راهنمای تمام و کمال گیر کردن ایفون روی لوگوی اپل

شاید آیفون شما در حالی که سعی در به روزرسانی به آخرین نسخه iOS 13 دارد ، روی آرم اپل گیر کند. شاید آیفون هنگام تنظیم مجدد دستگاه به حالت پیش فرض کارخانه یا پس از بازگرداندن ، بر روی صفحه سیاه مرگ یخ زده باشد هرچه در قلب مشکل باشد می توانید با استفاده از راه حل ها زیر می توانید از گیر کردن ایفون روی لوگوی اپل خلاص شوید. بنابراین  بیایید  با هم ادامه این مقاله را برای  حل مشکل گیر کردن ایفون روی لوگوی اپل دنبال کنیم.

چرا آیفون شما در آرم اپل گیر کرده است؟

هنگامی که آیفون خود را روشن کردید ، این روش نرم افزار را به صورت اولیه تنظیم می کند و تمام سخت افزار را بررسی می کند تا از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل شود. آرم اپل در آیفون شما نمایش داده می شود در حالی که همه این ها اتفاق می افتد. اگر در این مسیر چیزی پیش نیاید ، صفحه می تواند در آرم اپل گیر کند. متأسفانه معمولاً این نشانه مشکل بسیار جدی است. با این حال ، هنوز فرصتی برای رفع آن وجود دارد. گرچه اغلب خرابی در هنگام بروزرسانی نرم افزار ثابت می کند که مقصر اصلی گیر کردن ایفون روی لوگوی اپل است ، اما می توان گفت که اشکالات نرم افزاری متفرقه و خرابی سیستم به همان اندازه نیز مشکل ساز است. ناگفته نماند ، برنامه های ویروسی باعث گیر کردن ایفون روی لوگوی اپل نیز می شوند. بنابراین هنگامی که به دنبال رفع مشکل برای این مسئله هستید ، باید به دنبال راه حل هایی باشید که همه این موارد را در ذهن داشته باشید.روش های مختلفی برای حل مسئله گیر کردن ایفون روی لوگوی اپل وجود دارد از جمله مواردی که کار را به سرعت و بدون از دست دادن اطلاعات انجام می دهد حتی اگر این این راه حل نیز شکست بخورد ، شما کاملاً از شانس خارج نیستید. اما به خاطر داشته باشید ، روش های دیگر نیز وجود دارد بنابراین قبل از شروع به کار با راه حل های اساسی اطمینان حاصل کنید که از دستگاه iOS خود نسخه پشتیبان تهیه کرده اید.همچنین به یاد داشته باشید که در بعضی مواقع  به روزرسانی های سیستم یا حتی بازیابی / تنظیم مجدد کمی طول می کشد. بنابراین اگر نوار پیشرفت را در زیر آرم اپل مشاهده کردید ، بگذارید نوار تمام شود.

چه کار باید برای گیر کردن ایفون روی لوگوی اپل کرد

 

اگر آیفون شما در هنگام بوت شدن روی صفحه نمایشگر اپل گیر کرده است ، یک راه اندازی مجدد چرخه باتری یا “تنظیم مجدد” را انجام دهید تا دستگاه به طور کامل خاموش و بارگیری مجدداً iOS را بارگیری کند. تنظیم مجدد با راه اندازی مجدد تلفن متفاوت است زیرا دستگاه هنگام راه اندازی مجدد کاملاً برق را خاموش نمی کند. اگر آیفون با روشن کردن آن همچنان به همان حالت آخود ادامه دهید ، می توانید با وارد کردن حالت بازیابی ، یا حالت DFU و انجام بازیابی ، تلفن را تعمیر کنید. با بازیابی آیفون تمام داده ها و برنامه های ذخیره شده در دستگاه پاک می شود.در این مقاله بسیاری از راه حل های مفید را برای رفع این مشکل شرح می دهیم.

 • آیفون خود را مجدد راه اندازی کنید

بعضی اوقات مجبور کردن مجدد آیفون برای کار مجدد ، تمام کاری است که برای رفع مشکل باید انجام دهید. از آنجایی که آیفون شما در آرم اپل گیر کرده است ، مجبور خواهید بود مجدداً آن را تنظیم کنید. نحوه تنظیم مجدد سخت آیفون بستگی به مدل گوشی شما دارد ، بنابراین ما فرایند را برای هر دستگاه توضیح خواهیم داد همانطور که ممکن است قبلاً حدس زده باشید ، ما قصد داریم ابتدا ترفند “Hard Reset” با نام “Force Restart” را امتحان کنیم. احتمالاً بهترین بخش در مورد حل مسئله گیر کردن ایفون روی لوگوی اپل است که شایع ترین مشکلات را به سرعت مرتب می کند و اگر این بار به همین شکل کار کند ، می توانید ” گیر کردن ایفون روی لوگوی اپل ” را نیز هنگام بروزرسانی نرم افزار بلافاصله و حتی بدون استفاده از iTunes یا Finder حل کنید.

 • آیفون 8 ، 8 ، X و 11

ابتدا دکمه خاموش و افزایش صدا را فشار داده و رها کنید سپس دکمه کاهش صدا را فشار داده و سریعاً رها کنید پس از آن دکمه جانبی را فشار داده و نگه دارید تا دستگاه مجدداً راه اندازی شود.

 • آیفون 7/7

میزان صدا را پایین نگه دارید و دکمه های خواب / بیدار را یکجا نگه دارید تا دستگاه مجدداً راه اندازی شود.

 • آیفون 6s و پایین تر

دکمه Home و دکمه خواب / بیدار را همزمان فشار دهید و نگه دارید تا دستگاه مجدداً راه اندازی شود.

پس از راه اندازی مجدد آیفون ، گیر کردن ایفون روی لوگوی اپل از بین می رود. اگر چنین باشد که شما طبق معمول به کار خود ادامه می دهید! اما اگر صفحه سیاه هنوز از بین نرفته است ، به راه حل بعدی بروید.

 • از حالت بازیابی استفاده کنید

همانطور که از نام خود پیدا است ، حالت ریکاوری به عنوان یک عیب یابی رادیکال اما قابل اعتماد برای رفع مشکلات سرسخت آور در آیفون و آی پد شناخته شده است هنگامی که آیفون در ارم اپل گیر کرده است ، می تواند حتی iotunes /Finder را اجرا کند و به iTunes/Finder متصل شود از این رو می توانید سیستم عامل را به نسخه جدیدی آپدیت کنید یا یک نسخه پشتیبان از دستگاه بازیابی کنی البته مهم نیست که چه مشکلی وجود دارد ، شما می توانید به آن اعتماد کنید تا دستگاهتان حتی از مرگ مجازی نجات پیدا کند. بنابراین ما می خواهیم برای انجام کار به این روش بپردازیم. همچنین به یاد داشته باشید که در Mac که MacOS Catalina را اجرا می کند ، Finder را راه اندازی کنید. در Mac در حال اجرا macOS Mojave یا پیش از این یا Windows PC iTunes را باز کنید.

این نوع بازیابی نیز آخرین اقدامی است که می توانید برای رد کامل هر نوع مشکل نرم افزار آیفون ، انجام دهید.در زیر ، روند بازیابی DFU را برای مدل های مختلف آیفون تقسیم کرده ایم.

 • DFU بازیابی آیفون های قدیمی ترا

ابتدا آیفون خود را با استفاده از کابل شارژ خود به iTunes با کامپیوتر متصل کنید سپس دکمه روشن و دکمه Home را همزمان فشار داده و نگه دارید. بعد از گذشت حدوداً هشت ثانیه ، در حالی که به فشار دکمه Home (خانه) ادامه می دهید ، دکمه پاور را رها کنید. وقتی آیفون در iTunes ظاهر می شود ، دکمه Home را رها کنید.اگر آیفون شما در iTunes ظاهر نشده است ، از همان ابتدا این روند را شروع کنید.

 • DFU بازیابی iPhone 7 یا 7 Plus

با اتصال آیفون خود به یک کامپیوتر با استفاده از کابل لایتنینگ شروع کنید. سپس همزمان دکمه Volume Down و دکمه روشن / خاموش را فشار داده و نگه دارید. بعد از گذشت حدوداً هشت ثانیه ، دکمه پاور را رها کنید ، اما دکمه Volume Down را نگه دارید تا آیفون در iTunes ظاهر شود.اگر آیفون شما در iTunes ظاهر نشد ، از اول شروع کنید.

 • DFU بازیابی iPhone 8 ، iPhone X ، iPhone XS و iPhone XR

برای اتصال آیفون به رایانه با iTunes از یک کابل لایتنینگ استفاده کنید. بعد ، دکمه Volume Up را فشار داده و رها کنید ، سپس دکمه کاهش صدا را فشار داده و رها کنید ، سپس دکمه جانبی را فشار داده و نگه دارید. هنگامی که صفحه نمایش سیاه می شود ، در حالی که همچنان دکمه جانبی را نگه دارید ، دکمه صدا را فشار دهید و نگه دارید. حدوداً پنج ثانیه صبر کنید ، سپس در حالی که دکمه پایین نگه داشتن صدا را نگه دارید ، دکمه جانبی را رها کنید. نگه دارید تا آیفون در iTunes ظاهر شود.

 • از ابزارهای شخص ثالث کمک بگیرید

اگرچه ذکر ابزارهای شخص ثالث به عنوان راه حلی ممکن است صرفاً یک تعداد خاصی به نظر برسد ، اما راه درازی در این راه طی شده است. برای مبتدیان ، آنها یک راه حل ساده تر برای چندین موضوع پیچیده از جمله این ارائه می دهند. بنابراین در زمانی که هیچ یک از ترفندهای معمول کار نمی کند و فکر نمی کنید چه مقدار هزینه کنید ، بد نیست که مدیران iPhone شخص ثالث را چک کنید. آنهایی که ما را امتحان کردم و کاملاً مفید دیدم PhoneRescue و ابزار ابزار dr.fone هستند.از آنجا که این ابزارها به شما امکان می دهند عملکرد آنها را بدون هزینه بررسی کنید ، می توانید قبل از انتخاب نسخه برتر ، آنها را امتحان کنید.

 • پرداختن به یک مشکل سخت افزاری بالقوه

اگر آیفون شما هنوز آرم اپل را روشن نمی کنید ، مشکل سخت افزاری باعث ایجاد مشکل گیر کردن ایفون روی لوگوی اپل می شود. این مشکل خاص اغلب پس از انجام کار تعمیراتی دشوار اتفاق می افتد.اگر به یک تعمیرگاه شخص ثالث رفتید ، توصیه می کنیم به آنجا برگردید تا ببینید آیا این مشکل را برطرف کرده است یا خیر. از آنجا که ممکن است کسانی باشند که آن را ایجاد کرده اند ، فرصتی وجود دارد که آیفون شما را بصورت رایگان تعمیر کنند اگر سعی کردید هر چیزی را به تنهایی جایگزین کنید ، می خواهید قبل از وارد کردن فروشگاه اپل ، آیفون را به حالت اولیه خود برگردانید اگر متوجه شوند که اجزای آیفون خود را با قطعات غیر اپل تعویض کرده اید ، اپل آیفون شما را لمس نخواهد کرد یا به شما قیمت تعویض ضمانت را ارائه نمی دهد.

 • خرید یک تلفن همراه جدید

به جای پرداخت هزینه تعمیرات آیفون گران قیمت ، ممکن است بخواهید از این پول برای خرید یک تلفن همراه با نام تجاری جدید استفاده کنید.

افکار نهایی برتر

می دانیم که وقتی آیفون شما آرم اپل را روشن نکنید ، استرس زا است. اگر دقیقاً اتفاق بیفتد چگونه می توانید این مشکل را حل کنید. به ما اطلاع دهید که چگونه آیفون خود را در بخش نظرات زیر تنظیم کردید!امیدوارم که شما این مشکل را برطرف کرده باشید …بنابراین این بسته بندی این راهنما در گیر کردن ایفون روی لوگوی اپل است. امیدوار هستیم که این موضوع دیگر دستگاه iOS شما را آزار ندهد. با گذشت چند بار از این مسیر ، می توانیم با اطمینان بگوییم که راه اندازی مجدد و بازیابی نیرو ، مشکل را بیشتر اوقات برطرف می کند و برای موارد کمیاب از موارد نادری که هیچ کاری در کار نیست ، پشتیبانی وخدمات اپل همیشه به عنوان آخرین راه حل وجود دارد.