قیمت خرید

قیمت دوربین مدار بسته مخفی وامنیت بیشتر با دوربین مدار بسته مخفی

امنیت بیشتر با دوربین مدار بسته مخفی

 

امروزه در اکثر سیستمهای امنیتی در کشورهای مختلف استفاده از دوربین مدار بسته مخفی بسیار مرسوم شده است و روز به روز در حال افزایش است. دوربین های مداربسته غالباً به عنوان وسیله ای برای اطمینان از ردیابی آسانتر مجرمان و سرگردانی ها قرار می گیرند و می تواند به عنوان ابزاری برای پیشگیری از جرم موقعیتی تلقی شود. این واقعیت که دوربین های مدار بسته مخفی نسبت به سایر دوربین ها بسیار ارزان قیمت هستند بدان معنی است که حتی کاربران خانگی نیز می توانند این دوربین ها را در خانه های خود نصب کنند بدون اینکه هزینه زیادی متحمل شوند. اگر شما مالک تجاری هستید ، نه تنها  استفاده از تعداد معدود این دوربین های مدار بسته مخفی نظارت بر مناطق بزرگ را آسان می کند ، بلکه به تحقیقات آینده کمک می کند و به عنوان یک عامل بازدارنده عمل می کند. بنابراین قیمت دوربین مدار بسته مخفی دارای ارزش بسیار خوبی برای اکثر افراد می باشد .با این وجود این بدان معنا نیست که شما می توانید یک روش غیر متعارف نسبت به منابع قیمت دوربین مداربسته مخفی داشته باشید وتحقیقات را هنگام خرید انجام ندهید بنابراین ما در این مقاله برخی از عواملی که بر قیمت دوربین مدار بسته مخفی تأثیر میگذارد را با شرح کامل بیان نموده ایم.

 

عوامل موثر بر قیمت دوربین مداربسته مخفی

 

علاوه بر در نظر داشتن قیمت دوربین مداربسته مخفی  در هنگام خرید عوامل متعدد دیگری نیز میتواند بر افزایش و کاهش قیمت دوربین مدار بسته مخفی تاثیر به سزایی بگذارد بنابراین با رعایت این نکات می توانید به آسانی امنیت کامل در خانه و محل کار خود داشته باشید واطمینان حاصل کنید که دوربین انتخابی شما به صورت کاملا نامحسوس تصاویر را برای شما ضبط می کند. در اینجا به برخی از این عوامل موثر هم در انتخاب و هم بر قیمت دوربین مدار بسته مخفی را بیان می نماییم :

 

 1. نیاز به دسترسی آنلاین : یکی از مزایای سیستم های دوربین مدار بسته مخفی این است که به راحتی می توان به صورت آنلاین به آنها دسترسی پیدا کرد. این بدان معنی است که شما و کارمندان امنیتی خود می توانید بدون حضور در آنجا به فعالیت خود توجه کنید. با این حال برای بهره مند شدن از این امر ، ابتدا نیاز به خرید دوربین هایی دارید که این قابلیت را دارند. انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته مخفی وجود دارند که دارای این قابلیت هستند مانند دوربین فلتی، دوربین بی بی کم ، دوربین لامپی و….

 

 1. هندسه مکان نصب : قبل از خرید دوربین مدار بسته مخفی ، باید هندسه محیط مورد نظر را ارزیابی کنید ، به خصوص اگر می خواهید آنها را به تنهایی نصب کنید. شما باید به دنبال موارد زیر باشید:
 • اندازه دفتر: این گزینه تعداد دوربین های مدار بسته مخفی مورد نیاز را تحت تأثیر قرار می دهد.
 • تعداد موانع: در یک دفتر کوچک با تعداد زیادی موانع ، ممکن است به دوربین های مدار بسته مخفی بیشتری احتیاج داشته باشید تا به طور مناسب کل فضای اداری را بپوشانید.
 • مناطق جالب توجه: بعضی از قسمت ها در مکان مورد نظر وجود دارد که ممکن است شما علاقه خاصی به امنیت بیشتر آن داشته باشید این موارد شامل مناطقی مانند گاوصندوق است شاید برای چنین مناطقی نیاز به دوربین های با قابلیت بزرگنمایی باشد.

 

 1. تأثیر عناصر محیط : این عناصر می توانند کارهای زیادی برای آسیب دیدن دوربین های مدار بسته مخفی انجام دهند ، به خصوص اگر در خارج نصب شوند. هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام نوع از این دوربین ها را بخرید ، لازم است محیط هایی را که در آن از دوربین های مدار بسته مخفی استفاده خواهد شد را حتما در نظر بگیرید.

 

 

 1. نیاز به تعمیر و نگهداری : در طی چند سال گذشته فناوری مورد استفاده در ساخت دوربین های مدار بسته مخفی بهبود قابل توجهی یافته است در نتیجه بیشتر مدل های موجود در این نوع دوربین ها بسیار مطمئن هستند با این حال هنوز عاقلانه است که قبل از تصمیم گیری در مورد خرید این نوع دوربین های مدار بسته مخفی ، تحقیقات لازم را در مورد قابلیت اطمینان برندهای مختلف انجام دهید. هدف در اینجا این است که اطمینان حاصل کنید که سیستم های امنیتی را خریداری نمی کنید که امکانات لازم را در اختیار شما نگذارند. این اطلاعات به ویژه برای برندهای معتبرتر به راحتی بصورت آنلاین در دسترس است.

 

 1. پیچیدگی سیستم : قبل از سرمایه گذاری در هر سیستم دوربین مدار بسته مخفی باید ارزیابی کنید که سیستم استفاده از آن چقدر پیچیده است و مطمئن شوید که درجه پیچیدگی چیزی است که می توانید خودتان به راحتی آن را نصب کنید. به ویژه باید به نرم افزاری که برای استفاده از این دوربین ها نیاز دارید توجه کنید. برخی از سیستم های دوربین مدار بسته مخفی معمولاً با نرم افزاری همراه هستندکه استفاده از آن دشوار است با در نظر گرفتن تمام موارد فوق ، شما در موقعیت بهتری برای شناسایی و نصب سیستم های دوربین مدار بسته مخفی خواهید بود که امنیت ساختمان شما را به حداکثر می رساند.

 

 

 

 1. ضبط صدا : این ویژگی کاربران را قادر می سازد که به صدای سارق ، فرزندان یا حیوانات خانگی ، همسر ، کارکنان یا هر شخصی که در خانه یا محل کار شماست با دقت گوش دهد نامبرده بسیاری از دوربین های مدار بسته مخفی قابلیت پخش صدا را هم دارند و همزمان صدا را هم پخش و هم ضبط می کنند مانند دوربین مدار بسته لامپی

 

 1. تصویر رنگی 1080: وقتی می خواهید تمام اقدامات را با جزئیات کامل ضبط کنید ، فیلم رنگی 1080P شفاف ترین تصویر ممکن را به شما می دهد. بنابراین این ویژگی نیز بر قیمت دوربین مدار بسته مخفی بسیار موثر است.

 

 1. باتری توان مصرفی: باتری می تواند در مواقعی که دسترسی به برق را ندارید بسیار مفید باشد همچنین در خانه یا محل کار شما زمانی که برق قطع می شود اطمینان دارید که همچنان دوربین مدار بسته مخفی شما تصاویر را ضبط می کند .

 

 

 1. دید در شب مناسب : دید در شب دوربین مدار بسته مخفی به شما این امکان را می دهد که آنچه در تاریکی و در شرایط کم نور اتفاق می افتد را بصورت واضح ببینید بنابراین در هنگام خرید علاوه بر قیمت دوربین مدار بسته مخفی  ، دید در شب مناسب را نیز در نظر داشته باشید.

 

 1. سنسور حرکتی : ویژگی فعال سازی حرکت در دوربین های مدار بسته مخفی به شما این امکان را می دهد تا با ضبط تصاویر هنگام حرکت ، انرژی باتری و فضای ذخیره سازی خود را حفظ کنید. فعال کردن سنسور حرکتی معمولاً هنگام اولین حرکت حداکثر تا 2 دقیقه پس از قطع حرکت ، شروع به ضبط تصاویر می کند.

 

 1. سازگار با تلفن همراه : مشاهده و کنترل دوربین مدار بسته مخفی خود از دستگاه تلفن همراه خود بدان معنی است که شما دیگر مجبور نیستید در جلوی کامپیوتر بنشینید تا ببینید چه اتفاقی در خانه یا شغل شما می افتد. شما می توانید این عمل را هنگام صرف غذا ، در اتومبیل خود یا هرجای دیگری که هستید مشاهده کنید بنابراین قادر به نظارت بر خانه یا محل کار خود از هر نقطه در جهان هستید. با نصب اپلیکیشن مورد نظر این نوع دوربین ها به راحتی تمام قابلیت های دوربین مدار بسته مخفی بیسیم خود را کنترل می کنید به طور کلی انتخاب دوربینی که دارای اپلیکیشن باشد و استفاده از آن بسیار ساده باشد بسیار مهم است . به یاد داشته باشید قیمت دوربین مدار بسته مخفی بیسیم با توجه به این چنین ویژگی افزایش قیمتی نسبت به سایر دوربین ها نخواهد داشت.

 

 1. لنزهای متحرک : اگر بتوانید تصویری بیش از آنچه دوربین ثابت برای شما ضبط می کند را ببینید ، در هنگام خرید یکی از دوربین های مدار بسته مخفی خود را با لنز متحرک انتخاب کنید که زیرا به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به نصب دوربین اضافی ،تصاویر را در هر گوشه محیط خود به راحتی ضبط کنید.

 

 

 1. کارت حافظه Micro SD : با استفاده از دوربین های مخفی می توانید عملکرد ضبط تصاویر را در تلفن همراه خود مشاهده کنید و با استفاده از یک کارت حافظه داخل دوربین تصاویر ضبط شده را ذخیره کنید. اگر می خواهید گزینه های ضبط بیشتری داشته باشید ، کارت حافظه میکرو با ظرفیت بالاتر را انتخاب کنید که امکان ذخیره سازی آن با دوربین مدار بسته مخفی شما هم خوانی داشته باشد.
 2. طراحی براق ، طراحی شیک : همه دوربین های مدار بسته مخفی یکسان نیستند بنابراین سعی کنید علاوه بر قیمت دوربین مدار بسته مخفی و عملکرد خوب نیز برای شما مهم باشد ، یک دوربین  مدار بسته مخفی را انتخاب کنید که یک طراحی زیبا و شیک را ارائه می دهد که از هر نظر طبیعی خواهد بود.دوربین های مدار بسته مخفی مانیتورینگ گسسته باید دقیقاً مخفی باشند. آنها باید شما را قادر سازند بدون اینکه دیده یا شنیده نشوید ، خانه یا محل کار خود را با احتیاط نظارت کنید. به عنوان مثال دوربین مدار بسته مخفی مدل آداپتور تمام ویژگی های نامبرده را دارا می باشد و علاوه بر آن قیمت دوربین مدار بسته مخفی در پریز نیز بسیار مناسب برای انتخاب شما است.

 

 

 

بهترین دلایل انتخاب دوربین مدار بسته مخفی

 

شاید این سوال در ذهن شما باشد که  “چرا به دوربین مدار بسته مخفی احتیاج دارید؟” ما به راحتی می توانیم پاسخ این سوال را با ذکر دلایل آن شرح دهیم از این گذشته ما حق داریم بدانیم که در محیط خانه و کار ما چه می گذرد و یک دوربین مدار بسته مخفی می تواند این اطلاعات را به سرعت ، به راحتی و مقرون به صرفه در اختیار ما قرار دهد بیایید به برخی از دلایلی که ممکن است در هنگام خرید علاوه بر توجه به قیمت دوربین مدار بسته مخفی  نیاز داشته باشیم ، نگاهی بیاندازیم:

 

امنیت خانه: حتی اگر سیستم امنیتی خانگی نیز داشته باشید ، در صورت عدم برخورداری از مزاحمت سیستم دوربین مدار بسته اصلی ، می توانید از دوربین مدار بسته مخفی به عنوان یک سیستم پشتیبان استفاده کنید. با وجود دوربین مدار بسته مخفی ، هنوز هم می توانید آنچه را که در خانه یا محل کار خود اتفاق می افتد مشاهده کنید و هر ثانیه از این کار را ضبط کنید.

 

پرستار کودک : در اکثر موارد ، پرستاران از فرزندان ما به خوبی مراقبت می کنند. اما اگر شما گمان می کنید وقتی که در محل کار هستید یا در یک شب با همسر خود قرار دارید  وفرزند شما تنها در خانه است ،استفاده از یک دوربین مدار بسته مخفی می تواند در محافظت از فرزندان خود و حفظ امنیت آنها به شما کمک کند .

 

خانه سالمندان : والدین سالخورده ما سزاوار مکانی امن و راحت برای زندگی در ساله ای بازنشستگی هستند ما همیشه در مورد حضور سالمندان در خانه های سالمندان می شنویم و امیدواریم که برای شخصی که دوستش داریم اتفاق نیفتد. با نصب یک دوربین مدار بسته مخفی در اتاق آنها یک مراقب همیشگی را برایسالمندان خود  فراهم می کنید.

 

 

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *