ریکاوری هارد لپ تاپ

 • برگرداندن اطلاعات پاک شده لپ تاپ

  تعمیر هارد لپ تاپ خود را به دیجی بان بسپارید!

  ریکاوری هارد لپ تاپ

هارد لپ تاپ یکی از مهم ترین قطعات سخت افزاری در لپ تاپ است که باید توجه ویژه به سلامت عملکرد آن داشته باشید. هارد لپ تاپ ممکن است به دلایل متفاوتی دچار مشکل شود که مهم ترین مشکلی که برای هارد یک کاربر لپ تاپ یا کامپیوتر به وجود می آید مربوط به حافظه هارد است. یکی از راه های تعمیر حافظه هارد در صورتی که برای آن مشکلی ایجاد شده باید ریکاوری کردن آن است. ریکاوری هارد لپ تاپ به احتمال خیلی زیاد فایل های از دست رفته شما را بازگردانی می کند!

مهم!

4 نکته مهم در مورد تعمیر لپ تاپ
حتما قبل از اقدام به تعمیر لپ تاپ

ویدئو زیر را ببینید

دیجی بان کیست؟ و چطور به شما کمک میکند؟

دیجی بان، همراه و پشتیبان همیشگی شما است و همه مسایل و مشکلات شما در فضای دیجیتال اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را حل می کند.

با خیال راحت لپ تاپ خود را برای تعمیر به دیجی بان بسپرید و از نتیجه مطمئن باشید.

ما برای رفع دغدغه های شما آماده ایم

مزایای استفاده از خدمات دیجی بان

 • 4 روز مهلت تست

  یکی از دغدغه های مشتریان گارانتی تعمیرات و مهلت تست است، دیجی بان تا 4 روز پس از تحویل تعمیرات خود را گارانتی می نماید در این مدت اگر در حال استفاده از لپ تاپ هر مشکلی برای لپ تاپ شما ایجاد شود دیجی بان ایراد ایجاد شده را برای شما رفع می کند.

 • استفاده از قطعات اصل (اورجینال)

  همواره برای تعمیر لپ تاپ شما از قطعات اصل و معتبر موجود در بازار استفاده می نماییم.

 • تعمیرکاران مجرب، کارآزموه و مطمئن

  تعمیرکارانی باتجربه و مطمئن که علاوه بر تعمیرات صحیح، از دستگاه شما نیز محافظت می کنند و دستگاه شما نزد آنها ایمن و مطمئن خواهد بود

 • رسیدگی سریع و بدون معطلی

  می دانیم که زندگی روزمره همه ما به دستگاه های الکترونیک بخصوص لپ تاپ وابسته شده  بنابراین عدم تاخیر و تعمیر لپ تاپ در کوتاه ترین زمان ممکن را از وظایف اصلی خود می دانیم و به آن توجه می کنیم.

هزینه تعمیر لپ تاپ چقدر است؟

با توجه به طیف وسیع مشکلات و ایراداتی که لپ تاپ می تواند پیدا کند اعم از سخت افزاری و نرم افزاری، هزینه بسیار متفاوت است، ولی تا کنون بیشترین و کمترین هزینه ای که در دیجی بان برای تعمیر لپ تاپ پرداخت شده بین 3.000.000 تا 100.000 تومان بوده است.

 • کمترین هزینه تعمیر لپ تاپ: 100.000 تومان
 • بیشترین هزینه تعمیر لپ تاپ 3.000.000 تومان

اگر ایرادات نرم افزاری باشند با هزینه کمتر و هرچه تعمیرات مربوط به قطعات سخت افزاری مانند LCD یا مادربرد باشد هزینه بیشتر خواهد شد.

اگر هزینه تعمیر خارج از محدوده فوق باشد حتما قبل از انجام با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

قیمت تعمیر لپ تاپ

زمان تعمیر لپ تاپ چقدر است؟

لپ تاپ ها یکی از پیچیده ترین دستگاه های الکترونیکی هستند ایرادات و اشکالات بسیار متفاوتی پیدا می کنند بر حسب نوع ایراد زمان تعمیر آنها می تواند بسیار متفاوت باشد. تا کنون در دیجی بان:

 • بیشترین زمان تعمیر یک لپ تاپ: 12 روز
 • و کمترین زمان تعمیر لپ تاپ 1 روز بوده است

اگر مدت زمان خارج از محدوده فوق باشد حتما با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

تعمیرات لپ تاپ

چرا به دیجی بان اعتماد کنیم؟

تا کنون تعمیر لپ تاپ بیش از 1200 مشتری که به دیجی بان اعتماد کرده اند انجام شده است

1200+

لپ تاپ تعمیر شده و مشتری راضی

همه برندهای لپ تاپ نیاز به تعمیر پیدا می کنند، در نمودار زیر سهم هر برند از کل تعمیرات لپ تاپ دیجی بان قابل آورده شده است.

نظر برخی مشتریان درباره دیجی بان

راضی بودم تعمیر لپ تاپ من به موقع انجام شد و نتیجه خوب بود

احسان فرزینتعمیر لپ تاپ HP

لپ تاپ من مشکل هارد داشت تعمیر شد و سالم تحویل شد

ممنونم

محمد عسگریتعمیر لپ تاپ دل

فن مشکل داشت و خوب کار نمیکرد و صدا میداد ضمنا مشکل نرم افزاری هم داشت

فن تعویض شد و با نضب مجدد ویندوز و نرم افزارهای کاربردی دیگه لپ تاپ درست شد

سمیه اسدیمشکل فن لپ تاپ

ویندوز و مشکل ارتباط با اینترنت داشتم

ویندوز عوض شد و درایور های کارت شبکه مجددا نصب شد

رضا قنبریمشکل نرم افزاری

برای دریافت مشاوره رایگان و درخواست تعمیر لپ تاپ اینجا کلیک کنید و در صورت نیاز میتوانید مقاله آموزشی زیر را مطالعه کنید

دلایل رایجی که باعث نیاز ما به برگرداندن اطلاعات پاک شده لپ تاپ می شود

به طور کلی هر گونه مشکلی که برای هارد به وجود آید ممکن است باعث پاک شدن و از دست رفتن اطلاعات و فایل های داخلی حافظه ی هارد شود. هزینه ریکاوری هارد لپ تاپ هم بستگی به نوع اسیب دیدگی و میزان آسیب دیدگی هارد لپ تاپ شما دارد. در این قسمت از مقاله به رایج ترین مشکلاتی که برای هارد پیش می آید و باعث از دست رفتن اطلاعات و فایل های هارد می شود می پردازیم.

1.نوسانات برق و ولتاژ و در کل مشکلات مربوط به برقی که این قطعه می رسد ممکن است باعث پاک شدن فایل های هارد شود.

2.اشتباهات کاربران که در بخش نرم افزاری اتفاق می افتد (مانند فرمت کردن هارد)

3.آلوده شدن هارد به بدافزار ها و ویروس ها نیز ممکن است باعث پاک شدن اطلاعات هاردتان شود.

4.اتصال کابل های خراب نیز ممکن است باعث آسیب به هارد و پاک شدن اطلاعات هارد شود.

5.ضربات فیزیک شدید به هارد

6.فرمت کردن هارد (پیغام فرمت هارد)

7.بدسکتور هارد

 1. آسیب دیدگی دیسک هارد

چه زمانی بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ قابل انجام است؟

فرمت کردن: امکان ریکاوردی هارد لپ تاپ یا بازگرداندن اطلاعات پاک شده هارد لپ تاپ حتی اگر هارد لپ تاپ خود را فرمت کرده باشید قابل انجام است اما در بعضی موارد خود هارد به شما هشدار یا پیغام فرمت کردن هارد را می دهد در این صورت بهتر است هارد را فرمت نکنید به خصوص اگر اطلاعات داخل هارد برای شما اهمیت زیادی دارد و پاک شدن آن شما را دچار دردسر می کند. در صورتی که هارد خود را فرمت کنید ممکن است بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ به طور کامل انجام نشود و همچنین ممکن است ریکاوری هارد لپ تاپ حتی دو روز طول بکشد.

نوع اسیب دیدگی: در صورتی که اطلاعات هارد لپ تاپ بر اثر ضربه فیزیکی شدید از دسترس خارج شوند بستگی به نوع آسیب دیدگی دارد که ریکاوری هارد لپ تاپ امکان پذیر است یا خیر. اگر دیسک های هارد آسیب دیده باشند به احتمال خیلی زیاد امکان بازگرداندن اطلاعات هارد لپ تاپ وجود ندارد اما اگر دیسک ها سالم باشند به طور قطعی ریکاوری هارد لپ تاپ قابل انجام است.

عمر مفید هارد: نکته قابل توجه دیگری که باید به یاد داشته باشید این است که هر هاردی عمر مفیدی دارد و وقتی عمر مفید هارد می گذرد امکان عملکرد غیرصحیح هارد بالا می رود و ممکن است اطلاعات و فایل های شما بی هیچ دلیل از دسترس شما خارج شوند.

نرم افزار های ریکاوری هارد لپ تاپ: وقتی حرف از ریکاوری هارد لپ تاپ و برگرداندن اطلاعات پاک شده لپ تاپ یا کامپیوتر می آید شاید اولین راه حلی که به ذهن کاربر برسد دانلود برنامه های بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ باشد به همراه گمان این که تمامی اطلاعات از دست رفته هارد لپ تاپ برمیگردد. اما اگر ریکاوری هارد لپ تاپ به دست یک کاربر معمولی و ناآگاه انجام شود و توسط تکنسین متخصص در زمینه رفع مشکلات لپ تاپ انجام نشود امکان آسیب به هارد و درست انجام نشدن ریکاوری هارد لپ تاپ و در نتیجه از دست دادن اطلاعات و فایل های هارد لپ تاپ بسییار بالا خواهد بود. شاید شماهم تجربه این کار یعنی ریکاوری هارد لپ تاپ با استفاده از نرم افزار های برگرداندن اطلاعات پاک شده لپ تاپ را داشته باشید. نرم افزار های مربوط به ریکاوری هارد لپ تاپ توانایی بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ را به طور کامل ندارند و فقط بخشی از ریکاوری هارد لپ تاپ را می دهند بنابراین روش خوبی برای ریکاوری هارد لپ تاپ نیستند. همچنین استفاده از این نرم افزار ها نه تنها ممکن است ریکاوری هارد لپ تاپ شما را به درستی انجام ندهد بلکه حتی ممکن است به بخش های دیگر سیستم نرم افزاری لپ تاپ شما آسیب برسانند.

انواع هارد ها: البته این نکته هم در نظر داشته باشید که هارد ها انواع مختلفی دارند و هر کدام نقاط ضعف و نقاط قوت مربوط به خود را دارند به عنوان مثال بعضی هارد ها نسبت به ضربات فیزیکی حساس تر از سایر هارد ها هستند یا بعضی از هارد ها نسبت ویروسی شدن: به ویروس ها و آلوده شدن به بدافزار ها حساسیت بیشتری دارند پس آگاهی نسبت به نقاط ضعف و نقاط قوت هارد خود می توانند از آسیب دیدگی یا پاک شدن اطلاعات و فایل های شما از هارد جلوگیری کند.

رمزگذاری: در بعضی موارد اطلاعات پاک شده یا از دست رفته توسط کاربر رمزگذاری شده بودند در این صورت بازیابی این اطلاعات پاک شده سخت تر از فایل هایی است که رمزگذاری نشده اند.

ویژگی های تعمیرکار ایده آل برای ریکاوری هارد لپ تاپ

اطلاعات هارد هر فردی برای او اهمیت زیادی دارد بنابراین انتخاب تعمیرکار بسیار مهم است. تعمیرکار ایده آل باید انواع هارد ها را به خوبی بشناسد تا بتواند هارد شما را به طور صحیح عیب یابی کند. دیجی بان مجموعه ای حرفه ای با دسترسی به برترین و مجرب ترین کارشناسان و تعمیرکاران متخصص در تعمیرات لپ تاپ، قادر است چه مشکلات مربوط به بخش سخت افزاری چه در بخش نرم افزاری را در کوتاه ترین زمان ممکن و با به صرفه ترین هزینه رفع کند.

× مشاوره نیاز داری؟ اینجا کلیک کن