طراحی سایت

فرآیند جمع آوری مطالب وایده ها در صفحات وب الکترونیکی که تمامی کاربران به وسیله موتور های جستجو می توانند به سایت شما دسترسی پیدا کنند .برای یک تجارت الکترونیک کوچکترین گام ساخت یک وب سایت است . با پیشرفت تکنولوژی درعصر جدید با طراحی سایت برای کسب وکارتان اعتبار برای خود فراهم خواهید نمود . ساخت سایت حرفه ای شما را از سایر رقیبان در حیطه کاریتان متمایز می کند . طراحان سایت همواره می کوشند تا علاوه بر رضایتمندی مشتریان شما ، لبخند مشتری را نیز به همراه داشته باشند . طراحان آماده ارائه راه حل های خلاقانه برای کسب وکار شما هستند . منحصر به فرد بودن کسب وکارتان یکی از شعارهای طراحان سایت است . درنتیجه رعایت تمامی اصول طراحی و بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو از اهمیت ویژه ای برخوردار است . یکی از مهترین عوامل اعتماد پیمانکار به طراحان نمونه کارها وتجربیات می باشد . در اینجا خاطر نشان می نماییم که دو عامل کیفیت و قیمت در طراحی سایت بسیار حائز اهمیت است . تیم متخصصان حرفه ای در طراحی سایت با به کارگیری جلب رضایت مشتری در تلاش هستند تا سایتی با الویت های برتر نسبت به رقبا برای مشتری آماده نمایند .

همانطور که می دانید ، کاربران اطلاعات مورد نیاز خود را بیشتر از طریق جستجو در اینترنت به دست می آورند . برای اینکه وب سایت شما در بالاترین نقطه موتور های جستجو قرار بگیرد ، طراحان فرآیند سئو سایت را برای سایت شما پیاده سازی می کنند . لذا با علم به اینکار و صبر شما  سایتی متناسب با کسب وکار شما برای تبلیغات کارتان فراهم خواهد شد . بنابراین برای یک سایت پربازدید ، محتوی باکیفیت مهترین عوامل تاثیرگذار در طراحی سایت می باشد . مدیریت محتوی یا CMS استفاده از مطالب جدید وعدم تکرار آن است که برای خواننده بسیار جذاب باشد .رعایت دستور نگارشی و املایی نیز در تولید محتوی بسیار مهم است .برای رونق کسب وکارتان محتوی باید طوری نگارش شود که مخاطب هدف را جذب نماید. با مدیریت محتوی در واقع شما از تولید تا انقراض یک سایت را در دستان خود خواهید داشت . صفحات ثابت و راکد دیگر برای مخاطبان جذابیتی ندارد وکاربران بیشتر به دنبال سایت های هستند که بتوانند نظرات خودرا نیز به مخاطب انتقال دهند و در هر بازدید مطالب جدید را بنگرند .

بهترین و سریعترین راهکار برای معرفی محصولات و همچنین فعالیت کاریتان استفاده از سایت است . با طراحی سایت در واقع شما کسب وکار خودتان را در دید مشتریان بیشتری در سراسر موقعیت های جغرافیایی گذاشته اید و از این طریق آن را رونق داده اید .استفاده درست از تصاویر در سایت نقش به سزایی را در برخواهد داشت و باعث می شود تا برند شما در ذهن مشتری تاثیرگذار باشد . یک لوگو مناسب برای سایت شما سمبلی از برند شرکت شما را در برمی گیرد . ودرکنار این لوگو ، تصاویر در محتوی سایت به معرفی برند شما کمک شایانی می نماید .در واقع شما با مشتریان حاضر وجدید خود از این طریق می توانید ارتباط موثر برقرار نمایید .

یک طراح با دقت به رنگ ، محتوی ، سبک وترکیب بندی جهت طراحی سایت می اندیشد ، تا بتواند حالت های مختلفی را برای پیام تصویری مرتبط را در ذهن مخاطب به وجود بیاورد .یک مخاطب ممکن است تصویر لوگو برای او جذاب باشد ودیگری لبخند انیمیشن در ذهنش ماندگار شود . لذا یک طراح تمام جوانب برای رونق وطرفداران بیشتر را قبل از طراحی در نظر می گیرد تا استقبال بازدید کنندگان از سایت به حداکثر برسد .یک طراح همیشه از چشم مشتری و بازدید کنندگان سایت را طراحی می کند . هنگامی که مشتری قصد دارد ، اطلاعاتی را در زمینه کسب وکار شما به دست آورد ، اولین سوال او تبلیغات سایت شما خواهد بود .

امروزه زیبایی طراحی سایت مدام در حال تغییر و تحول است . رنگ ها الهام بخش ذهن واحساسات مشتری شما خواهند بود با به کار بردن رنگ های مناسب در زمینه کسب وکار می تواند ارتباط با کاربران را فراتر از حد تصور ببرد .روانشناسی رنگ ارتباط مستقیمی با متقاعد کردن کاربر دارد .علم برای این که چه رنگی چه تاثیری بر کاربر دارد از ویژگی های طراحان سایت است .تمرکز بر هدف در طراحی سایت  باعث موفقیت روز افزون است . در یک تیم با ایده پردازی های مختلف و اینکه هرکسی گوشه ای از کار طراحی را به عهده بگیرد ، برای بهبود سرعت به سمت هدف کمک بهینه ای می نماید . با بازبینی در پروسه طراحی پس از اتمام کار با خیال آسوده به هدف خود و جلب رضایت مشتری خواهید رسید . بحث وگفتگو درتیم باعث رشد گروه می شود وپرباری محصول شمارا به بار می آورد .

هرچه کاربران بیشتر اطلاعات از کار شما داشته باشند ، سود کار شما بیشتر خواهد شد .در واقع باعث می شود خصوصیات واقعی آن چیزی که موجود است را به مشتری نشان دهید .طراحی گرافیک نیز زمینه ای از طراحی سایت است .اولین صفحه از وب شما باید ذهن مشتری را به خود مشغول کندتا تکراری و خسته کننده برای کاربر نباشد .استفاده از یک فونت مناسب نیز برروی سایت شما تاثیر شگفت انگیزی را می گذارد .قبل از طراحی شما اولین قدم ، نام دامنه سایت خودرا نام گذاری می کنید .حتما در طراحی گزینه ریسپانسیو را از دست ندهید تا مخاطبان از طریق موبایل وتبلت و سایر دستگاه ها نیز بتوانند به سایت شما دسترسی پیدا کنند .عنوان مطالب نیز در طراحی نقش مهمی را ایفا می کند .سعی کنید عنوان شما بصورت کامل ، متن را توضیح دهد .

ظاهر مناسب یک سایت در 10ثانیه اول باعث می شود که بازدید کننده به ادامه جستجو در آن بپردازد و یا آن سایت را ترک نماید .طراحی مدرن نسبت به سایر طراحی ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است .در این نوع طراحی از افکت های دو بعدی استفاده می شود .سبک طراحی به صورتی است که به کارآیی آن برای مشتری توجه ویژه ای می کند . استفاده از المان های متحرک در طراحی سایت نیز از دیگر خصوصیات می باشد .این طراحی در عین سادگی بسیار چشم نواز  است و هیچ گاه چشم کاربر از دیدن آن خسته نمی شود .

پس از طراحی نیز سرعت لود شدن سایت شما اهمیت زیادی را دارا می باشد .کاربران از کندی سرعت متنفر هستند .در صورت کندی باید علت را در محتوی و هاستینگ  و… جستجو کرد .با تبادل نظرات کاربران شما صمیمیت فراوانی با مشتری می توانید داشته باشید .با استفاده از فراخوان می توانید سعی بر افزایش مشتریان خو برای کسب وکار نمایید . برای محصولات خود ماهیانه تخفیف ویژه ورایگانی قائل شوید .رسا بودن برقراری ارتباط با مشتری راه موفقیت را برای شما هموار می نماید .

قالب های آماده جهت طراحی به قدری افزایش پیداکرده که تشخیص آن به راحتی مشخص است .در این بین طراحی گرافیک نمایان خواهد شد .یک طراح سایت بدون استفاده از طراحی گرافیگ ، سایتی را آماده می کند که مشابه قالب های آماده است .یک کاربر برای مشاهده سایت شما ابتدا جذب گرافیک آن می شود ، سپس به جستجو به صفحات ونکات آن می پردازد .زیرا با ظاهر نا مناسب می پندارند که سایر صفحات نیز به همین منوال کمرنگ و نامناسب است . طراحان سایت با توجه به سلیقه کاربر وتجربیات خود اقدام به طرح گرافیکی در خور کسب وکار مشتری می کند .

اولین چالشی که برای یک کسب وکار جدید به وجود می آید مقدار بازدید کننده های آن است . شما با به کار بردن کلمات کلیدی در وب سایت خود می توانید افزایش بازدید در موتور های جستجو بالا ببرید . برنامه نویسی مهمترین نرافزار برای کد نویسی در طراحی سایت می باشد . CSS نوعی برنامه نویسی است که جمله چند خطی شما را به یک جمله تبدیل می کند و نقاط ضعف آن را پر می کند .کافی است یک بار استیل طراحی را به آن  نشان دهید تا یک یا چند مورد آن را تغییر دهد وآن را به سایر صفحات نیز اعمال نماید . CSSباعث تمیزی کدنویسی شما در طراحی می شود ودید شما را بهبود می بخشد . قرار گیری صفحات در جای مناسب خود ، مشخص نمودن نوع فونت وطو لو عرض صفحه و… از ویژگی های این برنامه است.

در واقع یک سایت یک بروشور و حتی فراتر از آن برای کسب وکارتان است . شما به راحتی می توانید بیش از 1000 نوع محصول را برای مشتریان خود به نمایش بگذارید . درصورتی که توضیح تمامی این محصولات به صورت حضوری در عرض چند دقیقه امکان پذیر نیست . اینکه مشتری در ساعت خاصی مجبور باشد که برای خرید محصول به شرکت مراجعه نماید ، واقعا کار دشواری است . اما با استفاده از سایت بصورت 24 ساعته می تواند محصول و خدمات خود را از این طریق دریافت نماید .پشتیبانی 24 ساعته یک وب سایت از ویژگی های درخشان جهت افزایش و رضایت مندی مشتریان است . بدون چاپ کاغذ و به صرفه اطلاعات و مشخصات محصول در سایت نمایش داده می شود .طراحی اپلیکیشن های موبایل نیز بخش مهمی از در دسترس بودن کسب و کار است . استفاده از ایمیل و درج شبکه های اجتماعی نیز به افزایش بازدیدکنندگان سایت کمک خواهد کرد . به دلیل اینکه سایت محدودیت مکانی وزمانی ندارد ، بنابراین طراحی سایت توزیع کنندگان و فروشندگان را به سمت خود می کشاند.

عاملی که باعث ساخت یک سایت ناموفق خواهد شد ، عدم شناخت کسب وکار مشتری و رقیبان خواهد بود . شاید سایت شما پراز مطالب مفید وکامل باشد ، اما به دلیل اینکه کاربر با ورود خود دچار سردگمی می شود ، بازدید سایت شما را خاتمه خواهد داد . پس طراحی درست پیوند صفحات مهمترین نکته خواهد بود .نقشه سایت در این مواقع چاره ای مناسب برای سایت شما است . که صفحات هر قسمت به عنوان زیر مجموعه صفحه به صورت آیکون نشان داده شود و با نهایت 4 کلیک به قسمت مورد نظر دست پیدا کنند . ایجاد چندین مسیربرای اینکه به مطلب مورد نظر دست پیدا کنیم ، بسیار برای طراحی یک سایت الزامی است .در میان مقالات سایت خود سعی کنید ، فوکوس را رعایت کنید مطالبتان را در جاهای مختلف پراکنده نکنید .اینکار باعث می شود کاربران در مطالب شما گم شوند . یک مطلب مفید به مراتب بهتر از 5 مقاله نا مفهوم است .

طراحی سایت داینامیک و استاتیک دو روش طراحی است که در طراحی استاتیک وب سایت محتوی ندارد و با HTML و  CSS طراحی می شود . این نوع سایت قابل ویرایش نیست و فقط توسط طراح انجام می گیرد .اما طراحی دینامیک دارای کنترل پنل مدیریت است و طرفداران بیشتری نسبت به استاتیک دارد .تعریف یک شرکت به عنوان کار آمدترین شرکت طراحی سایت به ارائه خدمات گسترده ، تعداد بالای پروژه های انجام شده وجوایز موفقیت آن بستگی دارد . بنابراین قبل از طراحی برای سایت خود تاریخچه و رتبه های طراحان را بررسی نمایید تا بتوانید برای افزایش کسب وکار خودتان سایتی باب میل مشتریان طراحی شود تا بتواند هرروز آمار بازدید کنندگان سایت افزوده شود.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *