کم شدن فضای هارد لپ تاپ

 • رفع بدسکتور هارد لپ تاپ

  تعمیر لپ تاپ خود را به دیجی بان بسپارید!

  کم شدن فضای هارد لپ تاپ

مشکل کم شدن ناگهانی فضای هارد لپ تاپ می تواند کابوس بسیار بزرگی برای کاربران لپ تاپ باشد! زیرا کم شدن ظرفیت لپ تاپ باعث هنگ کردن لپ تاپ شما نیز می شود و به دنبال آن مشکلات نرم افزاری دیگر نیز برای دستگاه شما رخ می دهد. بنابراین بهتر است در اسرع وقت برای رفع مشکل هارد لپ تاپ خود اقدام کنید.

مهم!

4 نکته مهم در مورد تعمیر لپ تاپ
حتما قبل از اقدام به تعمیر لپ تاپ

ویدئو زیر را ببینید

دیجی بان کیست؟ و چطور به شما کمک میکند؟

دیجی بان، همراه و پشتیبان همیشگی شما است و همه مسایل و مشکلات شما در فضای دیجیتال اعم از سخت افزاری و نرم افزاری را حل می کند.

با خیال راحت لپ تاپ خود را برای تعمیر به دیجی بان بسپرید و از نتیجه مطمئن باشید.

ما برای رفع دغدغه های شما آماده ایم

مزایای استفاده از خدمات دیجی بان

 • 4 روز مهلت تست

  یکی از دغدغه های مشتریان گارانتی تعمیرات و مهلت تست است، دیجی بان تا 4 روز پس از تحویل تعمیرات خود را گارانتی می نماید در این مدت اگر در حال استفاده از لپ تاپ هر مشکلی برای لپ تاپ شما ایجاد شود دیجی بان ایراد ایجاد شده را برای شما رفع می کند.

 • استفاده از قطعات اصل (اورجینال)

  همواره برای تعمیر لپ تاپ شما از قطعات اصل و معتبر موجود در بازار استفاده می نماییم.

 • تعمیرکاران مجرب، کارآزموه و مطمئن

  تعمیرکارانی باتجربه و مطمئن که علاوه بر تعمیرات صحیح، از دستگاه شما نیز محافظت می کنند و دستگاه شما نزد آنها ایمن و مطمئن خواهد بود

 • رسیدگی سریع و بدون معطلی

  می دانیم که زندگی روزمره همه ما به دستگاه های الکترونیک بخصوص لپ تاپ وابسته شده  بنابراین عدم تاخیر و تعمیر لپ تاپ در کوتاه ترین زمان ممکن را از وظایف اصلی خود می دانیم و به آن توجه می کنیم.

هزینه تعمیر لپ تاپ چقدر است؟

با توجه به طیف وسیع مشکلات و ایراداتی که لپ تاپ می تواند پیدا کند اعم از سخت افزاری و نرم افزاری، هزینه بسیار متفاوت است، ولی تا کنون بیشترین و کمترین هزینه ای که در دیجی بان برای تعمیر لپ تاپ پرداخت شده بین 3.000.000 تا 100.000 تومان بوده است.

 • کمترین هزینه تعمیر لپ تاپ: 100.000 تومان
 • بیشترین هزینه تعمیر لپ تاپ 3.000.000 تومان

اگر ایرادات نرم افزاری باشند با هزینه کمتر و هرچه تعمیرات مربوط به قطعات سخت افزاری مانند LCD یا مادربرد باشد هزینه بیشتر خواهد شد.

اگر هزینه تعمیر خارج از محدوده فوق باشد حتما قبل از انجام با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

قیمت تعمیر لپ تاپ

زمان تعمیر لپ تاپ چقدر است؟

لپ تاپ ها یکی از پیچیده ترین دستگاه های الکترونیکی هستند ایرادات و اشکالات بسیار متفاوتی پیدا می کنند بر حسب نوع ایراد زمان تعمیر آنها می تواند بسیار متفاوت باشد. تا کنون در دیجی بان:

 • بیشترین زمان تعمیر یک لپ تاپ: 12 روز
 • و کمترین زمان تعمیر لپ تاپ 1 روز بوده است

اگر مدت زمان خارج از محدوده فوق باشد حتما با شما در مورد آن مشورت خواهد شد.

تعمیرات لپ تاپ

چرا به دیجی بان اعتماد کنیم؟

تا کنون تعمیر لپ تاپ بیش از 1200 مشتری که به دیجی بان اعتماد کرده اند انجام شده است

1200+

لپ تاپ تعمیر شده و مشتری راضی

همه برندهای لپ تاپ نیاز به تعمیر پیدا می کنند، در نمودار زیر سهم هر برند از کل تعمیرات لپ تاپ دیجی بان قابل آورده شده است.

نظر برخی مشتریان درباره دیجی بان

راضی بودم تعمیر لپ تاپ من به موقع انجام شد و نتیجه خوب بود

احسان فرزینتعمیر لپ تاپ HP

لپ تاپ من مشکل هارد داشت تعمیر شد و سالم تحویل شد

ممنونم

محمد عسگریتعمیر لپ تاپ دل

فن مشکل داشت و خوب کار نمیکرد و صدا میداد ضمنا مشکل نرم افزاری هم داشت

فن تعویض شد و با نضب مجدد ویندوز و نرم افزارهای کاربردی دیگه لپ تاپ درست شد

سمیه اسدیمشکل فن لپ تاپ

ویندوز و مشکل ارتباط با اینترنت داشتم

ویندوز عوض شد و درایور های کارت شبکه مجددا نصب شد

رضا قنبریمشکل نرم افزاری

برای دریافت مشاوره رایگان و درخواست تعمیر لپ تاپ اینجا کلیک کنید و در صورت نیاز میتوانید مقاله آموزشی زیر را مطالعه کنید

هارد لپ تاپ چیست؟

هارد لپ تاپ یکی از مهم ترین قطعات سخت افزاری در لپ تاپ است. اکثر کاربران لپ تاپ با قطعه هارد آشنایی دارند زیرا کاربرد و کارایی آن برای کاربر بسیار اهمیت دارد. وظیفه ی اصلی هارد لپ تاپ ذخیره داده ها و اطلاعاتی است که شما بر روی آن بارگزاری کرده اید و طبیعتا در صورت خراب شدن هارد لپ تاپ سلامت اطلاعات و فایل های شما به خطر می افتد. در صورت احساس وجود کوچک ترین مشکلی در عملکرد هارد لپ تاپ خود باید سریعا برای تعمیر آن به یک مرکز تعمیرات حرفه ای مراجعه کنید تا اطلاعات ذخیره شده بر روی هارد خود را از دست ندهید.

کم شدن فضای هارد لپ تاپ یکی از مشکلات بسیار رایجی است که ممکن است برای هر کاربر لپ تاپ پیش آید. اما اغلب اوقات کم شدن فضای هارد لپ تاپ به سادگی قابل حل است اما رفع آن را به دست تعمیرکار ماهر بسپارید تا ناخواسته باعث به وجود آمدن مشکلات بیشتری علاوه بر کم شدن ظرفیت هارد لپ تاپ خود نشوید. به طور کلی رفع بدسکتور هارد لپ تاپ از جمله اقدامات بسیار حساس در تعمیرات لپ تاپ است.

مشکل عدم شناسایی هارد توسط سیستم

یکی از مشکلات رایجی که برای اکثر کاربران لپ تاپ پیش می آید، مشکل عدم شناسایی هارد توسط سیستم است. زمانی که شما لپ تاپ خود را روشن می کنید اما سیستم فایل ها و اطلاعات ذخیره شده ی شما بر روی هارد را نمایش نمی دهد، شما به مشکل عدم شناسایی هارد توسط سیستم دچار شده اید. در بسیاری از مواقع این مشکل به علت تنظیمات نادرست نرم افزاری است یعنی شما با تصحیح ایرادات نرم افزاری می توانید مشکل عدم شناسایی هارد توسط سیستم را رفع کنید.

رفع مشکل رفع مشکل دیتکت نشدن هارد لپ تاپ باید به دست متخصص انجام شود زیرا در غیر این صورت ممکن است هارد شما آسیب ببیند. در بعضی مواقع اضافه کردن قطعه ی جدید به کیس کامپیوتر یا لپ تاپ باعث این مشکل می شود. اگر قطعه ی جدیدی به لپ تاپ خود اضافه نکرده اید، در ابتدا از سلامت عملکرد مادربرد و سیستم عامل (ویندوز) خود مطمئن شوید. اگر هارد شما به طور صحیح در سیستم شما نصب شده باشد و ویندوز و مادربرد نیز مشکلی نداشته باشد قاعدتا نباید رفع مشکل دیتکت نشدن هارد لپ تاپ برای شما پیش آید در غیر این صورت به یک مرکز تعمیرات ماهر مراجعه کنید.

به طور کلی عدم شناسایی هارد توسط سیستم و کم شدن فضای هارد لپ تاپ از جمله مشکلات رایج در ارتباط با هارد است. در صورتی که احساس می کنید خودتان با راهنمایی یک کارشناس حرفه ای قادر به رفع این مشکل هستید، می توانید از روش تعمیرات لپ تاپ به صورت آنلاین استفاده کنید. تعمیرات آنلاین به این صورت است که پس از ثبت فرم توسط مشتری، کارشناس مربوطه با مشتری تماس می گیرد و کاربر مشکل عدم شناسایی هارد توسط سیستم خود را به طور کامل شرح می دهد سپس کاربرد با راهنمایی کارشناس متخصص می تواند مشکل خود را رفع کند.

عدم شناسایی هارد در نصب ویندوز 10

عدم شناسایی هارد در نصب ویندوز 10 نیز بسیار رایج است. همان طور که اشاره کردیم مشکلات مربوط به عدم شناسایی هارد در بسیاری از مواقع به علت مشکلات نرم افزاری است و به ویندوز مربوط می شود. عدم شناسایی هارد در نصب ویندوز 10 ممکن است رخ دهد. به این صورت که هنگامی که شما برای نصب ویندوز 10 اقدام می کنید در پایان نصب ویندوز شما هارد را شناسایی نمی کند. در این مواقع ممکن است هارد شما دچار مشکل شده باشد یا مراحل نصب به درستی انجام نمی شود. بهتر است برای رفع این مشکل به یک مرکز تعمیرات مطمئن مراجعه کنید.

کم شدن ظرفیت هارد لپ تاپ

مشکلات بسیاری متفاوتی ممکن است برای هارد لپ تاپ رخ دهد که رایج ترین آن ها کم شدن فضای هارد لپ تاپ یا کم شدن ظرفیت هارد لپ تاپ است. در این حالت  شما با بررسی هارد خود متوجه می شوید که فضای هارد شما کم شده است. این مشکل می تواند علت سخت افزاری یا نرم افزاری داشته باشد. در بسیاری از مواقع اطرافیان پیشنهاد می کنند تا هارد خود را فرمت کنید اما بهتر است رفع این مشکل را به یک تعمیرکار حرفه ای و ماهر بسپارید.

کند شدن هارد لپ تاپ

در بعضی موارد مشکلات ویندوز باعث کند شدن هارد لپ تاپ شما می شوند. در بسیاری از موارد نیز به علت پر بودن هارد لپ تاپ، هارد باعث کند شدن ویندوز می شود. بنابراین رفع مشکل کند شدن هارد لپ تاپ نیاز به عیب یابی دقیق و صحیح دارد که باید آن را به کارشناس مربوطه بسپارید. کند شدن هارد لپ تاپ و کم شدن فضای هارد لپ تاپ می توانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند. به این منظور که کند شدن هارد لپ تاپ باعث کم شدن ظرفیت هارد لپ تاپ شما می شود. بنابراین برای رفع هرگونه مشکل هارد خود بهتر است سریعا اقدام کنید.

× مشاوره نیاز داری؟ اینجا کلیک کن