افزاری باشند با هزینه کمتر و هرچه تعمیرات مربوط به قطعات سخت افزاری مانند LCD یا مادربرد باشد هزینه بیشتر خواهد شد.

اگر هزینه تعمیر خارج از محدوده فوق باشد حتما قبل از انجام با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

قیمت تعمیر لپ تاپ

زمان تعمیر لپ تاپ چقدر است؟

لپ تاپ ها یکی از پیچیده ترین دستگاه های الکترونیکی هستند ایرادات و اشکالات بسیار متفاوتی پیدا می کنند بر حسب نوع ایراد زمان تعمیر آنها می تواند بسیار متفاوت باشد. تا کنون در دیجی بان:

 • بیشترین زمان تعمیر یک لپ تاپ: 12 روز
 • و کمترین زمان تعمیر لپ تاپ 1 روز بوده است

اگر مدت زمان خارج از محدوده فوق باشد حتما با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

تعمیرات لپ تاپ

چرا به دیجی بان اعتماد کنیم؟

تا کنون تعمیر لپ تاپ بیش از 1200 مشتری که به دیجی بان اعتماد کرده اند انجام شده است

1200+

لپ تاپ تعمیر شده و مشتری راضی

همه برندهای لپ تاپ نیاز به تعمیر پیدا می کنند، در نمودار زیر سهم هر برند از کل تعمیرات لپ تاپ دیجی بان قابل آورده شده است.

نظر برخی مشتریان درباره دیجی بان

راضی بودم تعمیر لپ تاپ من به موقع انجام شد و نتیجه خوب بود

احسان فرزینتعمیر لپ تاپ HP

لپ تاپ من مشکل هارد داشت تعمیر شد و سالم تحویل شد

ممنونم

محمد عسگریتعمیر لپ تاپ دل

فن مشکل داشت و خوب کار نمیکرد و صدا میداد ضمنا مشکل نرم افزاری هم داشت

فن تعویض شد و با نضب مجدد ویندوز و نرم افزارهای کاربردی دیگه لپ تاپ درست شد

سمیه اسدیمشکل فن لپ تاپ

ویندوز و مشکل ارتباط با اینترنت داشتم

ویندوز عوض شد و درایور های کارت شبکه مجددا نصب شد

رضا قنبریمشکل نرم افزاری

برای دریافت مشاوره رایگان و درخواست تعمیر لپ تاپ اینجا کلیک کنید و در صورت نیاز میتوانید مقاله آموزشی زیر را مطالعه کنید

افرادی که بطور مرتب با لپ تاپ کار می کنند و به آن وابستگی دارند خرابی، خاموش شدن یا کند شدن آن برایشان حکم یک کابوس را دارد چون آنها را از اصلی ترین کارهایشان باز می دارد اگر لپ تاپ ناگهان وسط یک پروژه که باید در یک بازه زمانی مشخص و نزدیک تحویل شود خاموش شده و دیگر روشن نشود می تواند برای شما یک فاجعه ایجاد کند یا اگر هارد لپ تاپ بسوزد و برای بازیابی اطلاعات آن زمان زیادی موردنیاز باشد یا اگر سرعت لپ تاپ به حدی کند شود که نرم افزار های تخصصی که معمولا درصد زیادی از امکانات سخت افزاری لپ تاپ را اشغال می کنند نتوانند اجرا شوند شما حتما به یک سرویس تعمیر لپ تاپ با کیفیت نیاز خواهید داشت.

خاموش شدن یا کند شدن لپ تاپ شما می تواند ناشی از مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری باشد، در چنین حالتی مشکل می تواند از ویندوز شما باشد که باعث کند شدن لپ تاپ شده، مشکلات سخت افزاری نیز می تواند باعث خاموش شدن لپ تاپ شما شود در بسیاری موارد نیز مشکلات نرم افزاری می تواند باعث اشکال در کار کردن لپ تاپ شما گردد مثلا ناهمخوانی نرم افزارهای نصب شده روی لپ تاپ با قدرت سخت افزاری لپ تاپ شما می تواند باعث کند شدن لپ تاپ شود البته لازم به ذکر است در مواردی هم لپ تاپ باید بصورت دوره ای سرویس شود تا بتواند درست به کار خود ادامه دهد تعمیرات لپ تاپ سرویسی است که نیاز ضروری بسیاری از ماست پس بهتر است همیشه تعمیرکارانی مجرب و ماهر برای این سرویس سراغ داشته باشید تا بتوانید در زمان مورد نیاز به او مراجعه کرده و خدمات تعمیر لپ تاپ را دریافت کنید دیجی بان می تواند تعمیرکاری باشد که شما به او اطمینان کنید و تعمیر لپ تاپ خود با خسال راحت به دیجی بان بسپرید.

در بعضی موارد نیز وسایل جانبی لپ تاپ مانند شارژر با مشکل مواجه می شوند در این حالت نیز میتوانید از خدمات تعمیر لپ تاپ دیجی بان استفاده کرده و مشکل خود را مرتفع کنید. بعضی از قطعات لپ تاپ قابل ارتقا هستند مثلا رم لپ تاپ ها در مواردی زیادی میتواند ارتقا داد و این ارتقا به شما کمک می کند که مدت زمان بیشتری بتوانید از لپ تاپ خود استفاده کنید و دیرتر به تعویض آن نیاز پیدا کنید. از دیگر خرابی هایی که در لپ تاپ ها ایجاد میشود و می تواند باعث نیاز شما به خدمات تعمیرات لپ تاپ شود مشکلاتی باتری لپ تاپ است باتری بعضی از لپ تاپ ها قابل تعویض است و بعضی دیگر نه، برای لپ تاپ هایی که باتری آنها توسط خود شم قابل تعویض نیست نیاز به خدمات تعمیر لپ تاپ دارید تا بتوانید باتری لپ تاپ خود را تعویض کرده و مجددا از آن استفاده نمایید.

در هر صورت و در هر حالتی می توانید برای تعمیر لپ تاپ خود به دیجی بان و تعمیرکاران آن اطمینان کنید و بهترین خدمات تعمیرات لپ تاپ را دریافت کنید و مطمئن باشید که لپ تاپ شما پس ازتعمیر با صحت و سلامت کامل در اختیار شما خواهد بود.

دیجی بان با دسترسی به شبکه ای از متخصصین و تعمیرکاران می تواند بهترین خدمات تعمیر لپ تاپ را در اختیار شما قرار دهد شما می توانید با خیال راحت لپ تاپ خود را برای هرگونه تعمیر به دیجی بان بسپرید پس اگر شما به هر دلیلی به تعمیر لپ تاپ نیاز پیدا کردید دیجی بان اولین و مطمئن ترین گزینه در دسترس شما خواهد بود.

تعمیر لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ و بررسی ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری، به دست متخصص تعمیر لپ تاپ، از جمله اولین کارهایی است که در صورت بروز مشکل در لپ تاپ، انجام می دهیم. اما این که لپ تاپ را به دست چه کسی بسپاریم یا قبل از تعمیر آن باید چه کارهایی انجام دهیم، در سرویس لپ تاپ مهم است. در این مقاله سعی می کنیم باهم به بررسی  ویژگی های متخصص تعمیر لپ تاپ وعلل بروز مشکل بپردازیم.

اما به طور کلی بهتر است بدانید که برای تعمیرات لپ تاپ باید به نکات متفاوتی توجه کنید. از تکنسین تعمیرات لپ تاپ گرفته تا مشکلی که برای دستگاهتان بوجود آمده است. چرا که هرچه بیشتر مشکل دستگاه خود را بهتر تشخیص دهید می توانید بهترین و مناسب ترین راه را برای تعمیر لپ تاپ خود انتخاب کنید.

مهارت های مورد نیاز برای متخصص تعمیر لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ به دلیل پیچیدگی بالای آن، به یکی از مهم ترین رشته های مرتبط  با رایانه تبدیل شده است. بسته به آن که کدام بخش از لپ تاپ دچار اختلال شده باشد؛ تعمیر و تخصص لازم برای  تعمیر آن متفاوت است. لذا فرد یا شرکتی که لپ تاپ را به آن می سپارید؛

تعمیرات لپ تاپ

باید اکثر تخصص های مربوط به آن را داشته باشد تا بتواند مراحل تعمیرات لپ تاپ را به درستی پیش ببرد. همچنین دیگر ویژگی که در انتخاب تکنسین تعمیر لپ تاپ باید به آن توجه داشته باشید، آگاهی مجموعه تعمیرات لپ تاپ انتخابیتان به محصولات برند های متفاوت است. تکنسین باید همچنین از تفاوت های جزئی بین محصولات برند های مختلف آگاه باشد و در زمینه تعمیرات محصولات تمامی برند ها از جمله: تعمیر لپ تاپ لنوو، تعمیر لپ تاپ ایسوس، تعمیر لپ تاپ دل، تعمیر لپ تاپ ایسر و تعمیر لپ تاپ اچ پی که جز برند های محبوب هستند تخصص کافی را داشته باشد.

متخصصی که میخواهید لپ تاپ را به او بسپارید باید:

قبل از این که به بررسی جزئی ویژگی های یک مجموعه تعمیرات لپ تاپ حرفه ای بپردازیم بهتر است بدانید که به صورت کلی، یک متخصص تعمیر لپ تاپ، باید قدرت عیب یابی و توانایی حل مسئله داشته باشد. از دیگر توانایی های مورد نیاز برای متخصص تعمیر لپ تاپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • متخصص تعمیرات لپ تاپ باید همه ی اجزاء و تجهیزات لپ تاپ را به طور کامل بشناسد؛ و با نحوه ی سرویس لپ تاپ و کار با تجهیزات آشنا باشد.
 • تکنسین تعمیرات تخصصی لپ تاپ باید مادربرد و اجزاء آن را بشناسد و بر مشکلات ناشی از آن مسلط باشد.
 • با کارت گرافیک و ویژگی های آن و نیز ایرادات آن آشنایی داشته باشد.
 • متخصص تعمیر لپ تاپ در محل، آنلاین و… باید با انواع تستر ها آشنا باشد.
 • همچنین متخصص تعمیرات لپ تاپ باید بر نحوه ی جداسازی و اتصال قطعات سخت افزاری لب تاپ، مسلط باشد.

رفع مشکلات احتمالی و تعمیر لپ تاپ

ما در عصری زندگی می کنیم که اکثر قریب به اتفاق انسانها با لپ تاپ یا کامپیوتر های رومیزی سر و کار دارند. در این بین لپ تاپ ها نسبت به کامپیوتر های ثابت رومیزی کمتر مقاومند؛ و در معرض آسیب های درونی و بیرونی بیشتری قرار دارند. بنابراین نیاز به تعمیر لپ تاپ در اکثر افراد دیده می شود.

اما در نظر داشته باشید که برای یافتن منشا مشکل لب تاب، به متخصص تعمیرات تخصصی لپ تاپ نیاز است. حل مشکل لپ تاپ بسته به نوع برند آن متفاوت است. گاهی مشکلی که برای لپ تاپ شما پیش می آید، جزئی است و با یک سرچ در گوگل، به دست خودتان حل می شود؛ اما برای رفع مشکلات بزرگ تر و جدی تر، باید به افراد و شرکت های  متخصص مراجعه کرد.

روش های متفاوتی برای سرویس و تعمیر لپ تاپ به دست تعمیرکار متخصص وجود دارد، تعمیر لب تاب در تعمیرگاه، تعمیر لپ تاپ در محل، تعمیر فوری لپ تاپ، تعمیر آنلاین لپ تاپ از جمله روش های معروفی است که برای ارائه سرویس و تعمیرات لپ تاپ ها تعریف شده است. هزینه تعمیر لپ تاپ، نیز از دیگر المان های مهم در تعمیر لب تاب به شمار می آید.

تمایل به خود تعمیری یا استفاده از روش تعمیر لپ تاپ آنلاین در صورت بروز مشکل

معمولا به دلیل احتمال سرقت اطلاعات و محتواهای محرمانه در لپ تاپ، ممکن است از سرویس یا تعمیرات لپ تاپ به دست تعمیرکار اجتناب کنید؛ برای رهایی از این مشکل لازم است از محتواهای موجود در لپ تاپ بکاپ یا پشتیبان گیری کنید، یا از تعمیرکار بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد.

اگر متخصص تعمیر لپ تاپ، احتمال پاک شدن اطلاعات شما از آن را بدهند، قبل از شروع به تعمیر، از سیستم شما بکاپ تهیه می کنند. البته در صورت امکان می توانید از روش تعمیرات لپ تاپ به صورت آنلاین نیز بهره ببرید که در ادامه درباره ی این روش بیشتر توضیح خواهیم داد.

تعمیر لپ تاپ در محل

در بین روش های مختلف موجود  برای تعمیر و سرویس لپ تاپ، خدمات تعمیر لپ تاپ در محل، از امتیاز ویژه ای برخوردار است؛ چرا که دغدغه های امنیت اطلاعات و نگرانی های مرتبط با آن، دیگر وجود ندارد. در شیوه تعمیر لپ تاپ در محل متخصص تعمیر لپ تاپ، برای عیب یابی به منزل یا محل کار شما مراجعه می کند و به تعمیر لب تاب شما می پردازد. درشرایط کرونایی موجود، روش تعمیر لپ تاپ در محل نسبت به حمل لپ تاپ تا تعمیرگاه بیشتر توصیه می شود.

تعمیرات لپ تاپ فوری

نیاز و استفاده مداوم از لپ تاپ، باعث شده است تا در صورت بروز مشکل، وقت زیادی برای تعمیرات لپ تاپ نداشته باشیم. تعمیر فوری لپ تاپ، از لحاظ صرفه جویی در وقت، برای کسانی که با لپ تاپ خود به طور مستمر کار می کنند، بسیار کاربردی و مهم است.

خدمات تعمیر فوری لپ تاپ، معمولا، برای اختلالات سطحی که با سرعت بیشتری قابل برطرف شدن هستند، بیشتر توصیه می شود؛ چراکه در اختلالات غیر سطحی، نیاز به زمان بیشتری برای عیب یابی و و تعمیرات لپ تاپ است؛ مثلا در صورتی که برای تعمیر لپ تاپ به تعویض قطعه نیاز داشته باشد، برای سرویس لپ تاپ، زمان بیشتری لازم است. سعی کنید تعمیر فوری لپ تاپ توسط کارشناس و متخصص تعمیر لب تاپ ، به بهترین نحو و با استفاده از قطعات اورجینال انجام شود.

تعمیر لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ آنلاین

برای کسانی که دوست ندارند برای تعمیرات لپ تاپ خود دستگاهشان را به دست دیگری بسپارند یا لپ تاپشان مدتی در تعمیرگاه بماند، خدمات تعمیر آنلاین لپ تاپ تدوین شده است. در این شیوه مشاور یا متخصص تعمیر لپ تاپ، بصورت آنلاین به پرسش های شما در خصوص مشکل پیش آمده برای لپ تاپتان، پاسخ می دهد. سایت ها و مراکز تعمیر لب تاب مختلفی در سراسر دنیا وجود دارند که به صورت آنلاین به تعمیرات لپ تاپ می پردازند. این مراکز با شیوع ویروس کرونا، از محبوبیت بیشتری برخوردار شده اند.

سرویس لپ تاپ

سرویس لپ تاپ امری است که باید بیشتر از این ها برای صاحبان لپ تاپ جدی گرفته شود. سرویس کردن لپ تاپ لزوما نباید در مواقع بروز مشکل اتفاق بیفتد؛ بلکه از نظر برند های ساخت لپ تاپ، سرویس یک لپ تاپ فارق از آن که لپ تاپ مشکلی دارد یا خیر، باید انجام شود؛ در غیر این صورت عمر مفید لبتاپ کاهش می یابد. زمان استاندارد از نظر متخصصین تعمیرات لپ تاپ برای تناوب سرویس لپ تاپ، هر 2 یا 3 سال در نظر گرفته شده است. سرویس لپ تاپ به طور منظم، از به وجود آمدن مشکلات عمیق برای لب تاب جلوگیری کرده و به این ترتیب هزینه تعمیر لپ تاپ در مواقع بروز مشکل را کاهش می دهد.

برای تعمیر لپ تاپ  ( به دست متخصص) باید عجله کنید اگر:

1.لپ تاپ بیش از حد گرم می شود.

2.عملکرد هارد دیسک لپ تاپ شما کند است.

3.شارژباتری لپ تاپ شما زود خالی می شود.

4.روشن نشدن یا بالا نیامدن هارددیسک

 1. هنگی مداوم لب تاب

هزینه تعمیر لپ تاپ

بسته به قطعه ی آسیب دیده در لپ تاپ و برند آن، هزینه تعمیر لپ تاپ و سرویس آن متفاوت خواهد بود.طبیعتا هزینه تعمیر لپ تاپ در زمینه ی قطعات سخت افزاری بیشتر از قطعات نرم افزاری است؛ زیرا در بیشتر موارد، درصورتی که قطعه ی سخت افزاری لپ تاپ مختل شده باشد، به تعویض قطعه نیاز است. از آن جایی که قطعات سخت افزاری اورجینال قیمت بالاتری دارند، در صورت نیاز به تعویض قطعه، هزینه تعمیر لپ تاپ، بالاتر خواهد بود.

× مشاوره نیاز داری؟ اینجا کلیک کن