گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل

گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل

راهنمای شگفت انگیز برای حل مشکل گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل

آیا تا به حال به شرایطی برخورد کرده اید که اپل واچ شما بعد از بروزرسانی روی صفحه اپل گیر بیفتد یا فقط در یک حلقه نامحدود گیر کرده و روشن نخواهد شد؟مانند آیفون هنگامی که چیزی در آن اتفاق افتاده باشد ، ممکن است با گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل روبرو شود، معمولاً در این شرایط اپل واچ را مجدداً تنظیم می کنیم یا آن را با iTunes بازیابی می کنیم. اما چه کاری می توانیم انجام دهیم تا گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل را برطرف کنیم؟ نگران نباشید در اینجا پاسخ این سوال را برای شما شرح داده ایم.

 

راه حل های برتر برای رفع گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل

 

قسمت 1: چرا اپل واچ در آرم اپل گیر خواهد کرد؟

 

اگر اپل واچ خود را در لوگو اپل مشاهده کنید ، ممکن است توسط سخت افزار یا نرم افزار مشکل گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل ایجاد شود  محصولات الکترونیکی همیشه بسیار حساس هستند ، ما می توانیم برخی از دلایل احتمالی وقوع مسئله گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل را ذکر کنیم.

 • بروزرسانی سیستم عامل: این ممکن است برخی از اشکالات را به همراه داشته باشد و ساعت اپل شما در آرم اپل گیر بیفتد.
 • گرد و غبار یا خاک : اگر ساعت اپل خود را تمیز نکرده اید ، لایه ای از گرد و غبار تشکیل می شود که دستگاه را متوقف می کند.
 • صفحه شکسته : شما ممکن است صفحه نمایش ساعت اپل خود را شکسته باشید و این ممکن است بر مدار داخلی ساعت اپل تأثیر بگذارد.
 • آسیب مایعات : این مسئله ممکن است ناشی از صدمات غیرمترقبه در آب باشد حتی اگر اپل واچ ضد آب باشد.

 

قسمت 2. نحوه تعمیر گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل

 

اگر با مشکل  گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل  مواجه هستید ، در این صورت چند راه حل وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند که می توانید این راه حل ها را بررسی کنید این راه حل ها باید ناامیدی شما را کاهش دهند هر کاربری که آپدیت جدیدی را برای اپل واچ در دسترس باشد ، کمی بی تاب و حساس است کاربران به منظور پیشبرد بهبود عملکرد و بررسی ویژگی های جدید هیجان انگیز ، به سادگی عجله می کنند که اسباب مچ دست خود را به آخرین WatchOS به روزرسانی کنند چیزی که کاربران متوجه نمی شوند این است که به روزرسانی جدید گاهی دارای اشکالات است و همچنین می تواند یک قطعه فلزی مرگ را بر روی مچ دست شما بگذارد یکی از اشکالات جدیدترین WatchOS  این است که باعث گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل می شود راه حل رسمی از اپل وجود ندارد ، اما ما انتظار داریم به زودی رفع شود. تا آن زمان شما در همان زمان با سردرگمی و سرخوردگی رها می شوید  مثل همیشه ما در اینجا برای کمک به شما هستیم ما برخی از اصلاحات احتمالی را برای حل مشکل گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل ذکر کرده ایم لطفاً توجه داشته باشید که این رفع مشکلات عیب یابی است و بسیاری از کاربران توانستند صفحه نمایش بوت را با هر یک از اصلاحات ذکر شده در زیر بگذرانند ، بنابراین نگاهی بیندازید و آن را یک به یک امتحان کنید. ما دلایل احتمالی فوق را در بالا ذکر کردیم  و ما در اینجا برای ارائه راه حل های مرتبط برای حل مسئله گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل هستیم.

 

 1. اپل واچ خود را شارژ کنید
 2. اپل واچ خود را مجدد راه اندازی کنید
 3. پرده صفحه و حالت VoiceOver خاموش کنید
 4. سیستم عامل اپل واچ خود را به روزرسانی کنید
 5. اپل واچ خود را تنظیم مجدد کنید
 6. خسارت سخت افزاری؟ برای راهنمایی با اپل تماس بگیرید

 

 • راه حل شماره 1

 

قبل از شروع عیب یابی دیگر مطمئن شوید که اپل واچ خود را به اندازه کافی شارژ کرده اید این اولین قدم قبل از انجام هر کار دیگری است بنابراین آن را برای چند ساعت روی شارژ قرار دهید و سپس به دنبال رفع موارد زیر باشید.

 

 • راه حل شماره 2 :

 

گاهی اوقات با مشکل گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل درگیر هستید که ممکن است به دلیل درگیری نرم افزار اپل واچ شما باشد بنابراین شما می توانید اپل واچ خود را مجدد راه اندازی کنید برای انجام راه اندازی مجدد اپل واچ ، تمام کارهایی که باید انجام دهید این است که تاج دیجیتال و دکمه جانبی را به طور همزمان تا 10 ثانیه فشار دهید سپس با دیدن آرم اپل هر دو دکمه را رها کنید.مجبور شوید با نگه داشتن هر دو دکمه در اپل واچ خود ، تا زمانی که نماد Apple را مشاهده کنید ، آن را مجدداً راه اندازی کنید. ما کاملاً مطمئن هستیم که انجام این کار فقط یک بار نمی تواند یک مشکل را حل کند بنابراین برای چند بار امتحان کنید و بررسی کنید که آیا این به زندگی باز می گردد  اگر اینگونه نباشد ، متاسفم که می گویم لازم است آن را به فروشگاه اپل ببرید در غیر این صورت می توانید ادامه راه حل های گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل را دنبال کنید.

 

راه حل شماره 3:

 

اگر اپل واچ خود را مجدداً راه اندازی کنید و آرم اپل را ببینید ، اما دوباره صفحه تاریک می شود و توضیحی راجع به صفحه نمایش می شنوید که ممکن است به طور تصادفی وارد حالت قابلیت دسترسی به پرده پرده شوید برای خروج از پرده صفحه ، موارد زیر را انجام دهید: برنامه اپل واچ را در گوشی آیفون خود و روی General> Accessibility> Voice over و روشن کردن پرده صفحه خاموش و سپس VoiceOver را خاموش کنید.

 

راه  حل شماره 4 :

 

اگر دو راه حل فوق نمی توانند مشکل گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل را حل کنند ، سعی کنید دستگاه خود را به آخرین نسخه سیستم عامل ارتقا دهید. در اینجا چگونگی ارتقا اپل واچ شماشرح داده شده است.

 

 • ساعت آیفون و اپل خود را جفت کنید ساعت اپل را در آیفون خود باز کنید.
 • به گزینه “ساعت من” بروید> “” عمومی “.
 • بر روی “بروزرسانی نرم افزار” کلیک کرده و سیستم عامل را بارگیری کنید.
 • از کد عبور اپل یا کد عبور آیفون برای تأیید درخواست می کند. بارگیری شما شروع می شود و سیستم عامل جدید Watch به روز می شود.

 

راه  حل شماره 5:

 

با فرض اینکه شما توانستید از حلقه بوت عبور کنید ، اکنون می توانیم مواردی را برای رفع مشکل پیش ببریم . اگر اپل واچ شما با مشکل نرم افزاری عمیق تری روبرو است و راه اندازی مجدد سخت قادر به رفع آن نیست ، سعی کنید تمام محتوا و تنظیمات دستگاه خود را پاک کنید. اگر یک کد عبور را روی صفحه قفل تنظیم کرده اید ، سپس صفحه را لمس کنید تا گزینه های تنظیم مجدد را بیاورید بعد از انتخاب گزینه ، تنظیم مجدد کارخانه را از آنجا انجام دهیددر اینجا نحوه تنظیم مجدد اپل واچ آورده شده است.

 

 • برنامه تنظیمات را باز کنید ، روی General > Reset > Erase All Content and Settingsضربه بزنید. در صورت درخواست کد عبور را وارد کنید و سپس با فشار دادن ” Erase All” عملیات را تأیید کنید.

 

پس از اتمام مراحل تنظیم مجدد ، آن را با آیفون خود جفت کنید برخی از کاربران نتوانستند چند بار با آیفون جفت شوند اپل واچ خود را با هر خرابی مجدداً راه اندازی کنید و تلاش کنید ، پس از چند بار تلاش باید با موفقیت جفت شود سپس اطمینان حاصل کنید که نسخه پشتیبان تهیه کنید ، زیرا احتمالاً این اشکالات را برمی گرداند و به جایی باز خواهید گشت بنابراین اپل واچ خود را مجدد تنظیم کنید .

 

 • راه حل شماره 6

 

پس از پایان کار با تنظیم کارها ، می توانید همگام سازی برنامه های خود را یک به یک شروع کنید و همه چیز خوب خواهد بود ما امیدوار هستیم که این رفع مشکلات حل شده باشد ، اما اگر اینگونه نباشد و همه روش های بالا را امتحان کرده اید ، اما اپل واچ شما هنوز در صفحه آرم اپل گیر می کند ، ممکن است آسیب های احتمالی سخت افزاری به وجود بیاید به شما توصیه نمی شود که خود سخت افزار را تعمیر کنید بنابراین برای تعمیر اپل واچ خود را به فروشگاه اپل ببرید. سریعاً قرار ملاقات با همراهان اپل را در سریعترین زمان رزرو کنید و سعی کنید درخواست جایگزینی کنید اگر مشکل دیگری برای حل این مشکل دارید ، می توانید با اظهار نظر در زیر ، آن را با ما و سایر خوانندگان دیگر به اشتراک بگذارید.

 

قسمت سوم: یک نکته مفید  آرم اپل را با Tenorshare ReiBoot ثابت کنید

 

برنامه Tenorshare ReiBoot بهترین گزینه برای تعمیرات سیستم عامل iOS برای رفع انواع مشکلات دستگاه های iOS از قبیل روشن نشدن و گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل است علاوه بر این یک ابزار حالت بازیابی آیفون به صورت رایگان است که می تواند تنها با یک کلیک وارد حالت بازیابی شوید برای یادگیری نحوه تعمیر سیستم iOS به سادگی مراحل زیر را دنبال کنید:

 

 • Tenorshare ReiBoot را بعد از نصب اجرا کنید.Reiboot خود را از طریق بلوتوث و Tenorshare ReiBoot به Mac وصل کنید و همه دستگاه خود را بطور خودکار تشخیص دهند.
 • بر روی ” iOS Stuck” کلیک کنید و سپس وارد صفحه تعمیر می شوید ، “repair now” را فشار دهید تا ادامه دهید.
 • برای شروع بارگیری بسته سیستم عامل به صورت آنلاین ، روی دکمه “download” کلیک کنید.
 • پس از بارگیری بسته سیستم عامل با موفقیت ، بر روی “start repair” کلیک کنید تا اپل واچ خود را تعمیر کنید پس از تعمیر ، ساعت شما به طور عادی مجدداً راه اندازی می شود.

 

خلاصه قابل توجه

 

اپل واچ  ممکن است دستگاهی بسیار ساده تر از آیفون شما باشد ، اما این بدان معنا نیست که دقیقاً مانند سایر دستگاه های شما دارای اشکالات ، خرابی نیست یک مشکل متداول که شما به آن دچار خواهید شد یک صفحه نمایش یخ زده به دلیل یک برنامه نادرست است در حالی که این مشکل می تواند ناامید کننده باشد ، اما بهترین راه حل می تواند به سادگی یک راه اندازی مجدد سریع باشد. ما امیدوار هستیم که  این نکات بتواند در رفع مشکل گیر کردن اپل واچ روی لوگوی اپل به شما کمک کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *