بهترین نحوه تعمیر ماندن گوشی ایفون روی لوگو

مسائل مربوط به عملکرد گوشی آیفون مانند کندی ، تأخیر و نمایشگرهای گیرنده اغلب با مشکلات حافظه در یک دستگاه گره خورده است ، در صورت اشکالات سیستم یا آسیب سخت افزاری وجود نداشته باشد همچنین مواردی وجود دارد که یک مسئله مهم فقط هنگام استفاده از برنامه های خاص روی دستگاه شما رخ می دهد در این حالت مشکل برای آن برنامه جدا شده است ، اما برای ماندن گوشی ایفون روی لوگو  ممکن است لازم باشد برخی عوامل دیگر را بررسی کنید در این مقاله ما چند راه حل مفید برای ماندن گوشی ایفون روی لوگو را ذکر کرده ایم که ممکن است هنگام برخورد با مشکلات صفحه نمایش گیر یا خطاهای پیچیده سیستم که ممکن است آیفون شما را به دلیل گیر افتادن در قسمت های نامحدود گیر بیاورد ، متوسل شوید. هر زمان که بخواهید با مسئله ماندن گوشی ایفون روی لوگو سر و کار داشته باشید ، به این راهنمای عیب یابی مراجعه کنید.

مراحل آسان برای حل مشکل ماندن گوشی ایفون روی لوگو

هنگامی که گوشی آیفون در آرم اپل گیر افتاد ، همیشه می توانید انتظار داشته باشید که این مسئله یک مشکل سیستم عامل باشد اغلب مشکلات بوت به دلیل برخی ناسازگاری ها است که در آن برخی از برنامه ها و خدمات اصلی ممکن است نتوانسته اند به حالت اولیه شوند در نتیجه گوشی آیفون شما به بوت شدن ادامه نخواهد داد و اغلب در آرم اپل یا صفحه سیاه برای آن موضوع گیر می افتد.در اینجا چند راه حل ساده را برای حل مشکل ماندن گوشی ایفون روی لوگو برای شما ارائه نموده ایم.

راه حل اول: گوشی ایفون خود را راه اندازی مجدد کنید

اولین راه حل پیشنهادی برای مسئله ماندن گوشی ایفون روی لوگو و همچنین راه اندازی مجدد غیر منتظره ، راه اندازی مجدد است. این روش باتری شبیه سازی شده برای از بین بردن باتری است که شبیه به راه اندازی مجدد معمول یا ریست نرم افزاری گوشی شما است اما با استفاده از کلیدهای سخت افزاری انجام می شود تا زمانی که این روش صحیح انجام شود ، روی هیچ یک از اطلاعات مهم و اطلاعات شخصی شما که در حافظه داخلی ایفون شما ذخیره شده است ، تأثیر نمی گذارد. در اینجا برای مبتدیان چگونگی راه اندازی مجدد آیفون راشرح داده ایم:

 1. دکمه Volume Up را فشار داده و به سرعت آزاد کنید.
 2. سپس دکمه Volume Down را فشار داده و به سرعت آزاد کنید.
 3. در پایان دکمه Side/Power را برای چند ثانیه یا تا زمانی که آرم Apple ظاهر شود ، فشار داده و نگه دارید.

اگر چندین برنامه در پس زمینه در حال اجرا هستند و پس از شروع مجدد ، فرصتی برای دسترسی به آنها خواهید داشت ، از این موارد کنار بگذارید.

راه حل دوم: با استفاده از iTunes آیفون خود را در حالت ریکاوری دسترسی یا به روزرسانی کنید

اگر راه اندازی مجدد مشکل ماندن گوشی ایفون روی لوگو را برطرف نکند گزینه دیگر برای حل این مشکل iTunes است با استفاده از iTunes ، می توانید به سیستم خود دسترسی پیدا کنید ، از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و در صورت لزوم iOS را بازیابی یا به روز رسانی کنید احتمالاً اجرای بازیابی سیستم راه حلی است که شما برای مقابله با خطاهای نرم افزاری پیچیده تری که باعث ماندن گوشی ایفون روی لوگو و سوء رفتار شده است ، به شما نیاز دارد. هر وقت در همه موارد تنظیم شدید ، این مراحل را دنبال کنید تا گوشی آیفون خود را با استفاده از iTunes بازیابی کنید:

 1. با استفاده از اتصال USB یا کابل Lightning ، اپل خود را به کامپیوتر متصل کنید.
 2. گزینه iTunesرا روی کامپیوتر خود باز کنید حتماً از آخرین نسخه نرم افزار iTunes برای جلوگیری از درگیری سیستم استفاده کنید.
 3. در حالی که آیفون شما متصل است ، آن را مجبور کنید با این مراحل دوباره راه اندازی و وارد حالت بازیابی شود:
  1. دکمه Volume Up را فشار داده و به سرعت آزاد کنید.
  2. دکمه Volume Down را فشار داده و به سرعت آزاد کنید.
  3. سپس دکمه Side/Power را فشار داده و نگه دارید تا صفحه نمایش Recovery Mode ظاهر شود وقتی می خواهید وارد حالت بازیابی شوید ، دکمه روشن را آزاد نکنید.
 4. اگر از گزینه به روزرسانی یا بازیابی مجدد خواسته شد ، گزینه Update را انتخاب کنید انجام این کار به iTunes اجازه می دهد تا مجدداً iOS را بدون از بین بردن اطلاعات آیفون ، مجدداً نصب کند.

اگر بازیابی حالت بازیابی موفقیت آمیز باشد ، باید مجدداً آیفون خود را به عقب برگردانید و به درستی کار کنید. در غیر این صورت راه حل بعدی را در نظر بگیرید.

راه حل سوم: بازیابی حالت DFU را انجام دهید

DFU مخفف عبارت Firmware Upgrade است عمیق ترین نوع بازیابی سیستم که می توانید در صورت عدم بازیابی حالت ریکاوری در رفع مشکل ماندن گوشی ایفون روی لوگو  ، عیب یابی حالت DFU را بر روی آیفون خود انجام دهید قرار دادن دستگاه خود در حالت DFU به گوشی شما اجازه می دهد تا بدون فعال کردن bootloader یا سیستم عامل ، با iTunes بر روی کامپیوتر ارتباط برقرار کند پس از ورود به این حالت با موفقیت می توانید کارهایی مانند به روزرسانی iOS به آخرین نسخه موجود (ارتقاء iOS) ، تنظیم مجدد iOS به مقادیر کارخانه پیش فرض (تنظیم مجدد کارخانه) ، بازگرداندن به نسخه قبلی iOS (پایین آمدن iOS) ، یا حتی فرار از زندان آیفون خود را (در معرض خطر خود شما انجام دهیددر اینجا نحوه قرار دادن آیفون در حالت DFU آورده شده است:

 1. برنامه های خود را روی کامپیوتر خود ببندید ، سپس iTunes را باز کنید.
 2. با خاموش شدن آیفون ، آن را با استفاده از کانکتور USB اصلی (کابل لایتنینگ) که توسط اپل عرضه شده است به کامپیوتر وصل کنید.
 3. دکمه Side/Power را روی ایفون خود فشار دهید و حدود 3 ثانیه نگه دارید.
 4. در حالی که دکمه Side/Power را فشار داده اید ، دکمه Volume Down را فشار داده و نگه داریدهر دو دکمه را برای 10 ثانیه بیشتر نگه دارید.
 5. اگر آرم Apple ظاهر شود ، به این معنی است که دکمه ها را بیش از حد طولانی نگه داشته اید و باید همه کار را شروع کنید.
 6. دکمه Side/Power را رها کنید اما دکمه Volume Down را 5 ثانیه دیگر نگه دارید.

7.        اگر صفحه نمایش سیاه بماند ، به این معنی است که شما با موفقیت وارد حالت DFU شده اید.  اگر هشداری در کامپیوتر خود مشاهده کردید که می گوید iTunes آیفون شما را در حالت ریکاوری شناسایی کرده است ، در این مرحله می توانید آیفون خود را از طریق iTunes ادامه داده و بازیابی کنید اما اگر با Plug into iTunes از شما خواسته شود ، این بدان معنی است که شما باید همه چیز را دوباره شروع کنید ورود به حالت DFU نیاز به زمان بندی دارد و از این رو صبر بسیار مهم است وقتی ایفون خود را به حالت DFU وارد کردید ، می توانید iOS را به عنوان اولین تلاش برای وضوح تصحیح کنید اگر این کار هنوز کار نمی کند یا هیچ به روزرسانی برای دستگاه شما در دسترس نیست ، به دنبال یک بازیابی iOS بروید و ایفون خود را به نسخه پشتیبان تهیه iOS قبلی خود بازگردانید احتمالاً این  بهترین گزینه ممکن برای حل مشکل ماندن گوشی ایفون روی لوگو و عملکرد مجدد ایفون بعد از نصب یک بروزرسانی جدید سیستم است در حالی که این روش می تواند به عنوان یک کاهش سیستم در نظر گرفته شود ، می تواند یک راه حل موقت باشد اما پس از آن مجدداً ، برای این موضوع باید فایل پشتیبان قبلی iOS را در کامپیوترخود یا از طریق iCloud در دسترس داشته باشید. اگر آیفون شما همچنان بعد از بازگرداندن حالت DFU ماندن گوشی ایفون روی لوگو را تجربه می کند، به احتمال زیاد با یک مشکل سخت افزاری سر و کار دارید از این رو آیفون شما به سرویس نیاز دارد.

گزینه های نهایی دیگر

راه حل های جایگزین مانند بازیابی و تعمیر نرم افزار iOS را برای بازیابی اطلاعات و سپس بازیابی ایفون خود انجام دهید این ابزارها مانند کاری که با iTunes انجام می دهید باید روی کامپیوتر شما بارگیری و نصب شوند و پس از اجرای نرم افزار ، ایفون خود را از طریق USB به کامپیوتر متصل کنید نرم افزار را در کامپیوتر خود باز کنید و به آن زمان دهید تا با دستگاه iOS خود را بشناسید و ارتباط برقرار کنید سپس دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا سیستم ایفون خود را اصلاح کنید.اگر هیچ کدام از راه حله ای قبلی قادر به کمک به حل مشکل ماندن گوشی ایفون روی لوگو نیست ، از تماس با شرکت پشتیبانی اپل یا سایر پشتیبانی های خود دریغ نکنید اگر تشخیص می دهید که دستگاه شما برای آسیب احتمالی سخت افزار ممکن است تشخیص داده شود ، می توانید مستقیماً گوشی ایفون خود را به یک مرکز خدمات اپل بروید گذشته از مسائل پیچیده تر نرم افزار ، آسیب سخت افزاری نیز یکی از دلایل اصلی در نظر گرفتن مشکل ماندن گوشی ایفون روی لوگو است همچنین فراموش نکنید که برای استفاده از ضمانت نامه ، چه برای سرویس آیفون و چه برای تعویض واحد استفاده کنید.

با ما در ارتباط باشید

اگر در استفاده از توابع و ویژگی های خاص تلفن هوشمند جدید اپل خود به کمک بیشتری نیاز دارید ، احساس راحتی کنید تا به صفحه آموزش ما مراجعه کنید در آنجا می توانید لیستی از محتویات نحوه ، نحوه آموزش گام به گام و همچنین پاسخ سؤالات متداول درباره آیفون خود را پیدا کنید اگر نگرانی های دیگری دارید یا در هنگام استفاده از تلفن همراه با برخی از مشکلات دیگر روبرو هستید ، می توانید از طریق سایت به ما برسید فقط حتماً جزئیات بیشتری از مشکل دستگاه خودرا برای ما بگویید و ما بیش از این خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم ما متعهد هستیم که به خوانندگان خود کمک کنیم تا مشکلات گوشی های خود را برطرف کنند و همچنین یاد بگیرند که چگونه از دستگاه های خود بصورت صحیح استفاده کنند بنابراین اگر مشکلات دیگری دارید می توانید به صفحه راهنمای ما مراجعه کنید تا بتوانید خودتان مقالاتی را که قبلاً منتشر کرده ایم را بررسی کنید و حاوی راه حل هایی برای مشکلات رایج گوشی شما هستند.