حل مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ

حل مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ

بهترین راهنما برای حل مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ و راه حل های اثبات شده

 

یکی از ناامید کننده ترین مشکلاتی که می توانید با آن روبرو شوید ، ماندن روی لوگو اپل واچ است که اجازه نمی دهد اپل واچ شما مانند حالت عادی کار کند. شما می دانید اگر آرم اپل به طور مکرر در فواصل دو ثانیه چشمک می زند و هرگز به صفحه اصلی بار نمی رود ، این مشکل را دارید. آیا می دانید ” حل مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ” و راه حل برای حل این مسئله چیست؟ ما برای حل مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ

به شما کمک می کنیم افرادی که از کاربران سرسخت آیفون هستند ، ممکن است گزینه های مختلفی را برای راه اندازی مجدد یا بازیابی داده ها داشته باشند ، هرچند که به ساعت اپل می آید. معمولاً هیچ کس جواب یا راه حلی برای حل مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ ندارد اگر به دنبال فروشگاه اپل هستید تا بتوانید اپل واچ خود را سرویس دهید ، ممکن است مجبور باشید برای جستجوی طولانی در مغازه ای که مشکل را برطرف می کند ، مدت زمان طولانی را سپری کنید .بنابراین به جای جستجوی فروشگاه خدمات ، چرا خودتان اصلاح را انجام نمی دهید؟ ما در اینجا هستیم تا با راهنمایی های شفاف به شما کمک کنیم و در ابتدا دلایل اصلی ساعت اپل را که در آرم اپل گیر افتاده است را درک کنیم. شما می توانید این راهنمای آموزنده را بررسی کنید تا به حل مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ شما کمک کند.

 

اپل واچ ،برخلاف آیفون شما یک دستگاه ساده با سخت افزار یا سیستم عامل چندان پیچیده نیست با این حال این دستگاه کوچک می تواند با برخی از اشکالات ، سردرد را برای شما به ارمغان بیاورد  بسیاری از کاربران به تازگی پس از راه اندازی مجدد با مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ روبرو شده اند

 

 • چرا ساعت اپل من در آرم اپل گیر کرده است؟
 • ساعت اپل را مجدداً راه اندازی کنید
 • صدا را از Find My Apple Watch پخش کنید
 • تقویم / منطقه را تغییر دهید
 • حالت پرده صفحه را خاموش کنید
 • برای بروزرسانی های جدید بررسی کنید
 • از WatchOS Beta خارج شوید
 • تنظیم مجدد ساعت هوشمند اپل
 • ناامیدی و دوباره جفت شوید
 • برای بررسی مشکل سخت افزار خود را بررسی کنید

 

 • چرا ساعت اپل من در آرم اپل گیر کرده است؟

 

اگر اپل واچ شما به تازگی روی لوگوی اپل گیر کرده است ، وحشت نکنید زیرا این امرکاملاً طبیعی است که یک دستگاه سخت افزاری مانند اپل واچ به دلایل مختلف دچار یخ زدگی شود بسیاری از کاربران قبلاً همین مسئله را گزارش کرده اند و برخی حتی ساعت خود را جایگزین کرده اند دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است با هر نسخه‌ای از اپل واچ در ارتباط با آرم اپل باشد یکی از مهمترین مشکلات اشکال نرم افزار است که کل دستگاه و یا در سرویس های سیستم اختلال ایجاد می کند همچنین به نظر می رسد برخی از ویژگی های موجود در اپل واچ شما باعث ایجاد همین موارد شده است ، به علاوه موارد سخت افزاری که به ندرت رخ می دهد را ذکر نمی کند.در اینجا با استفاده از اصلاحات احتمالی شما می توانید حل مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ را دنبال کنید.

 

 • ساعت اپل را مجدداً راه اندازی کنید

 

این کلاسیک ترین روشی است که افراد وقتی از ابزار الکترونیکی منجمد یا بی پاسخ استفاده می کنند از آن پیروی می کنند شما هم می توانید این روش را برای حل مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ امتحان کنید از آنجا که اکثر کاربران پس از راه اندازی مجدد با مشکل آرم اپل مواجه هستند ، می توان با انجام دوباره همین کار دچار سردرگمی شد. با این حال ، این در اکثر موارد کارایی دارد.

 

 1. وقتی ساعت نشانگر Apple را نشان می دهد ، دکمه جانبی و تاج دیجیتال را بر روی Apple Watch فشار داده و نگه دارید.
 2. وقتی خاموش می شود صفحه نمایش را رها کنید.

 

اگر مشکل حتی پس از شروع مجدد همچنان ادامه دارد ، سعی کنید حداقل 2 بار دیگر همین کار را انجام دهید. بر اساس گزارش ها ، بسیاری از کاربران پس از راه اندازی مجدد 2-3 بار ، مشکل را برطرف کرده اند.

 

 • از Find My Apple Watch استفاده کنید

 

اگر همزمان با مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ با آیفون خود جفت شده اید ، می توانید با استفاده از ویژگی Find My Apple Watch ، دستگاه را نجات دهید این شبیه به Find My iPhone در دستگاه Apple شما است که می تواند Apple Watch شما را صدا کند. در اینجا چگونگی انجام این کار شرح داده شده است :

 

 1. برنامه Watch را در آیفون خود باز کنید.
 2. بر روی Apple Watch خود از تب My Watch ضربه بزنید.
 3. روی Find My Apple Watch ضربه بزنید.
 4. از پنجره بعدی ، Play Sound را انتخاب کنید.
 5. سپس Apple Watch شما صدا خواهد کرد و ممکن است از پنجره گیر کرده بوت شود.

 

 • تقویم / منطقه را تغییر دهید

 

به طور معمول اپل واچ در هر کشوری با مناطق زمانی و زبان پشتیبانی شده به خوبی پیش می رود بنابراین می توانید تقویم را به برنامه های محلی تغییر دهید بسیاری از کاربران که از تقویم بودایی استفاده می کنند نیز با همین مسئله روبرو هستند برای اینکه ساعت اپل را که روی آرم اپل گیر افتاده است یا صفحه یخ زده ثابت کنید ، بررسی کنید که آیا به جای Gregorian از هر تقویم دیگری استفاده می کنید و آن را به حالت عادی تغییر دهید.

 

 1. برنامه تنظیمات را در آیفون خود باز کنید.
 2. روی General ضربه بزنید.
 3. روی زبان و منطقه ضربه بزنید.
 4. تقویم را از پنجره بعدی انتخاب کنید.
 5. گرگوریان را انتخاب کنید.

 

پس از تغییر تقویم به رجیستری ، آیفون و سپس Apple Watch خود را مجدداً راه اندازی کنید. اگر همه چیز خوب پیش رفت ، می توانید به جای Gregorian از تقویم مورد علاقه خود استفاده کنید

 

 • پرده صفحه و حالت صوتی را خاموش کنید

 

حالت های پرده صفحه و VoiceOver صفحه را خاموش می کنند و مطالب موجود در صفحه را برای کاربران معلول بینایی می خوانند بنابراین اگر کاربر به طور تصادفی برای فعال کردن ویژگی Apple Watch اقدام کند ، صفحه نمایش می تواند خاموش شود و فقط صدای آن شنیده می شود. در چنین مواردی ممکن است دچار سردرگمی شویددر صورت اطمینان از مشکل ، باید ویژگی VoiceOver را خاموش کنید تا مشکل برطرف شود.

 

 1. برنامه Watch Watch را باز کنید و به برگه «تماشای من» بروید.
 2. روی قابلیت دسترسی ضربه بزنید.
 3. روی VoiceOver ضربه بزنید و پرده صفحه را غیرفعال کنید.

 

 

 

 

 • برای بروزرسانی های جدید بررسی کنید

 

در بیشتر موارد ، نداشتن آخرین نسخه سیستم عامل منجر به این نوع مسائل نمی شود با این حال اگر نسخه قبلی دارای برخی از اشکالات است که در نسخه جدیدتر برطرف شده است ، اگر بیشتر از صفحه یخ زده استفاده می کنید ، باید در نظر داشته باشید که اپل واچ خود را به جدیدترین نسخه سیستم عامل ارتقا دهید. معمولاً اپل واچ با استفاده از اتصال WiFi یا درست از آیفون که با آن زوج شده است ، خود را به روز می کند بنابراین نیازی نیست که بروزرسانی را به صورت دستی بررسی کنید. در صورتی که فکر می کنید اپل واچ شما در نسخه قدیمی تری اجرا شود ، آن را با آیفون جفت کنید. اطمینان حاصل کنید که آیفون شما برای بارگیری و نصب سیستم عامل به یک شبکه WiFi وصل شده است.

 

 • از WatchOS Beta خارج شوید

 

این بخش از ثابت کردن اپل واچ در آرم اپل گیر کرده و یک صفحه یخ زده برای هر کاربر نیست اکثر کاربران اپل واچ تصمیم ندارند که WatchOS Beta را در ساعت خود اجرا کنند. در صورتی که قبلاً در WatchOS Beta Profile ثبت نام کرده اید و یک سیستم عامل غیرمجاز را اجرا کرده اید ، ممکن است این مسئله را ایجاد کند. آیا شما همه روش های ممکن دیگر را امتحان کرده اید و چاره ای پیدا نکردید؟ سپس اگر WatchOS Beta دارید ، از آن خارج شوید. در اینجا نحوه حذف نمایه WatchOS Beta از Apple Watch خود آورده شده است.

 

 1. برنامه Apple Watch را در آیفون خود باز کنید.
 2. روی برگه تماشای من ضربه بزنید.
 3. روی General ضربه بزنید.
 4. به پروفایل ها بروید
 5. روی پروفایل Beta ضربه بزنید و حذف کنید.

 

پس از برداشتن نمایه WatchOS Beta ، Apple Watch را مجدداً راه اندازی کنید و صبر کنید تا دستگاه از طریق آیفون خود به روزرسانی شود.

 

 • تنظیم مجدد ساعت هوشمند اپل

 

شما می توانید اپل واچ را از طریق خود اپل واچ و یا آیفونی که با آن جفت شده است ، به تنظیمات کارخانه تنظیم کنید تنظیم مجدد اپل واچ خود در اکثر موارد باید مشکل را برطرف کند. در اینجا نحوه ریست کردن سخت اپل واچ از آیفون آورده شده است.

 

 1. برنامه Watch Watch را باز کنید و به برگه «تماشای من» بروید.
 2. روی General ضربه بزنید.
 3. تنظیم مجدد را انتخاب کنید.
 4. روی پاک کردن محتوا و تنظیمات ساعت تماشای Apple ضربه بزنید.
 5. تنظیم مجدد و شوخ طبعی را تا شروع مجدد ساعت تأیید کنید.

 

قبل از تنظیم مجدد مطمئن شوید که اپل واچ شما از قبل با آیفون شما جفت شده است. نگران نباشید ، اپل واچ بعد از تنظیم مجدد داده های قدیمی را از آیفون شما بازیابی می کند.

 

 • Unpair را انتخاب کنید و ساعت اپل را دوباره جفت کنید

 

به جای تنظیم مجدد تنظیمات یا هر روش دیگر برای حل مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ ، سعی کنید اپل واچ را به عنوان یک وسیله جدید جفت کنید.

 1. ابتدا اپل واچ را از آیفون خود جدا کنید و سعی کنید مجدداً اپل واچ را راه اندازی کنید.

 

 1. بخش Watch my را از برنامه Watch در آیفون خود باز کنید.
 2. از بالای صفحه روی Watch خود ضربه بزنید.
 3. روی پنجره بعدی ، روی نماد “i” در مقابل اپل واچ خود ضربه بزنید.
 4. ناخوشایند ساعت اپل را انتخاب کنید.
 5. عدم تأیید را تأیید کنید.

 

بعد از قطع نشدن ، اپل واچ خود را مجدداً راه اندازی کنید و اگر کار می کند ، به طور عادی با آیفون خود جفت شوید و ممکن است حل مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ در این مرحله به پایان برسد.

 

 • برای بررسی مشکل سخت افزار خود را بررسی کنید

 

حتی اگر شما تمام راه های ممکن را برای حل مشکل ماندن روی لوگو اپل واچ امتحان کرده اید ، می تواند در مورد سخت افزار مشکلاتی وجود داشته باشد.  البته شما نمیتوانید مشکل سخت افزار را در یک اپل واچ  بررسی کنید بنابراین بهترین راه مراجعه به مرکز خدمات اپل برای بررسی مشکل و تعمیر اپل واچ شما است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *