کلاب هاوس اندروید منتشر شد!

logo

دیجی بان ، ارائه دهنده همه خدمات

مرتبط با حوزه دیجیتال و IT

کلاب هاوس اندروید منتشر شد!

صفحات رسمی کلاب هاوس با انتشار عکس زیر خبر از انتشار رسمی،

نسخه اندروید کلاب هاوس و امکان نصب کلاب هاوس اندروید دادند!

کلاب هاوس اندروید

نصب کلاب هاوس اندروید امکان پذیر شد

بالاخره پس از سپری شدن مدت زمان تقریبا طولانی نسخه رسمی اندروید کلاب هاوس در تاریخ ده می 2021 برای کاربران اندرویدی منتشر شد. اپلیکیشن کلاب هاوس تقریبا یک سال است که تنها برای پلتفرم های IOS و از طریق اپ استور (App Store) در دسترس بود و تا به امروز نسخه های غیر رسمی کلاب هاوس که توسط برنامه نویسان طراحی شده بود برای کاربران اندروید در دسترس بود اما شرکت کلاب هاوس اعلام کرده بود که به زودی نسخه رسمی اندروید این اپلیکیشن شبکه اجتماعی نیز رونمایی و منتشر می شود. دانلود نسخه ی اندروید برنامه ی کلاب هاوس برای ساکنین ایالات متحده امکان پذیر شده است و میتوانند از گوگل پلی به دانلود کلاب هاوس برای اندروید بپردازند. امکان دانلود کلاب هاوس برای اندروید به زودی به کشور های انگلیسی زبان گسترش خواهد یافت اما به طور کلی شما می توانید نسخه ی رسمی کلاب هاوس اندروید را با فرمت اپلیکیشن های اندروید یعنی APK پیدا کرده و به نصب کلاب هاوس برای اندروید بپردازید.

در بیانیه ی رسمی کلاب هاوس گفته شده است: “هدف ما برای هفته های آینده و قبل از گسترش گسترده ی نسخه ی اندروید، جمع آوری بازخورد های کاربران است تا در نسخه های بعد به رفع مشکلات و اضافه کردن امکاناتی مانند درگاه های پرداخت بپردازیم”. با اینکه دسترسی و استفاده از کلاب هاوس محدودیت های بسیاری زیادی داشت از جمله این که تنها برای کاربران IOS به طور رسمی در دسترس بود و برای شروع فعالیت در این اپلیکیشن نیاز به دعوتنامه بوده است اما در همان ابتدا این شبکه اجتماعی محبوبیت بسیار زیادی بین مردم کسب کرد و همگی منتظر امکان دانلود برنامه کلاب هاوس اندروید بودند. بخشی از بیانیه ی رسمی کلاب هاوس: ” تقریبا یک سال شده است که ما سعی کردیم نوع جدیدی از شبکه اجتماعی را به مردم معرفی کنیم. مکانی انسانی تر در اینترنت بر پایه ی گفت و گوی صوتی، جایی که مردم می توانند از گوشه و کنار جهان برای گفت و گوی صوتی و گوش دادن به یکدیگر در اتاق های فرضی دور هم جمع شوند. با یکدیگر به اشتراک بگذارید، بحث و گت و گو کنید، از یکدیگر یاد بگیرید، عمق دوستی های خود را زیاد کنید و به تجربه لحظات فراموش نشدنی بپردازید.”

حضور در کلاب هاوس اندروید و دانلود برنامه کلاب هاوس اندروید

همانطور که می دانید برای حضور و فعالیت در کلاب هاوس اندروید یا نسخه ی IOS آن شما نیاز به دعوتنامه دارید. درواقع شعار این اپلیکیشن این است که: “هر عضو جدید می تواند دوستان نزدیک خود را به کلاب هاوس دعوت کند”. برای نصب کلاب هاوس برای اندروید نیز شما نیاز به دعوتنامه دارید، حتی اگر برنامه را دانلود و نصب کنید برای شروع فعالیت و گفت و گو نیاز به دعوت شدن دارید. اگر دعوتنامه ندارید تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که برنامه را از Google Play دانلود و نصب کنید و حداقل نام کاربری خود را رزرو کنید! بنابراین دانلود برنامه کلاب هاوس اندروید حتی اگر دعوتنامه ندارید می تواند کمک کند تا نام کاربری مورد علاقه خود را رزرو کنید.

× مشاوره نیاز داری؟ اینجا کلیک کن