تعمیر یخچال

 • تعمیرات یخچال

  تعمیر یخچال خود را به دیجی بان بسپارید

  تعمیر یخچال
تعمیر یخچال
logo

دیجی بان ، ارائه دهنده همه خدمات

مرتبط با حوزه دیجیتال و IT

یخچال و فریزر یکی از اعضای ثابت هر آشپزخانه و خانه ای هستند. کاربرد یخچال به صورت دائمی است و با خراب شدن حتی یکی دو ساعته آن ما دچار مشکل جدی می شویم بنابراین در صورتی که احساس می کنید یخچال یا فریزر شما به درستی کار نمی کند سریعا برای تعمیر یخچال فریزر خود اقدام کنید.دیجی بان با دسترسی به باکیفیت ترین قطعات و نمونه های اصل و باتجربه ترین تعمیرکاران با به صرفه ترین هزینه، تعمیر یخچال یا تعمیر فریزر شما را انجام می دهد.

خواندن بیشتر

برای درخواست تعمیر یخچال خود فرم زیر را پر کنید

(کارشناسان ما در اسرع وقت برای هماهنگی با شما تماس میگیرند)


  تعمیر یخچال فریزر

  تعمیر یخچال و تعمیر فریزر و تجهیزات وابسته به آن ها مانند تعمیر محافظ یخچال از جمله اقداماتی هستند که هرکدام از ما ممکن است به آن ها نیاز پیدا کنیم. یخچال و فریزر از لوازم خانگی های اولیه و عضو جدا نشدنی از آشپزخانه هستند و استفاده از آن ها به صورت روزمره و مکرر است. با پیشرفت تکنولوژی، یخچال ها نیز پیشرفته تر شده اند و به دلیل پیشرفت آن ها تعمیرات یخچال یا تعمیرات فریزر نیز پیچیده تر شده است و باید به دست متخصص ماهر انجام شود. در صورت به وجود آمدن هرگونه خرابی یا اختلال در روند کاری باید سریعا برای تعمیر یخچال یا تعمیر فریزر خود اقدام کنیم و از آنجایی که استفاده از این دو دستگاه در طول روز بسیار زیاد است، امکان خراب شدن آن ها نیز بالا می رود.همچنین برای سرویس یخچال یا تعمیر یخچال فریزر خود حتما دستگاه خود را به یک تکنسین باتجربه و ماهر بسپارید زیرا در صورت نداشتن تجربه کافی تعمیرکار، ممکن است مشکلات بیشتری در دستگاه به وجود بی آید مخصوصا تعمیرات مربوط به برد و پنل یخچال که برای تعمیر آن نیاز به دقت و تجربه بسیار زیاد است.

  تعمیرات تخصصی یخچال و تعمیرات فریزر به چه شکل است؟

  به طور کلی قطعات اصلی تشکیل دهنده یخچال که برای درست کار کردن آن ضروری است گاز یخچال، ترموستات، اواپراتور، کندانسور و کمپرسور هستند که در صورت وجود هرگونه مشکل در روند کاری این قطعات، فعالیت کلی یخچال مختل می شود. همچنین هنگام بررسی و سرویس یخچال مطمئن شوید از محافظ دستگاه نیز تست سلامت گرفته شود و در صورت ایراد داشتن آن، برای تعمیر محافظ یخچال اقدام کنید تا از نواسانات برق جلوگیری کنید به دلیل این که نوسانات برق خود باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی می شوند. تعمیر یخچال فریزر بستگی به برند سازنده آن نیز دارد و هرکدام از برند ها نقاط مثبت و منفی خود را دارند اما

  مشکلات رایج در تعمیر فریزر و تعمیر یخچال از تمامی برند ها عبارت اند از :

  خاموش شدن و روشن شدن سریع یخچال

  وقتی شما دمای یخچال خود را تنظیم می کنید، کمپرسور دستگاه تا وقتی دمای داخل یخچال به دمای تنظیم شده توسط شما برسد کار می کند و درحال سرد کردن است و وقتی به دمای داخل یخچال به دمای مورد نظر رسید، موتور متوقف می شود. اگر روند این فرآیند با سرعت بیش از حد معمول انجام شود یعنی دستگاه دچار مشکل است و باید مورد بررسی تعمیرکار قرار بگیرد.

  وجود اختلال در فریزر و درست کار نکردن آن

  اگر فریزر شما درست کار نمی کند قبل از اقدام برای تعمیر یخچال یا تعمیر فریزر خود ابتدا سیستم برقی یخچال را مورد بررسی قرار دهید اگر مشکل از برق کشی دستگاه نبود ممکن است ایراد از کمپرسور یا گاز یخچال و یا حتی برد دستگاه باشد و باید مورد بررسی دقیق تعمیرکار باتجربه و ماهر قرار بگیرد.

  وجود مشکل در موتور فریزر و خاموش نشدن آن

  وقتی یخچال به طور دائم کار می کند یعنی درتلاش برای رساندن دمای داخلی به دمای تنظیم شده است اما موفق نمی شود و دلیل این مشکل می تواند مربوط به کندانسور، آسیب دیدگی لاستیک های درب یخچال، تنظیم نادرست دمای داخلی، و … باشد.

  یخ زدن داخل یخچال

  بعضی اوقات پیش می آید که هنگام خارج کردن مواد غذایی متوجه می شوید که مواد غذایی بیش از اندازه سرد هستند، این مشکل می تواند مربوط به ترمیستور، کندانسور و حتی ممکن است برد باشد و باید برای تعمیر یخچال یا تعمیر فریزر خود اقدام کنید. البته همچنین گاهی رطوبت خود مواد غذایی باعث ایجاد یخ در درون یخچال می شوند.

  وجود مشکل در صفحه نمایش یخچال و خاموش شدن آن

  برند های سازنده یخچال های امروزی برای اعمال و نمایش بسیاری از تنظیمات یخچال و فریزر ها از صفحه نمایش استفاده می کنند، اختلال و وجود مشکل در صفحه نمایش ممکن است به علت اتصالات دستگاه، نوسانات برق در پنل، مشکل در برد و … باشد.

  بالا رفتن بیش از حد دما موتور یخچال

  موتور یخچال هنگام کار کردن داغ میشود اما بالا رفتن بیش از حد دمای آن که باعث داغ شدن بدنه یخچال نیز می شود نشان از وجود مشکل است. این مشکل می تواند به علت نادرست بودن تنظیمات ترموستات، اختلال در عملکرد کندانسور، اختلال در عملکرد کمپرسور و وجود فشار زیاد روی آن و… باشد.

  مشکلات مربوط به فن یخچال و درست کار نکردن آن

  در صورتی که متوجه شدید فن یخچال شما به درستی کار نمی کند سریعا برای تعمیر یخچال یا تعمیر فریزر خود اقدام کنید چرا که خراب بودن فن در طولانی مدت باعث وجود مشکلات بیشتری در دستگاه می شود. علت درست کار نکردن فن میتواند به علت گرد و عبار گرفتن فن، نوسانات برق و .. باشد و در فرآیند سرویس یخچال حتما فن دستگاه تمیز می شود اما  اگر نیاز به تعویض فن باشد و تکنسین متخصص در روند مراحل تعمیر یخچال یا تعمیر فریزر تشخیص دهد که فن باید تعویض شود مطمئن شوید که از قطعه 100% اورجینال مربوط به برند سازنده دستگاه شما استفاده می شود زیر در غیر این صورت باعث بوجود آمدن مشکلات بیشتری در یخچال یا فریزر می شود.

  قطع و وصلی مکرر برق یخچال

  اگر برق یخچال فریزر شما مدام قطع و وصل می شود باید برای تعمیرات یخچال یا تعمیرات فریزر خود اقدام کنید زیرا نیاز به تعمیر تخصصی دارد و سرویس یخچال باید توسط تکنسین با تجربه انجام شود.

  تعمیر یخچال در منزل

  از آن جایی که حمل و نقل دستگاه برای بردن آن به مرکز تعمیرات یخچال کاری بسیار دشوار است می توانید برای تعمیرات یخچال یا تعمیر فریزر خود از خدمات تعمیر یخچال در منزل دیجی بان استفاده کنید. شما میتوانید فرم مورد نیاز را پر کنید و پس از ثبت درخواست، تنکنسین باتجربه و ماهر در محل مورد نظر یا منزل کاربر حضور پیدا میکند و با حضور خود کاربر به تعمیرات یخچال یا تعمیرات فریزر می پردازد.

  هزینه تعمیر یخچال

  هزینه تعمیر یخچال و فریزر نیز بستگی به برند سازنده آن و میزان و نوع آسیب دیدگی آن دارد اما دیجی بان این ضمانت را به شما می دهد که با به صرفه ترین هزینه به تعمیر یخچال فریزر شما می پردازد.

  × مشاوره نیاز داری؟ اینجا کلیک کن