تعمیر کارت شبکه کامپیوتر

احتمالا آشنایی اولیه با کارت شبکه دارید. کارت شبکه ارتباط دستگاه شما را با شبکه بیرونی یعنی اینترنت را برقرار می کند در نتیجه اگر کارت شبکه کامپیوتر شما دچار مشکل شود، به احتمالا زیاد ارتباط کلی دستگاه شما با اینترنت قطع می شود.

اگر کامپیوتر شما با مشکل در کارت شبکه مواجه شده است و قصد تعمیر آن را دارید ابتدا ویدئو زیر را ببینید سپس فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا کارشناسان دیجی بان در اسرع وقت برای عیب یابی و ارائه مشاوره با شما تماس بگیرند.

خواندن بیشتر
مهم!

4 نکته مهم در مورد تعمیر کامپیوتر
حتما قبل از اقدام به تعمیر کامپیوتر

ویدئو زیر را ببینید

دیجی بان کیست؟ و چطور به شما کمک میکند؟

دیجی بان، همراه و پشتیبان همیشگی شما است و همه مسایل و مشکلات شما در فضای دیجیتال اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را حل می کند.

با خیال راحت کامپیوتر خود و تجهیزات جانبی آن را برای تعمیر به دیجی بان بسپرید و از نتیجه مطمئن باشید.

ما برای رفع دغدغه های شما آماده ایم

مزایای استفاده از خدمات دیجی بان

 • 4 روز مهلت تست

  یکی از دغدغه های مشتریان گارانتی تعمیرات و مهلت تست است، دیجی بان تا 4 روز پس از تحویل تعمیرات خود را گارانتی می نماید در این مدت اگر در حال استفاده از کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن هر مشکلی ایجاد شود دیجی بان ایراد ایجاد شده را برای شما رفع می کند.

 • استفاده از قطعات اصل (اورجینال)

  همواره برای تعمیر کامپیوتر شما از قطعات اصل و معتبر موجود در بازار استفاده می نماییم.

 • تعمیرکاران مجرب، کارآزموه و مطمئن

  تعمیرکارانی باتجربه و مطمئن که علاوه بر تعمیرات صحیح، از دستگاه شما نیز محافظت می کنند و دستگاه شما نزد آنها ایمن و مطمئن خواهد بود

 • رسیدگی سریع و بدون معطلی

  می دانیم که زندگی روزمره همه ما به دستگاه های الکترونیک بخصوص کامپیوتر و تجهیزات آن وابسته شده  بنابراین عدم تاخیر و تعمیر کامپیوتر در کوتاه ترین زمان ممکن را از وظایف اصلی خود می دانیم و به آن توجه می کنیم.

هزینه تعمیر کامپیوتر و لوازم جانبی آن چقدر است؟

با توجه به طیف وسیع مشکلات و ایراداتی که کامپیوتر و لوازم جانبی آن می تواند پیدا کند اعم از سخت افزاری و نرم افزاری، هزینه بسیار متفاوت است، ولی تا کنون بیشترین و کمترین هزینه ای که در دیجی بان برای تعمیر لپ تاپ پرداخت شده بین 2.800.000 تا 120.000 تومان بوده است.

 • کمترین هزینه تعمیر کامپیوتر: 120.000 تومان
 • بیشترین هزینه تعمیر کامپیوتر: 2.800.000 تومان

اگر ایرادات نرم افزاری باشند با هزینه کمتر و هرچه تعمیرات مربوط به قطعات سخت افزاری مانند LCD یا مادربرد باشد هزینه بیشتر خواهد شد.

اگر هزینه تعمیر خارج از محدوده فوق باشد حتما قبل از انجام با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

قیمت تعمیر کامپیوتر

زمان تعمیر کامپیوتر و لوازم جانبی آن چقدر است؟

کامپیوترها و لوازم جانبی آن از دستگاه های الکترونیکی پیچیده ای هستند که از آنها استفاده می کنیم و ممکن است ایرادات و اشکالات بسیار متفاوتی پیدا می کنند بر حسب نوع ایراد زمان تعمیر آنها می تواند بسیار متفاوت باشد. تا کنون در دیجی بان:

 • بیشترین زمان تعمیر یک کامپیوتر: 10 روز
 • و کمترین زمان تعمیر کامپیوتر: 1 روز بوده است

اگر مدت زمان خارج از محدوده فوق باشد حتما با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

تعمیرات کامپیوتر

چرا به دیجی بان اعتماد کنیم؟

تا کنون تعمیر کامپیوتر و لوازم جانبی بیش از 1100 مشتری که به دیجی بان اعتماد کرده اند انجام شده است

1100+

کامپیوتر تعمیر شده و مشتری راضی

همه کامپیوترها و تجهیزات جانبی آن نیاز به تعمیر پیدا می کنند، در نمودار زیر سهم انواع تعمیرات کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن که توسط دیجی بان انجام شده آورده شده است.

نظر برخی مشتریان درباره دیجی بان

با تشکر از شرکت دیجی بان . من از نحوه برخورد پرسنل و انجام کارها راضی بودم

سودابه مرادیتعمیر مادربورد کامپیوتر

کامپیوتر من مشکل هارد داشت به خوب تعمیر شد و سالم  و در مدت کوتاه تحویل شد

ممنونم

ماهان علی یاریتعمیر هارد کامپیوتر

فن مشکل کامپیوتر داشت و داغ میکرد و صدا میداد ضمنا مشکل نرم افزاری هم داشتم

فن تعویض با تعویض اوکی شد و با نضب مجدد ویندوز کاملا کامپیوترم درست شد

علی اکبر موحدیتعمیر فن و نرم افزار

با تشکر از از سایت دیحی بان مشکل کارت گرافیک و پرش مانیتور داشتم برطرف شد

سید مجید حسینیتعمیر کارت گرافیک

برای دریافت مشاوره رایگان و درخواست تعمیر کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن اینجا کلیک کنید و در صورت نیاز میتوانید مقاله آموزشی زیر را مطالعه کنید

کارت شبکه چیست؟

کارت شبکه یکی از قطعات سخت افزاری بسیار مهم و ضروری در کامپیوتر است. به طور کلی وظیفه کارت شبکه اتصال است، به طور مثال کارت شبکه وظیفه اتصال یک دستگاه را به یک شبکه مرکزی برعهده دارد. کامپیوتر یا لپ تاپ شما برای اتصال به شبکه بی سیم یا شبکه کابلی نیاز به کارت شبکه دارد. در صورتی که کارت شبکه دچار مشکل شود اتصال دستگاه شما با اینترنت و یا شبکه وای فای به مشکل بر می خورد بنابراین خدمات مربوط به تعمیر کارت شبکه کامپیوتر برای کاربرانی که با اینترنت سر و کار بیشتری دارند به مراتب نسبت به سایر کاربران اهمیت بیشتری دارد. کارت شبکه Wired و کارت شبکه Wireless دو نوع کارت شبکه هستند که هر کدام وظیفه خاص خود را دارند.

کارت شبکه Wired : کارت شبکه وایرد، اتصال دستگاه با شبکه های کابلی را فراهم می کند. در ساختار فیزیکی کارت شبکه وایرد فقط یک پورت وجود دارد که نسبت به کارت شبکه وایرلس فضای کمتری را اشغال می کند. از کارت شبکه های وایر در پرینتر های تحت شبکه، تلویزیون های هوشمند امروزی (Smart tv)، مودم های کابلی و در تمامی مادربرد های کامپیوتر استفاده می شود.

کارت شبکه Wireless : کارت شبکه وایرلس همانطور که از اسمش پیداست امکان اتصال دستگاه به شبکه های بی سیم (وای فای) را امکان پذیر می کند و معمولا یک یا دو آنتن دارد که در ساختار فیزیکی از کارت شبکه به سمت بیرون هستند. از کارت شبکه های وایرلس در تلویزیون های هوشمند (Smart TV)، گوشی های هوشمند همراه، مودم های بی سیم و … استفاده می شود.

تعمیر کارت شبکه کامپیوتر

تعمیر کارت شبکه کامپیوتر

همانطور که ذکر شد اتصال کامپیوتر یا لپ تاپ شما به دلیل وجود کارت شبکه است و در صورتی که عملکرد این قطعه سخت افزاری دچار مشکل شود، اتصال دستگاه شما با اینترنت چه به صورت شبکه کابلی (مودم)، چه به صورت شبکه بی سیم (وای فای) دچار مشکل خواهد شد. به این دلیل که خرابی کارت شبکه کامپیوتر، به وجود آمدن اختلال در شبکه اینترنتی که اکثر کاربران از آن استفاده می کنند را به همراه دارد، کاربر به صورت از وجود مشکل باخبر شده و برای رفع آن اقدام می کند. همچنین ساختار کامپیوتر ها به این صورت است که در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل برای یک قطعه سخت افزاری، عملکرد سایر قطعات سخت افزاری کامپیوتر در تحت تاثیبر قرار می گیرند و ممکن است دچار مشکل شوند. از جمله خدمات مربوط به تعمیرات کارت شبکه کامپیوترعبارت اند از:

یکی از مشکلات رایج مربوط به اتصال کابلی است که ممکن است اتصال به درستی انجام نشده باشد و باعث قطع اینترنت شده باشد

مشکلات مربوط به نوع اتصال و آدرس IP

عدم همخوانی کارت شبکه استفاده شده با سیستم عامل (ویندوز)

مشکلات سخت افزاری مربوط به مودم

مشکلات نرم افزاری و تنظیمات نادرست مودم

عدم شناسایی کارت شبکه توسط سیستم

مشکلات جزیی کارت شبکه در ارتباط با مادربرد

به دلیل این که خود کارت شبکه ساختار بسیار ساده ای دارد، اکثر مواقع علت مشکلات به وجود اومده در ارتباط با اینترنت مربوط به اتصالات کارت شبکه است.

تعمیرات کارت شبکه کامپیوتر به صورت کاملا تخصصی

کارت شبکه ساختار بسیار ساده ای دارد اما وظیفه بسیار مهمی دارد. امروزه اکثر کاربرانی که از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده می کنند به اینترنت نیز نیاز دارند و اکثر فعالیت هایی که با کامپیوتر یا لپ تاپ خود انجام می دهند به کمک اینترنت انجام می شود و حتی بعضی از فعالیت ها تنها با اینترنت قابل انجام هستند بنابراین سلامت این قطعه سخت افزاری در کامپیوتر نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. یکی از خدمات ارائه شده در دیجی بان تعمیرات کامپیوتر به صورت آنلاین است و از آن جایی که همان طور که ذکر شد کارت شبکه ساختار ساده ای دارد و معمولا به خرابی کارت شبکه کامپیوتر دچار نمی شوید احتمال این که مشکل شما به صورت آنلاین توسط کارشناسان قابل حل باشد بسیار زیاد است زیرا یکی از راه های تست سلامت عملکرد کارت شبکه را به راحتی می توانید با راهنمایی کارشناسان متخصص در زمینه تعمیر کامپیوتر خودتان انجام دهید.

تعمیرات کارت شبکه کامپیوتر

هزینه رفع خرابی کارت شبکه کامپیوتر

ممکن است علت خراب شدن کارت شبکه کامپیوتر شما به علت مشکلات نرم افزاری باشد که در این صورت اقدام برای تعمیر کارت شبکه کامپیوتر به صورت آنلاین در زمان و هزینه شما بسیار صرفه جویی خواهد کرد. در صورتی که کارت شبکه شما سوخته باشد، کارشناس و تعمیرکار متخصص تشخیص می دهد که نیاز تعویض کارت شبکه کامپیوتر است یا در مواردی نیاز به ارتقا کارت شبکه کامپیوتر است که تمامی این اقدامات در مجموعه دیجی بان به سرعت قابل انجام است و شما تنها با پر کردن فرم موجود در مقاله می توانید برای تعمیر کارت شبکه کامپیوتر خود با کم ترین هزینه و در کوتاه ترین زمین اقدام کنید. در صورتی که برای تعمیر کارت شبکه کامپیوتر خود اقدام نکنید، سوختن کارت شبکه می توانند آسیب های متفاوتی به سایر اجزای داخلی کامپیوتر شما وارد کند.

× مشاوره نیاز داری؟ اینجا کلیک کن